ik heb even gekeken maar het is er nog niet bijgeschreven. het zal er morgen dan wel op staanquote:Op donderdag 3 juni 2004 11:16 schreef amokjeeh het volgende:
Betaling net verzonden via de online bankieren, zou er op moeten staan
Bij mij staat het er in ieder geval niet meer opquote:Op donderdag 3 juni 2004 11:20 schreef Vision het volgende:
[..]
ik heb even gekeken maar het is er nog niet bijgeschreven. het zal er morgen dan wel op staan
waarschijnlijk welquote:Op donderdag 3 juni 2004 11:47 schreef amokjeeh het volgende:
Bij mij staat het er in ieder geval niet meer opZe zullen er nog wel even rente van trekken voordat je het krijgt denk ik.
Als het goed is, is er enkele dagen geleden via rabo-telebankieren geld overgemaakt , zou er dus wel moeten zijn dacht ik.quote:Op donderdag 3 juni 2004 09:49 schreef Vision het volgende:
de betalingen van Mighty en Pimz zijn ook binnen
-edit-
overzichtje:
Betaling ontvangen:Steijn Catbert Jess 25 Rover DJ-Maurits drbob Mighty Pimz
Betaling nog niet ontvangen:Coconut huupke desiderius Amokjeeh
je email heb ik ontvangen, maar het staat nog niet op mijn rekening. zal wel door de vertraging van de banken komen. komt vanzelf goedquote:Op donderdag 3 juni 2004 13:09 schreef Desiderius het volgende:
Als het goed is, is er enkele dagen geleden via rabo-telebankieren geld overgemaakt , zou er dus wel moeten zijn dacht ik.
(Niet via de achternaam die je verwacht trouwens, dus dat je er niet overheen leest? Maar daar heb ik je ook over gemaild dus..)
Ik overleg even met Steijn. Ik neig ernaar om nog even tot maandag te wachten op het geld van amokjeeh. Die banken zijn af en toe zo sloomquote:Op vrijdag 4 juni 2004 09:40 schreef Rover het volgende:
Wil je nog tot maandag wachten met bestellen?
vandaag bestellen gaat toch niet meer bedenk ik me net. ik zit op mijn stage en heb de cc van mijn pa nodig om te bestellen. (mijn limiet is nl. niet hoog genoeg).quote:Op vrijdag 4 juni 2004 10:43 schreef Mighty het volgende:
HEhe..als het geld zeker onderweg is kun je toch ook vandaag bestellen ...de betaling via de creditcard verloopt toch pas aan het eind van de maand tegen die tijd zou het geld wel binnen moeten zijn.....en de kleertjes ook! Als je niets hebt gehoord van Coconut..zou ik haar bestelling laten varen.
Ik wil het nog een keertje doen, maar dit had Steijn toch al een paar dagen geleden gedaan???quote:Op vrijdag 4 juni 2004 11:08 schreef postman het volgende:
mag ik iedereen aanraden zijn/haar bestelling nog eens na te kijken of alles nog leverbaar is ? al mijn spullen die ik besteld had uit de eerste IA zijn helemaal niet meer leverbaar
klopt. is dus niet nodig denk ik. tenzij ze echt dagelijks zooi aan 't veranderen zijn (wat wel extreem kut zou zijn).quote:Op vrijdag 4 juni 2004 11:30 schreef Mighty het volgende:
Ik wil het nog een keertje doen, maar dit had Steijn toch al een paar dagen geleden gedaan???
heb 'm gezien. ik denk dat ik vanavond de bestelling de deur uit doe en dat Coconut pech heeft gehad als ze niet meer reageert....quote:Op vrijdag 4 juni 2004 12:10 schreef amokjeeh het volgende:
@ vision, ik heb even een mail gestuurd naar je fok mail zodat je mijn overboeking kan zien. voorzie geen problemen maar just to be sure.
Ze veranderen volgens mij dagelijks de collectie.quote:Op vrijdag 4 juni 2004 11:35 schreef Vision het volgende:
klopt. is dus niet nodig denk ik. tenzij ze echt dagelijks zooi aan 't veranderen zijn (wat wel extreem kut zou zijn).
Ja, dat vraag ik me ook afquote:Op zaterdag 5 juni 2004 12:38 schreef Desiderius het volgende:
Is er al besteld vision?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |