Omfg, je gaat hier de gehele zomer zitten te miepemeuten!? Je lijkt wel een vrouwmens!quote:Op zaterdag 22 mei 2004 01:42 schreef Wup het volgende:
maar als Nico en Lizzy DE zomercliff gaat worden en verder niks geen Arthur of Claire drama dan ga ik heel hard en lang en uitgebreid jammeren en klagen en zeuren en schelden ........... enzo
Een stripboek? Da's toch mooi voor 'm!? Een boek vol met strippers. Een kolfje naar Carlo's hand!quote:Op zaterdag 22 mei 2004 02:39 schreef Wup het volgende:
bye the way, ik weet niet wat er in dat cadeautje van Lizzy voor Carlo zat, maar het leek verdacht veel op een stripboek. Da's een tamelijk sadistisch cadeau voor binkie toch?
Ben jij soms Morris van GTST?quote:Op zaterdag 22 mei 2004 02:50 schreef weet_ik_veel het volgende:
Een stripboek? Da's toch mooi voor 'm!? Een boek vol met strippers. Een kolfje naar Carlo's hand!
quote:Morris Fischer:
"Een man alleen heeft niet veel nodig: een paar pornoblaadjes en z'n rechter hand."
(tegen Jef Alberts, nadat Charlie opmerkt dat Jef zo weinig spullen meeneemt)
Die debiel? Ja, dat ben ik ten voeten uit.quote:Op zaterdag 22 mei 2004 03:05 schreef Iwan1976 het volgende:
Ben jij soms Morris van GTST?
Kijk jij eerst eens naar jouw icon, want dat komt driekwart van de tijd niet door. De mijne doet het tenminste.quote:Op zaterdag 22 mei 2004 13:11 schreef dunn0w het volgende:
of deze:
Ja want dat varken wat je nu hebt kan echt niet meer...
Die van mij heeft het 1 of 2 keer niet gedaan.... en voor de rest doet hij het goed.quote:Op zaterdag 22 mei 2004 14:17 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Kijk jij eerst eens naar jouw icon, want dat komt driekwart van de tijd niet door. De mijne doet het tenminste.
That's me!quote:Op zaterdag 22 mei 2004 14:20 schreef dunn0w het volgende:
Ondankbaar varken.
Yep... wist ik ook eigenlijk wel.quote:Op zaterdag 22 mei 2004 14:25 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
That's me!
Een vos (lees: varken) verliest zijn haren, maar niet zijn streken.quote:Op zaterdag 22 mei 2004 14:28 schreef dunn0w het volgende:
Yep... wist ik ook eigenlijk wel.
quote:Op zaterdag 22 mei 2004 15:31 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Een vos (lees: varken) verliest zijn haren, maar niet zijn streken.
Zeg, zo'n ouwe lul ben ik nou ook niet! Maar ik trok zojuist wat haren uit mijn neus, dus heb ik er een paar verloren, ja.quote:Op zaterdag 22 mei 2004 15:34 schreef dunn0w het volgende:
ben je al kaal dan?
Toch niet?!quote:Op zaterdag 22 mei 2004 15:40 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Zeg, zo'n ouwe lul ben ik nou ook niet! Maar ik trok zojuist wat haren uit mijn neus, dus heb ik er een paar verloren, ja.
Zeg, ik ben pas 35.quote:Op zaterdag 22 mei 2004 15:56 schreef dunn0w het volgende:
Toch niet?!
I dont wanna know![]()
ik wilde er eigenlijk Apemoes van maken omdat dat beter klinkt maar ik wist niet of dat nog begrijpelijk genoeg zou zijn....want hoewel onvergetelijk is dat aap verhaal best alweer lang geleden....quote:Op zaterdag 22 mei 2004 14:20 schreef BVO het volgende:
Leuke titel.
Voor mijn part prak je 'm tot appelmoes. Voor mijn part slaat een andere debiel (lees: freefighter) 'm de kop van de romp. Bye Carlo! Tara sterft van verdriet! Bye Tara! Twee vliegen (qua brein) in één klap.quote:Op zaterdag 22 mei 2004 16:33 schreef Wup het volgende:
ik wilde er eigenlijk Apemoes van maken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |