FOK!forum / Voetbal / [EK 04 in VBL] Het grote FRANKRIJK Topic
BliksemSchigtdinsdag 18 mei 2004 @ 13:16
Het logo:



De vlag:



Doel:

Fabien Barthez (Olympique Marseille): De kale doelman Barthez behoeft weinig introductie. Werd wereldkampioen in 98 en Europees kampioen in 2000 met de Fransen. Zijn katachtige reacties en gedurfde uitkomen zijn kenmerkend, evenals zijn blunders. Barthez keerde dit jaar terug naar Marseille, nadat hij zijn plek bij United verloor aan Howard. Kan met Marseille de UEFA Cup winnen en doet het daar goed. Hoopt tijdens het EK zijn 33e verjaardag te kunnen vieren terwijl men nog in het toernooi is. In dat geval halen de Fransen minstens de halve finale.

Grégory Coupet (Olympique Lyon): De 31-jarige Coupet is een ervaren doelman, die al enkele jaren de nummer 2 achter Barthez is. Een degelijke keeper, weinig bijzonders op aan te merken.

Mickaël Landreau (FC Nantes): Landreau (25) geldt al jaren als hét keeperstalent van Frankrijk. Al met veel teams in verband gebracht (o.a. Barcelona), maar nog altijd bij Nantes. Zal als 3e doelman moeten fungeren.


Verdediging:

Jean-Alain Boumsong (AJ Auxerre): De 1.85 lange Boumsong brak enkele seizoenen terug door bij Auxerre als fysiek sterke centrumverdediger. Met Mexès vormde hij een prima duo, wat o.a. tot een landstitel leidde. De 24-jarige gaat na de zomer voor Rangers spelen. Wellicht is dat een opstap naar meer. Gaat knokken voor een basisplaats op het EK.

Marcel Desailly (Chelsea): Recordinternational Desailly (35) zal waarschijnlijk na het EK afscheid gaan nemen van de nationale ploeg. Als dat met een beker kan, zal dat extra mooi zijn. Desailly won al 2 titels met de Fransen. Bij Chelsea merk je wel dat de sleet er wat op zit, Desailly heeft steeds meer overtredingen nodig, al was hij altijd al een vrij harde speler.

William Gallas (Chelsea): Gallas, die zowel centraal als op rechts kan spelen, zal gaan knokken voor een basisplaats. Bij Chelsea speelde de 26-jarige heel veel, ook door zijn multifunctionaliteit. Is ook een fysiek sterke verdediger.

Bixente Lizarazu (Bayern München): Routinier op links. De 34-jarige Franse Bask werd de eerste speler ooit die zowel op clubniveau als op landenteamniveau Europees en Wereldkampioen was. Is nog altijd de vaste linksback als hij fit is. Zal na dit jaar weg gaan uit München, dus wellicht speelt hij zich nog ergens in de kijker, al is hij natuurlijk bekend genoeg.

Willy Sagnol (Bayern München): Ook weer zo'n speler die bij Monaco werd gevormd. Sagnol moet concurreren met Thuram en dat is lastig. Wellicht speelt hij wel als Thuram centraal moet spelen. Sagnol (27) is voor München een belangrijke kracht. Degelijke verdediger die soms ook aanvallend iets leuks doet.

Mickaël Silvestre (Manchester United): De linksbenige Silvestre (26) kwam via Inter bij Man Utd en speelt daar de laatste jaren vaak mee. Wel is Silvestre wisselvallig. In de nationale ploeg kan hij zowel centraal als op links gaan spelen. Zijn vorm hield dit seizoen niet over, wellicht kan hij zich op het EK rehabiliteren.

Lilian Thuram (Juventus): Behoeft eveneens weinig introductie. Wereldkampioen in 1998, toen hij internationaal doorbrak als onvermoeibare en ijzersterke rechtsback. Scoorde toen ook in de halve finale en was één van de beste spelers. In 2000 ook het EK gewonnen en ook op clubniveau pakte Thuram, opgeleid bij Monaco, de nodige prijzen. Het afgelopen seizoen was voor de 32-jarige iets minder, maar hij zal er wel staan. Op rechts of centraal.


Middenveld:

Olivier Dacourt (AS Roma): Verdedigende middenvelder van 29. Dacourt speelde in Engeland voor Everton en pakte toen erg veel kaarten. Terug in Frankrijk werd hij een steunpilaar van Lens, waarna Leeds hem haalde. Wegens geldproblemen kon hij halverwege vorig seizoen naar Roma. Daar speelt hij vaak. Dacourt is een giftige speler, die beter kan voetballen dan menigeen denkt. Nooit te beroerd om een overtreding te maken, maar ook een prima passer.

Ludovic Giuly (AS Monaco): Aanvoerder van Monaco. Giuly is al jaren één van de beste spelers in de Franse competitie, maar brak dankzij de Champions League dit jaar internationaal door. De 26-jarige spelmaker is de eerste vervanger voor Zidane, maar kan ook vanaf rechts gaan spelen. Technisch zeer bekwaam en in staat te scoren. Geblesseerd en vervangen door:

Sidney Govou (Olympique Lyon): De bijna 25-jarige Govou is rustig doorgebroken bij Lyon. Als jongeling mocht hij al regelmatig opdraven en sinds de eerste landstitel is hij steeds belangrijker geworden voor de inmiddels drievoudig kampioen van Frankrijk. Hij profiteerde van het vertrek van Steve Marlet. Govou komt graag vanaf de flanken en is bijzonder snel en in het bezit van een gave techniek. Geen echte goalgetter.

Claude Makélélé (Chelsea): Was als waterdrager van Real Madrid erg goed. Kreeg naar zijn zin niet genoeg geld en Chelsea kaapte hem weg. In Madrid mist men hem, in London is hij een gewaardeerde kracht. De geboren Zaïrees (31) is een meester in het positioneel verdedigen en loopt alles dicht.

Benoît Pedretti (FC Sochaux): Onbekendste speler van deze selectie. Type Sneijder, alleen iets giftiger. Kan een prima pass versturen. Was in 2002/03 de beste passer van Frankrijk en is ook nu weer een belangrijke man geweest voor Sochaux. De 23-jarige Pedretti kan via het EK wellicht een transfer naar een groter team afdwingen.

Robert Pires (Arsenal): Mijn persoonlijke favoriet. De fijnbesnaarde technicus Pires scoorde ook dit seizoen weer de nodige goals voor Arsenal en was dan ook weer één van de belangrijkste spelers. Als Pires (31) de bal heeft, gebeurt er altijd iets. Zal vanaf links gaan spelen.

Jérôme Rothen (AS Monaco): De andere optie voor de linkerflank. Mogelijk zelfs in de basis, met Pires op rechts. Rothen brak dit jaar internationaal door via de Champions League, maar was sinds zijn komst naar Monaco al een bescheiden sensatie in eigen land. Gezegend met een fijne voorzet en nooit te beroerd om te werken. Rothen (26) wil ongetwijfeld laten zien dat zijn CL-vorm geen incident was.

Patrick Vieira (Arsenal): De aanvoerder van de ongeslagen kampioen van Engeland. Vieira is de man die het middenveld draagt. Tijdens het EK zal hij zijn 28e verjaardag gaan vieren. Wat moet je nog zeggen van deze fantastische speler?

Sylvain Wiltord (Arsenal): Wiltord is eigenlijk een spits, die vanaf de flanken zal gaan opereren. Verrassend gehandhaafd na een niet zo sterk jaar bij Arsenal, al had hij last van blessures. Zal het EK kunnen gebruiken om een nieuwe club te vinden en vermoedelijk als supersub gebruikt worden. Dat ging de 30-jarige op het vorige EK goed af.

Zinédine Zidane (Real Madrid): De spelverdeler. Voor velen nog altijd de beste speler ter wereld, ondanks een minder jaar in Madrid. Zal zich willen revancheren en het EK is voor de bijna 32-jarige Zidane dan een perfect podium.


Aanval:

Thierry Henry (Arsenal): De beste spits ter wereld. Henry maakt zijn eigen goals mogelijk. Zijn snelheid is zijn dodelijkste wapen. Dit seizoen maakte hij er in de Premier League weer 30. De vraag is of hij niet al te vermoeid zal zijn. Zo niet, dan moet niemand gek kijken als de 26-jarige Henry Frankrijk persoonlijk naar de titel leidt.

Steve Marlet (Olympique Marseille): Marlet mislukte toch wel iets bij Fulham, maar terug bij Marseille hervond hij zijn vorm, al was het nog niet zoals in zijn tijd bij Auxerre en Lyon. Toch mag de 30-jarige spits mee naar het EK. Zal voornamelijk stand-in zijn.

Louis Saha (Manchester United): Zijn goals bij Fulham brachten Saha (25) bij Man Utd, waar hij ook scoorde. 20 treffers is een reden om naar het EK te mogen. Zal als reserve beginnen, maar van waarde kunnen zijn.

David Trezeguet (Juventus): Fantastische afmaker. Wel is Trezeguet iemand die snel last heeft van pijntjes. Zal toch de nodige goals gaan maken. Bij Juventus noteerde hij er dit seizoen 16, een acceptabel aantal. Trezeguet (26) zal misschien via het EK een nieuwe club willen vinden, want hij wil weg uit Turijn.


De shirts:
thuis



uit



De wedstrijden:

13 juni 20:45 grB Frankrijk v Engeland (Luz, Lissabon)
17 juni 20:45 grB Kroatië v Frankrijk (Dr Magalhães Pessoa, Leiria)
21 juni 20:45 grB Zwitserland v Frankrijk (Municipal, Coimbra)

[ Bericht 7% gewijzigd door golfer op 29-05-2004 12:50:10 ]
Hawkdinsdag 18 mei 2004 @ 13:26
Waarom zijn Micoud en Govou afwezig?
Docdinsdag 18 mei 2004 @ 13:31
quote:
Op dinsdag 18 mei 2004 13:26 schreef Hawk het volgende:
Waarom zijn Micoud en Govou afwezig?
Omdat ze niet geselecteerd zijn.
Omdat de trainer dacht dat er betere spelers zijn.

Hawkdinsdag 18 mei 2004 @ 13:32
OMG
mittdinsdag 18 mei 2004 @ 13:33
Je zou Johan Micoud maar thuis kunnen laten

onbegrijpelijk overigens, hoe goed Europees Rothen en Guily het ook doen..
Hawkdinsdag 18 mei 2004 @ 13:41
Van de UEFA site:
quote:
The coach is expected to name his 23-man party for UEFA EURO 2004™ in the days following the Brazil fixture.
Hmmm... lijkt me dat de selectie dan nog niet 100% rond is. Micoud en de rest zijn gewoon opgeroepen. Ik neem aan dat als hij een hattrick tegen Brazilië scoort hij wel mee mag.
TimmyAsddinsdag 18 mei 2004 @ 13:42
zwakke plek is toch achterin...
als je een plek moest kiezen dan.. voor mij is frankrijk de gedoodverfde kampioen.
Tony_Montana67dinsdag 18 mei 2004 @ 13:45
Als je Mexès en Micoud zomaar kan thuislaten heb je een absoluut wereldelftal. Als je het basiselftal en het schaduwelftal mee zou laten doen op het EK zou er wel eens een Franse finale uit kunnen komen
Hawkdinsdag 18 mei 2004 @ 13:50
quote:
Op dinsdag 18 mei 2004 13:45 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Als je Mexès en Micoud zomaar kan thuislaten heb je een absoluut wereldelftal. Als je het basiselftal en het schaduwelftal mee zou laten doen op het EK zou er wel eens een Franse finale uit kunnen komen
Of de coach maakt een fout..
Ik zou Micoud dus nooit thuislaten, dan maar een keeper minder meenemen.
Dit lijkt me niet het sterkst mogelijke Franse team.

Edit: Euh...Ik heb de opstelling nog een keer bekeken en van die laatste zin moet ik denk ik toch terugkomen. Nondeju wat een elftal..
ChAoZdinsdag 18 mei 2004 @ 13:58
het 'probleem' is een beetje dat er gewoon ontzettend veel spelers zijn om uit te kiezen. Ja, je mist bijv Mexes en Micoud, maar wie moet er dan uit?
Tony_Montana67dinsdag 18 mei 2004 @ 14:17
Misschien zou ik persoonlijk Desailly vervangen door Mexès, maar dat komt omdat ik zeer gecharmeerd ben van Mexès. Het enige wat Frankrijk van een titel kan afhouden is oververmoeidheid van de spelers zoals in 2002
Hawkdinsdag 18 mei 2004 @ 14:25
quote:
Op dinsdag 18 mei 2004 14:17 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Het enige wat Frankrijk van een titel kan afhouden is oververmoeidheid van de spelers zoals in 2002
Daarom begreep ik ook niet waarom Wenger spelers als Henry en Pires meteen na het behalen van de titel niet uit de basis haalde.
Had die gasten even op vakantie gestuurd.
Tony_Montana67dinsdag 18 mei 2004 @ 14:31
quote:
Op dinsdag 18 mei 2004 14:25 schreef Hawk het volgende:


Daarom begreep ik ook niet waarom Wenger spelers als Henry en Pires meteen na het behalen van de titel niet uit de basis haalde.
Had die gasten even op vakantie gestuurd.
Wenger wilde per se ongeslagen kampioen worden, dat maakt hem (met zijn elftal) legendarisch. Als ze voordat ze kampioen werden een nederlaag geleden zouden hebben, had Wenger dat misschien gedaan
BliksemSchigtdinsdag 18 mei 2004 @ 15:17
Benoît Pedretti (FC Sochaux)

Wie is hij eigenlijk ? Ik zie niets van de Franse competitie, dus ken hem niet echt.
Tony_Montana67dinsdag 18 mei 2004 @ 15:56
quote:
Op dinsdag 18 mei 2004 15:17 schreef BliksemSchigt het volgende:
Benoît Pedretti (FC Sochaux)

Wie is hij eigenlijk ? Ik zie niets van de Franse competitie, dus ken hem niet echt.
Goeie, jonge verdedigend ingestelde middenvelder, die volgend seizoen voor Marseille speelt. Hij speelde tegen Nederland ook even mee geloof ik.
methodmichdinsdag 18 mei 2004 @ 17:45
quote:
Op dinsdag 18 mei 2004 15:17 schreef BliksemSchigt het volgende:
Benoît Pedretti (FC Sochaux)

Wie is hij eigenlijk ? Ik zie niets van de Franse competitie, dus ken hem niet echt.
Vanavond flans ik wel weer wat beschrijvingen in elkaar, die jij dan weer aan de OP kan toevoegen. Je bent steeds veel te vroeg.
Docdinsdag 18 mei 2004 @ 17:51
Was Mexes niet een zeer groot deel van het seizoen geblesseerd?
methodmichdinsdag 18 mei 2004 @ 17:58
Mexès is een behoorlijke tijd uitgeweest en Santini vind hem vermoedelijk iets te flegmatiek. Die houdt van fysiek sterke kerels centraal. Maar vanavond meer.
BliksemSchigtdinsdag 18 mei 2004 @ 18:48
quote:
Op dinsdag 18 mei 2004 17:45 schreef methodmich het volgende:

[..]

Vanavond flans ik wel weer wat beschrijvingen in elkaar, die jij dan weer aan de OP kan toevoegen. Je bent steeds veel te vroeg.
Ik ben gewoon jong en snel .. en heb een beetje teveel tijd over

Misschien moet je het even aan Doc vragen om ze toe te voegen, anders doe ik het, zodra ik terug ben van het trainen. Al zul je het wel druk hebben met Portugal en Frankrijk
-Vaduz-dinsdag 18 mei 2004 @ 18:49
Met deze selectie moet je een heel eind kunnen komen.
methodmichdinsdag 18 mei 2004 @ 19:41
Doel:

Fabien Barthez (Olympique Marseille): De kale doelman Barthez behoeft weinig introductie. Werd wereldkampioen in 98 en Europees kampioen in 2000 met de Fransen. Zijn katachtige reacties en gedurfde uitkomen zijn kenmerkend, evenals zijn blunders. Barthez keerde dit jaar terug naar Marseille, nadat hij zijn plek bij United verloor aan Howard. Kan met Marseille de UEFA Cup winnen en doet het daar goed. Hoopt tijdens het EK zijn 33e verjaardag te kunnen vieren terwijl men nog in het toernooi is. In dat geval halen de Fransen minstens de halve finale.

Grégory Coupet (Olympique Lyon): De 31-jarige Coupet is een ervaren doelman, die al enkele jaren de nummer 2 achter Barthez is. Een degelijke keeper, weinig bijzonders op aan te merken.

Mickaël Landreau (FC Nantes): Landreau (25) geldt al jaren als hét keeperstalent van Frankrijk. Al met veel teams in verband gebracht (o.a. Barcelona), maar nog altijd bij Nantes. Zal als 3e doelman moeten fungeren.


Verdediging:

Jean-Alain Boumsong (AJ Auxerre): De 1.85 lange Boumsong brak enkele seizoenen terug door bij Auxerre als fysiek sterke centrumverdediger. Met Mexès vormde hij een prima duo, wat o.a. tot een landstitel leidde. De 24-jarige gaat na de zomer voor Rangers spelen. Wellicht is dat een opstap naar meer. Gaat knokken voor een basisplaats op het EK.

Marcel Desailly (Chelsea): Recordinternational Desailly (35) zal waarschijnlijk na het EK afscheid gaan nemen van de nationale ploeg. Als dat met een beker kan, zal dat extra mooi zijn. Desailly won al 2 titels met de Fransen. Bij Chelsea merk je wel dat de sleet er wat op zit, Desailly heeft steeds meer overtredingen nodig, al was hij altijd al een vrij harde speler.

William Gallas (Chelsea): Gallas, die zowel centraal als op rechts kan spelen, zal gaan knokken voor een basisplaats. Bij Chelsea speelde de 26-jarige heel veel, ook door zijn multifunctionaliteit. Is ook een fysiek sterke verdediger.

Bixente Lizarazu (Bayern München): Routinier op links. De 34-jarige Franse Bask werd de eerste speler ooit die zowel op clubniveau als op landenteamniveau Europees en Wereldkampioen was. Is nog altijd de vaste linksback als hij fit is. Zal na dit jaar weg gaan uit München, dus wellicht speelt hij zich nog ergens in de kijker, al is hij natuurlijk bekend genoeg.

Willy Sagnol (Bayern München): Ook weer zo'n speler die bij Monaco werd gevormd. Sagnol moet concurreren met Thuram en dat is lastig. Wellicht speelt hij wel als Thuram centraal moet spelen. Sagnol (27) is voor München een belangrijke kracht. Degelijke verdediger die soms ook aanvallend iets leuks doet.

Mickaël Silvestre (Manchester United): De linksbenige Silvestre (26) kwam via Inter bij Man Utd en speelt daar de laatste jaren vaak mee. Wel is Silvestre wisselvallig. In de nationale ploeg kan hij zowel centraal als op links gaan spelen. Zijn vorm hield dit seizoen niet over, wellicht kan hij zich op het EK rehabiliteren.

Lilian Thuram (Juventus): Behoeft eveneens weinig introductie. Wereldkampioen in 1998, toen hij internationaal doorbrak als onvermoeibare en ijzersterke rechtsback. Scoorde toen ook in de halve finale en was één van de beste spelers. In 2000 ook het EK gewonnen en ook op clubniveau pakte Thuram, opgeleid bij Monaco, de nodige prijzen. Het afgelopen seizoen was voor de 32-jarige iets minder, maar hij zal er wel staan. Op rechts of centraal.


Middenveld:

Olivier Dacourt (AS Roma): Verdedigende middenvelder van 29. Dacourt speelde in Engeland voor Everton en pakte toen erg veel kaarten. Terug in Frankrijk werd hij een steunpilaar van Lens, waarna Leeds hem haalde. Wegens geldproblemen kon hij halverwege vorig seizoen naar Roma. Daar speelt hij vaak. Dacourt is een giftige speler, die beter kan voetballen dan menigeen denkt. Nooit te beroerd om een overtreding te maken, maar ook een prima passer.

Ludovic Giuly (AS Monaco): Aanvoerder van Monaco. Giuly is al jaren één van de beste spelers in de Franse competitie, maar brak dankzij de Champions League dit jaar internationaal door. De 26-jarige spelmaker is de eerste vervanger voor Zidane, maar kan ook vanaf rechts gaan spelen. Technisch zeer bekwaam en in staat te scoren.

Claude Makélélé (Chelsea): Was als waterdrager van Real Madrid erg goed. Kreeg naar zijn zin niet genoeg geld en Chelsea kaapte hem weg. In Madrid mist men hem, in London is hij een gewaardeerde kracht. De geboren Zaïrees (31) is een meester in het positioneel verdedigen en loopt alles dicht.

Benoît Pedretti (FC Sochaux): Onbekendste speler van deze selectie. Type Sneijder, alleen iets giftiger. Kan een prima pass versturen. Was in 2002/03 de beste passer van Frankrijk en is ook nu weer een belangrijke man geweest voor Sochaux. De 23-jarige Pedretti kan via het EK wellicht een transfer naar een groter team afdwingen.

Robert Pires (Arsenal): Mijn persoonlijke favoriet. De fijnbesnaarde technicus Pires scoorde ook dit seizoen weer de nodige goals voor Arsenal en was dan ook weer één van de belangrijkste spelers. Als Pires (31) de bal heeft, gebeurt er altijd iets. Zal vanaf links gaan spelen.

Jérôme Rothen (AS Monaco): De andere optie voor de linkerflank. Mogelijk zelfs in de basis, met Pires op rechts. Rothen brak dit jaar internationaal door via de Champions League, maar was sinds zijn komst naar Monaco al een bescheiden sensatie in eigen land. Gezegend met een fijne voorzet en nooit te beroerd om te werken. Rothen (26) wil ongetwijfeld laten zien dat zijn CL-vorm geen incident was.

Patrick Vieira (Arsenal): De aanvoerder van de ongeslagen kampioen van Engeland. Vieira is de man die het middenveld draagt. Tijdens het EK zal hij zijn 28e verjaardag gaan vieren. Wat moet je nog zeggen van deze fantastische speler?

Sylvain Wiltord (Arsenal): Wiltord is eigenlijk een spits, die vanaf de flanken zal gaan opereren. Verrassend gehandhaafd na een niet zo sterk jaar bij Arsenal, al had hij last van blessures. Zal het EK kunnen gebruiken om een nieuwe club te vinden en vermoedelijk als supersub gebruikt worden. Dat ging de 30-jarige op het vorige EK goed af.

Zinédine Zidane (Real Madrid): De spelverdeler. Voor velen nog altijd de beste speler ter wereld, ondanks een minder jaar in Madrid. Zal zich willen revancheren en het EK is voor de bijna 32-jarige Zidane dan een perfect podium.


Aanval:

Thierry Henry (Arsenal): De beste spits ter wereld. Henry maakt zijn eigen goals mogelijk. Zijn snelheid is zijn dodelijkste wapen. Dit seizoen maakte hij er in de Premier League weer 30. De vraag is of hij niet al te vermoeid zal zijn. Zo niet, dan moet niemand gek kijken als de 26-jarige Henry Frankrijk persoonlijk naar de titel leidt.

Steve Marlet (Olympique Marseille): Marlet mislukte toch wel iets bij Fulham, maar terug bij Marseille hervond hij zijn vorm, al was het nog niet zoals in zijn tijd bij Auxerre en Lyon. Toch mag de 30-jarige spits mee naar het EK. Zal voornamelijk stand-in zijn.

Louis Saha (Manchester United): Zijn goals bij Fulham brachten Saha (25) bij Man Utd, waar hij ook scoorde. 20 treffers is een reden om naar het EK te mogen. Zal als reserve beginnen, maar van waarde kunnen zijn.

David Trezeguet (Juventus): Fantastische afmaker. Wel is Trezeguet iemand die snel last heeft van pijntjes. Zal toch de nodige goals gaan maken. Bij Juventus noteerde hij er dit seizoen 16, een acceptabel aantal. Trezeguet (26) zal misschien via het EK een nieuwe club willen vinden, want hij wil weg uit Turijn.


Doc of Golfer of Schigt mag hem in de OP zetten.
Tony_Montana67dinsdag 18 mei 2004 @ 20:33
kleine kanttekening methodmich, Pedretti heeft inmiddels al een contract getekend bij Marseille
BliksemSchigtdinsdag 18 mei 2004 @ 22:11
quote:
Op dinsdag 18 mei 2004 19:41 schreef methodmich het volgende:


Doc of Golfer of Schigt mag hem in de OP zetten.
Done
jpzegthallodinsdag 18 mei 2004 @ 22:17
Dat Barthez nog eerste keeper is verbaast mij een beetje moet ik zeggen.
methodmichwoensdag 19 mei 2004 @ 15:48
quote:
Op dinsdag 18 mei 2004 20:33 schreef Tony_Montana67 het volgende:
kleine kanttekening methodmich, Pedretti heeft inmiddels al een contract getekend bij Marseille
Ja, dat las ik op TT nadat ik offline ging. Toevallig.
mr_anonimouswoensdag 19 mei 2004 @ 19:03
Ik mis Micoud! Die man is de motor van Weder!
jojomen4woensdag 19 mei 2004 @ 19:41
quote:
Op woensdag 19 mei 2004 19:03 schreef mr_anonimous het volgende:
Ik mis Micoud! Die man is de motor van Weder!
Die mag dus niet mee
methodmichwoensdag 19 mei 2004 @ 19:41
Maar heeft Zidane en Giuly voor zich.
jojomen4woensdag 19 mei 2004 @ 19:44
Ik vind het middenveld echt helemaal geweldig, wat een mooi spelers

De verdediging vind ik bagger!
mr_anonimouswoensdag 19 mei 2004 @ 21:09
quote:
Op woensdag 19 mei 2004 19:44 schreef jojomen4 het volgende:
Ik vind het middenveld echt helemaal geweldig, wat een mooi spelers

De verdediging vind ik bagger!
Ik had inderdaad ook liever Meïté of Mexes gezien dan Desailly.
methodmichdonderdag 20 mei 2004 @ 11:17
Mëité? Nou, we hebben gisteren gezien dat die nog een hoop mag leren.
mr_anonimousdonderdag 20 mei 2004 @ 11:19
quote:
Op donderdag 20 mei 2004 11:17 schreef methodmich het volgende:
Mëité? Nou, we hebben gisteren gezien dat die nog een hoop mag leren.
Fair. Maar Mexes zou toch wel een betere zijn dan Desailly. Hoewel Marcel altijd een geweldige verdediger was, is hij nu toch echt een stuk minder dan 4 jaar geleden.
methodmichdonderdag 20 mei 2004 @ 11:32
Mexès had er bij gekund, maar die komt terug van een fikse blessure.
blonde_rozebottelwoensdag 26 mei 2004 @ 22:08
quote:
Op dinsdag 18 mei 2004 22:17 schreef jpzegthallo het volgende:
Dat Barthez nog eerste keeper is verbaast mij een beetje moet ik zeggen.
Mij ook wel een beetje eik. Maar goed, we zullen zien hoe hij er van af brengt.
Persoonlijk vind ik Pedretti er leuk spelen, en vind ik het wel jammer dat Cisse er niet bij is. Maar mijn favo's blijven Zidane en Henry
methodmichvrijdag 28 mei 2004 @ 17:27
Giuly dus vermoedelijk 6 weken out en dus niet in staat te spelen op het EK.
mr_anonimousvrijdag 28 mei 2004 @ 17:31
Dat is shit! Hij is een van de betere.
DIGGERvrijdag 28 mei 2004 @ 17:36
quote:
Op vrijdag 28 mei 2004 17:27 schreef methodmich het volgende:
Giuly dus vermoedelijk 6 weken out en dus niet in staat te spelen op het EK.
Die sluit dus een geweldig seizoen af in mineur. Beetje een persoonlijk drama wel.
methodmichvrijdag 28 mei 2004 @ 17:55
quote:
Op vrijdag 28 mei 2004 17:31 schreef mr_anonimous het volgende:
Dat is shit! Hij is een van de betere.
Zou wel wissel geweest zijn.

Ik denk dat Kapo hem dan zal vervangen.
mr_anonimousvrijdag 28 mei 2004 @ 21:25
Niet Johan Micoud?
methodmichzaterdag 29 mei 2004 @ 11:16
Niet Micoud en niet Kapo.

Govou is de vervanger van Giuly. Scheelt niet veel qua naam.

Als Golfer of Doc Giuly in de OP wil vervangen door Govou.

Sidney Govou (Olympique Lyon): De bijna 25-jarige Govou is rustig doorgebroken bij Lyon. Als jongeling mocht hij al regelmatig opdraven en sinds de eerste landstitel is hij steeds belangrijker geworden voor de inmiddels drievoudig kampioen van Frankrijk. Hij profiteerde van het vertrek van Steve Marlet. Govou komt graag vanaf de flanken en is bijzonder snel en in het bezit van een gave techniek. Geen echte goalgetter.
Tony_Montana67zaterdag 29 mei 2004 @ 11:19
Tja Giully valt uit en dan kan je als bondscoach Micoud, Kapo of Govou oproepen terwijl Cissé een schorsing uitzit.

Als er bij Nederland iemand uitvalt heet de vervanger Bosvelt....
-Vaduz-zaterdag 29 mei 2004 @ 11:26
quote:
Op zaterdag 29 mei 2004 11:19 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Tja Giully valt uit en dan kan je als bondscoach Micoud, Kapo of Govou oproepen terwijl Cissé een schorsing uitzit.

Als er bij Nederland iemand uitvalt heet de vervanger Bosvelt....
Verschil moet er zijn. T is wel leuk voor Giuly dat hij hoogstwaarschijnlijk naar Barca gaat, maar natuurlijk mist ie wel zn eerste grote toernooi.
mr_anonimouszaterdag 29 mei 2004 @ 11:56
quote:
Op zaterdag 29 mei 2004 11:19 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Tja Giully valt uit en dan kan je als bondscoach Micoud, Kapo of Govou oproepen terwijl Cissé een schorsing uitzit.

Als er bij Nederland iemand uitvalt heet de vervanger Bosvelt....
Ja dat is alsof je Mercedes kapot is en je krijgt van de dealer een ouwe lada als vervangende wagen.
zjroentjezondag 13 juni 2004 @ 22:51
Ze mogen vanavond dan wel gewonnen hebben, maar de Fransen mogen zich toch wel achter de oren krabben. In 90 minuten (bijna) niks gecreeerd, alles door het midden en veel te voorspelbaar.

Maar ze hebben dan nog altijd "de otter".
Tony_Montana67zondag 13 juni 2004 @ 23:00
Klopt Zjroentje, de uitslag verbloemt een hoop. Tot aan 20 meter van het Engelse doel liep het aardig, maar daarna hield het toch wel snel op. Trezeguet/Henry lijkt een soort Van Nistelrooy/Kluivert probleem te worden, ze vullen elkaar niet voldoende aan.

Het centrum was te vol en de vleugels onderbemand
Da_Sandmanzondag 13 juni 2004 @ 23:02
Zidane was slecht, Henry was slecht en dan valt die ploeg wel erg tegen zeg...
Dat Zidane er dan nog twee maakt uit standaardsituaties verbloemd zijn slechte spel niet...
Tony_Montana67zondag 13 juni 2004 @ 23:05
Maar een echte klasse speler beslist een wedstrijd dus, Beckham mist op zo'n moment, Zidane scoort. Zelfs als hij slecht speelt, is hij gevaarlijk
Da_Sandmanzondag 13 juni 2004 @ 23:08
Nou, hij is eigenlijk niet gevaarlijk geweest. Een penalty erin schieten getuigd imo niet van voetbalkwaliteit maar van een sterke persoonlijkheid. En die pingel van Becks was nog niet eens zo slecht ingeschoten eigenlijk...
zjroentjezondag 13 juni 2004 @ 23:09
quote:
Op zondag 13 juni 2004 23:02 schreef Da_Sandman het volgende:
Zidane was slecht, Henry was slecht en dan valt die ploeg wel erg tegen zeg...
Dat Zidane er dan nog twee maakt uit standaardsituaties verbloemd zijn slechte spel niet...
Frankrijk speelde gewoon erg matig.

Gaat die pingel van Beckham erin en krijgt Sylvestre rood (wat hij had moeten krijgen) dan is het over en sluiten. Nu wordt de wedstrijd beslist op individuele kwaliteit. En dat is gewoon heel erg knap van Zidane, hij faalt niet. Een echte grote.
Tony_Montana67zondag 13 juni 2004 @ 23:13
quote:
Op zondag 13 juni 2004 23:08 schreef Da_Sandman het volgende:
Nou, hij is eigenlijk niet gevaarlijk geweest. Een penalty erin schieten getuigd imo niet van voetbalkwaliteit maar van een sterke persoonlijkheid. En die pingel van Becks was nog niet eens zo slecht ingeschoten eigenlijk...
Over dat laatste valt natuurlijk te twisten, maar juist zo'n persoonlijkheid maakt van een goede speler een wereldspeler.
Da_Sandmanzondag 13 juni 2004 @ 23:15
quote:
Op zondag 13 juni 2004 23:13 schreef Tony_Montana67 het volgende:

[..]

Over dat laatste valt natuurlijk te twisten, maar juist zo'n persoonlijkheid maakt van een goede speler een wereldspeler.
Jups...
Maar ik heb me wel weer dood geergerd aan die verslaggever zeg...
Als Zidane de bal over de zijlijn speelt heeft ie dat met onvoorstelbare klasse gedaan...
zjroentjezondag 13 juni 2004 @ 23:20
quote:
Op zondag 13 juni 2004 23:15 schreef Da_Sandman het volgende:

Als Zidane de bal over de zijlijn speelt heeft ie dat met onvoorstelbare klasse gedaan...
Daar heb je idd gelijk.

Hij kan ook werkelijk niks fout doen van de commentatoren.
Againzenderzondag 13 juni 2004 @ 23:51
quote:
Op zondag 13 juni 2004 23:15 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]

Maar ik heb me wel weer dood geergerd aan die verslaggever zeg...
Als Zidane de bal over de zijlijn speelt heeft ie dat met onvoorstelbare klasse gedaan...
Gelukkig heb ik door het omgevingsgeluid niet zoveel gehoord van de verslaggever, maar als ik hier zo de berichten lees was het weer ouderwets NOS niveau?
DutchGoonermaandag 14 juni 2004 @ 02:22
Tsja,dat is ook Zidane,volgens mij heb ik niet/nauwelijks gezien in 89 minuten voetbal maar mijnheer wint wel de wedstrijd voor de Fransen
ErikTmaandag 14 juni 2004 @ 09:58
Nou, dat is dus duidelijk. Frankrijk na de 1/4finale naar huis. Wat een droevenis, overvleugeld worden door Engeland op het middenveld. T is dat ZIdane opeens opstaat en Engeland dom doet dat het verbloemd wordt. Maar dit kan nooit wat worden. Te oud, te langzaam, afgelopen uit.
ErikTmaandag 14 juni 2004 @ 09:59
quote:
Op zondag 13 juni 2004 23:20 schreef zjroentje het volgende:

[..]

Daar heb je idd gelijk.

Hij kan ook werkelijk niks fout doen van de commentatoren.
Zo die commentator. Ik dacht dat ik gek werd, wat een mongool was dat zeg! "Hij behoort al tot de buitencategorie met Beckenbauer, Pele en Cruijff." Jajaja. Dikke doei, speelde een belabberde wedstrijd.
Hawkmaandag 14 juni 2004 @ 11:43
quote:
Op maandag 14 juni 2004 09:59 schreef ErikT het volgende:

Zo die commentator. Ik dacht dat ik gek werd, wat een mongool was dat zeg! "Hij behoort al tot de buitencategorie met Beckenbauer, Pele en Cruijff." Jajaja. Dikke doei, speelde een belabberde wedstrijd.
Onzin.
Zidane kon de bal nauwelijks kwijt aan medespelers, de aanvallers liepen zich niet vrij.
Als de tegenstander zich met 9/10 man op de eigen helft terugtrekt valt er nauwelijks iets te doen als je medespelers niet meehelpen.
Wanneer Zidane niet 5 man passeert, onderwijl de bal hooghoudend en vervolgens van 40 meter de bal in het doel knalt heb je al mensen die het over een zwakke,tegenvallende,uit vorm zijnde Zidane hebben.
Het is maar weer gebleken dat een "uit vorm zijnde" Zidane nog altijd 2 klassen beter is dan alles wat er verder op een voetbalveld rondloopt.
Sinds het tijdperk Maradonna is er niet meer zo'n speler geweest. Hoe hij verder ook presteert dit EK, zijn plek in de voetbalgeschiedenis heeft hij al veroverd.
jojomen4maandag 14 juni 2004 @ 11:45
quote:
Op maandag 14 juni 2004 11:43 schreef Hawk het volgende:

[..]

Onzin.
Zidane kon de bal nauwelijks kwijt aan medespelers, de aanvallers liepen zich niet vrij.
Als de tegenstander zich met 9/10 man op de eigen helft terugtrekt valt er nauwelijks iets te doen als je medespelers niet meehelpen.
Wanneer Zidane niet 5 man passeert, onderwijl de bal hooghoudend en vervolgens van 40 meter de bal in het doel knalt heb je al mensen die het over een zwakke,tegenvallende,uit vorm zijnde Zidane hebben.
Het is maar weer gebleken dat een "uit vorm zijnde" Zidane nog altijd 2 klassen beter is dan alles wat er verder op een voetbalveld rondloopt.
Sinds het tijdperk Maradonna is er niet meer zo'n speler geweest. Hoe hij verder ook presteert dit EK, zijn plek in de voetbalgeschiedenis heeft hij al veroverd.
Dat had ie bij mij al Verder ben ik het helemaal met je eens.
tong80maandag 14 juni 2004 @ 23:35
Zidane nog 2 zulke wedstrijden en je hoort bij de grootsten ooit.


methodmichdinsdag 15 juni 2004 @ 17:10
Dat is natuurlijk zo. Zidane blijft gewoon rustig.
zjroentjevrijdag 18 juni 2004 @ 10:40
Weer een miraculeuze ontsnapping.

En het is nog steeds wachten op het eerste (fatsoenlijke) velddoelpunt van de Fransen. Een vrije trap, een penalty, een eigen doelpunt en een mega blunder in de verdediging.
Suijkvrijdag 18 juni 2004 @ 10:42
Ja, overtuigen doen ze nog absoluut niet. Niemand uit dat team.
ErikTvrijdag 18 juni 2004 @ 10:43
Het mooiste moment was ergens halverwege de tweede helft: Zidane probeert iets met een hakje ofzoiets moois en een Kroaat gaat er gewoon voor staan en verovert de bal . Ge-wel-dig. Die Fransen moeten eruit. Wat een kutvoetbal spelen die zeg. Henry is ook helemaal niks.
zjroentjevrijdag 18 juni 2004 @ 10:46
quote:
Op vrijdag 18 juni 2004 10:43 schreef ErikT het volgende:
Henry is ook helemaal niks.
TegenoverZidana verbleekt hij helemaal. Wat een karikatuur van zichzelf is hij op dit EK. Henry en Zidane lijkt me niet echt een goede combinatie.
zjroentjevrijdag 18 juni 2004 @ 12:12
De terugkeer van Desailly was ook weer een succes. Ongeloofelijk dat die kerel uberhaupt mag beginnen, die is gewoon over zijn top heen.
DutchGoonervrijdag 18 juni 2004 @ 12:26
quote:
Op vrijdag 18 juni 2004 10:42 schreef Suijk het volgende:
Ja, overtuigen doen ze nog absoluut niet. Niemand uit dat team.
idd,en ze hebben min of meer aan de tegenstanders te danken dat ze op 4 punten staan,ongelooflijk,wat een mazzelpikken
jojomen4vrijdag 18 juni 2004 @ 12:31
quote:
Op vrijdag 18 juni 2004 10:43 schreef ErikT het volgende:
Het mooiste moment was ergens halverwege de tweede helft: Zidane probeert iets met een hakje ofzoiets moois en een Kroaat gaat er gewoon voor staan en verovert de bal . Ge-wel-dig. Die Fransen moeten eruit. Wat een kutvoetbal spelen die zeg. Henry is ook helemaal niks.
Als je voetballiefhebber bent in het algemeen kun je zoiets niet menen. Normaal gesproken is Frankrijk 1 van de landen die het mooiste voetbal spelen. Op dit moment draaid er nog geeneen elftal dus om gelijk de Fransen die grond in te boren. Als Zidane helemaal top is, en Henry in vorm dan spelen ze iedereen weg.
The_Hivesvrijdag 18 juni 2004 @ 12:37
quote:
Op vrijdag 18 juni 2004 12:31 schreef jojomen4 het volgende:

[..]

Als je voetballiefhebber bent in het algemeen kun je zoiets niet menen. Normaal gesproken is Frankrijk 1 van de landen die het mooiste voetbal spelen. Op dit moment draaid er nog geeneen elftal dus om gelijk de Fransen die grond in te boren.
Maar van een elftal met zulke spelers mag je toch meer verwachten? En als zo'n kroaat op simpele wijze zo'n hakje afstraft moet ik ook wel ff lachen.

Moeten ze op dat moment maar functioneel spelen, ipv mooi met en hakje.
jojomen4vrijdag 18 juni 2004 @ 12:59
quote:
Op vrijdag 18 juni 2004 12:37 schreef The_Hives het volgende:

[..]

Maar van een elftal met zulke spelers mag je toch meer verwachten? En als zo'n kroaat op simpele wijze zo'n hakje afstraft moet ik ook wel ff lachen.

Moeten ze op dat moment maar functioneel spelen, ipv mooi met en hakje.
verdediging van hun van wel mee hoor maar ik begrijp wat je bedoelt. Dan kunnen we ook hopen dat Nederland, Engeland, Spanje, Portugal en Italie (zoeizo, die willen nooit mooi ballen) er in de 1ste ronde al uitgaan. Dan hebben we geen mooie kwartfinale meer over

Ik moet dan ook hard lachen hoor, en ik vond het jammer dat die flikker met nog een gelukkie gelijk kwamen maar toch zie ik ze graag doorkomen.
DIGGERvrijdag 18 juni 2004 @ 13:06
Wat speelt Frankrijk tot nu toe vreselijk arrogant, slecht, sloom kut voetbal en wat oogt Zidane vermoeid.
En desondanks kunnen de spelers niet meer omschakelen naar 'het simpele voetbal' omdat het niet loopt, nee alles moet gewoon met hakjes en andere onzin.
Helaas is Zwitserland te zwak en hebben de Fransen vreselijk veel mazzel met de cadeautjes van de Engelsen en Kroaten (en als het niet helemaal lukt, wil de scheids het cadeautje van de Kroatische terugspeelbal wel van een strik verzien door geen hands te fluiten).
DIGGERvrijdag 18 juni 2004 @ 13:07
quote:
Op vrijdag 18 juni 2004 12:59 schreef jojomen4 het volgende:

[..]

verdediging van hun van wel mee hoor maar ik begrijp wat je bedoelt. Dan kunnen we ook hopen dat Nederland, Engeland, Spanje, Portugal en Italie (zoeizo, die willen nooit mooi ballen) er in de 1ste ronde al uitgaan. Dan hebben we geen mooie kwartfinale meer over
Ik heb geen namen in een kwartfinale nodig voor een mooie kwartfinale, maar 2 ploegen die lekker willen voetballen, zoals Zweden en Bulgarije tot nu toe als enige lieten zien.
RedGuyvrijdag 18 juni 2004 @ 13:08
Frankrijk wordt geen kampioen. .
methodmichvrijdag 18 juni 2004 @ 17:24
Als ze zo door gaan misschien niet, maar aan de andere kant, op Zweden na vond ik geen enkel team overtuigender dan de Fransen.
tong80vrijdag 18 juni 2004 @ 17:28
quote:
Op vrijdag 18 juni 2004 17:24 schreef methodmich het volgende:
Als ze zo door gaan misschien niet, maar aan de andere kant, op Zweden na vond ik geen enkel team overtuigender dan de Fransen.
De Spanjaarden en de Moffen.


jojomen4vrijdag 18 juni 2004 @ 17:28
quote:
Op vrijdag 18 juni 2004 17:24 schreef methodmich het volgende:
Als ze zo door gaan misschien niet, maar aan de andere kant, op Zweden na vond ik geen enkel team overtuigender dan de Fransen.
Overtuigender in wat? Ze hebben in 2 wedstrijden niet meer dan 2 kansen gecreerd. De goals die ze maakten kwamen allemaal uit fouten van de tegenstanders. Dat, en de defensie, vind ik het enige zwakke van de Fransen.
mr_anonimousvrijdag 18 juni 2004 @ 17:31
Misschien moet die Santini voor Saha kiezen i.p.v. Trezegol. Misschien kan die voor het gevaar zorgen. En ik vond de defensie sterker zonder Desailly.
methodmichvrijdag 18 juni 2004 @ 17:34
Spanje en Duitsland zijn stukken minder dan Frankrijk.

Ze spelen slecht, ben ik met je eens. Maar Trezeguet en Henry kunnen hoe dan ook, al spelen ze als amateurs, een goal maken. Zidane is ook een garantie voor doelpunten.

Dat maakt dat ze nog steeds de nummer één kanshebber zijn.
tong80vrijdag 18 juni 2004 @ 17:47
quote:
Op vrijdag 18 juni 2004 17:34 schreef methodmich het volgende:
Spanje en Duitsland zijn stukken minder dan Italië

Ze spelen slecht, ben ik met je eens. Maar Vieri en Del Piero kunnen hoe dan ook, al spelen ze als amateurs, een goal maken.

Dat maakt dat ze nog steeds de nummer één kanshebber zijn.
Hawkzaterdag 19 juni 2004 @ 00:20
De bezem moet door het elftal.

Thuram eruit,Gallas erin. Desailly niet eruit maar met pensioen, Boumsong erin. Silvestre eruit, Lizarazu erin. Wiltord eruit, Rothen erin.
Beide spitsen eruit en vervangen door Saha en Govou.
Wat vooral Henry tot nu toe heeft laten zien is te triest voor woorden. Met dit spitsenkoppel voorin, het gebrek aan creatief aanvallen en het niet gebruiken van de zijkanten zal het anders snel afgelopen zijn.....
DutchGoonerzaterdag 19 juni 2004 @ 01:08
quote:
Op zaterdag 19 juni 2004 00:20 schreef Hawk het volgende:
De bezem moet door het elftal.

Beide spitsen eruit en vervangen door Saha en Govou.
Wat vooral Henry tot nu toe heeft laten zien is te triest voor woorden. Met dit spitsenkoppel voorin, het gebrek aan creatief aanvallen en het niet gebruiken van de zijkanten zal het anders snel afgelopen zijn.....
Sorry hoor maar bij deze uitspraak proest ik mijn beeldscherm toch eventjes onder.
Henry is een speler die nooit en te nimmer mag wisselen IMO,89 minuten zie je hem niet en dan ben je uiteindelijk blij dat je hem hebt laten staan

Bij Arsenal heeft ie dit seizoen een redelijk aantal wedstrijden gespeeld waar je hem niet zag maar wel de wedstrijd besliste.
Hawkzaterdag 19 juni 2004 @ 10:53
quote:
Op zaterdag 19 juni 2004 01:08 schreef DutchGooner het volgende:

Sorry hoor maar bij deze uitspraak proest ik mijn beeldscherm toch eventjes onder.
Henry is een speler die nooit en te nimmer mag wisselen IMO,89 minuten zie je hem niet en dan ben je uiteindelijk blij dat je hem hebt laten staan

Bij Arsenal heeft ie dit seizoen een redelijk aantal wedstrijden gespeeld waar je hem niet zag maar wel de wedstrijd besliste.
Proest jij maar lekker je beeldscherm onder, dat komt omdat je geen Santini heet.
Henry laten staan omdat hij altijd wel eens scoort, dat doet hij bij Arsenal toch ook??
Arsenal en de Premier League zijn geen EK, knakker.

In de vorige wedstrijden zag je hem zelfs niet in 94 minuten. Als coach ben je echt niet goed bij je hoofd om een spits op te stellen die in 2 EK-wedstrijden niet 1 echte kans heeft kunnen creeren en waarvan je niet eens ziet dat hij meedoet. Ga je als coach het risico nemen dat hij de komende wedstrijd(en) ook onzichtbaar is?
Vooral als je andere goede spitsen op de bank hebt zitten?
RedGuyzaterdag 19 juni 2004 @ 11:01
Henry is zelfs als hij 94 minuten niks doet 4 klassen beter dan Saha en Govou.
BjurrreMetDrieR-enzaterdag 19 juni 2004 @ 11:05
He, bliksemschigt, zou je me aub willen helpen door in te gaan op mijn uitdaging voor een voetbalkennistest? Voor AD EK Master moet ik mensen buiten het spel om uitdagen om punten te vergaren.

Groetjes!!
Bjurrre
Hawkzaterdag 19 juni 2004 @ 11:10
quote:
Op zaterdag 19 juni 2004 11:01 schreef RedGuy het volgende:
Henry is zelfs als hij 94 minuten niks doet 4 klassen beter dan Saha en Govou.
Wat is beter? Spitsen moeten scoren (tenminste een poging daartoe doen). Niet scorende spitsen moet je wisselen en het met iemand anders proberen. Simpel.
methodmichzaterdag 19 juni 2004 @ 11:23
En Henry vervangen door Saha of Marlet is natuurlijk onzin.

Henry en Trezeguet kunnen precies zoals DG zegt slecht spelen, maar toch scoren. Marlet en Saha kunnen goed spelen en niet scoren.
Doczaterdag 19 juni 2004 @ 13:26
Offtopic spam verwijderd
DutchGoonerzaterdag 19 juni 2004 @ 13:41
quote:
Op zaterdag 19 juni 2004 10:53 schreef Hawk het volgende:

Vooral als je andere goede spitsen op de bank hebt zitten?
en die heeft ie dus niet
zjroentjezaterdag 19 juni 2004 @ 14:29
Wanneer gooit Santini Rothen eens erin.
methodmichzondag 20 juni 2004 @ 15:10
Rothen op links, Pires op rechts, Zidane achter de spits, Vieira defensief.

Zou mooi zijn, zal ie wel niet doen.
mittwoensdag 23 juni 2004 @ 17:24
Einde toernooi voor Sagnol, die zijn arm weer heeft gebroken...

Ook Gallas is niet helemaal fit
methodmichwoensdag 23 juni 2004 @ 17:32
Dus Thuram weer rechtsback en Desailly erin.
mittwoensdag 23 juni 2004 @ 17:45
quote:
Op woensdag 23 juni 2004 17:32 schreef methodmich het volgende:
Dus Thuram weer rechtsback en Desailly erin.
Zelfmoord..

leuk duo met Silvestre
methodmichwoensdag 23 juni 2004 @ 17:47
Of Boumsong erin...
mittwoensdag 23 juni 2004 @ 17:48
Gallas zal wel op tijd fit zijn, hoop ik
jojomen4donderdag 24 juni 2004 @ 13:54
Wat een slappe argumenten van Henry zeg.. er wordt gevraagd waarom ie niet veel scoort en dan roept die dat andere "grote" spitsen ook niet scoren Kijk naar jezelf man. Jij wordt gezien als de beste, laat zien dan!

Ik vind dat Frankrijk alleen van Zidane leeft. Als ze die niet hadden was het maar een middelmatig team.
methodmichdonderdag 24 juni 2004 @ 19:11
Zidane is inderdaad veel belangrijker dan verwacht. Dat is best een schokkende constatering voor de Fransen.
RedGuyvrijdag 25 juni 2004 @ 22:51
Au revoir! .
Stuartvrijdag 25 juni 2004 @ 22:54
Wahahahahahahaha, Frankrijk ligt eruit

Bye Bye
Stuartvrijdag 25 juni 2004 @ 22:54
quote:
Op donderdag 24 juni 2004 19:11 schreef methodmich het volgende:
Zidane is inderdaad veel belangrijker dan verwacht. Dat is best een schokkende constatering voor de Fransen.
Gewoon goed

PS: Nog gefeliciteerd van gisteren
mittvrijdag 25 juni 2004 @ 22:56
quote:
Op donderdag 24 juni 2004 13:54 schreef jojomen4 het volgende:
Wat een slappe argumenten van Henry zeg.. er wordt gevraagd waarom ie niet veel scoort en dan roept die dat andere "grote" spitsen ook niet scoren Kijk naar jezelf man. Jij wordt gezien als de beste, laat zien dan!

Ik vind dat Frankrijk alleen van Zidane leeft. Als ze die niet hadden was het maar een middelmatig team.
en vandaag was dat nog duidelijker te zien..Zidane zat niet in de wedstrijd en echt alles ging fout bij de Fransen..

en als je Pires zo ziet lopen, DRAMA
Tony_Montana67vrijdag 25 juni 2004 @ 23:02
Zidane kon het niet vanavond en dan zijn andere spelers reddeloos verloren
blonde_rozebottelvrijdag 25 juni 2004 @ 23:10
Nouhou
Ze liggen eruit

En nu nooit meer Zidane in Frans shirt...want hij ging stoppen als international na het EK, las ik ergens
tong80vrijdag 25 juni 2004 @ 23:11



mr_anonimouszaterdag 26 juni 2004 @ 00:09
Frankrijk miste Vieira. Die Dacourt en Makalele konden absoluut niet brengen wat hij breng in een wedstrijd.
RedGuyzaterdag 26 juni 2004 @ 00:10
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 23:10 schreef blonde_rozebottel het volgende:
Nouhou
Ze liggen eruit

En nu nooit meer Zidane in Frans shirt...want hij ging stoppen als international na het EK, las ik ergens
.

Zou wel een goede beslissing zijn, hij had eigenlijk al moeten stoppen na het teleurstellende WK voor Frankrijk.
Tony_Montana67zaterdag 26 juni 2004 @ 00:10
Frankrijk mistte fitte spelers...
ErikTzaterdag 26 juni 2004 @ 00:51
Wat een kutwedstrijd. En wat een kutteam heeft dat Frankrijk. He-le-maal niks laten zien dit EK. Niks, niks, niks. Het Real Madrid verhaal heeft een vervolg: na Raul, Figo en Beckham, nu ook een afgang voor Zidane.
popolonzaterdag 26 juni 2004 @ 10:56
Geweldige voetballers, topfavoriet en dan zo spelen.

Schande.

Weg ermee
Doczaterdag 26 juni 2004 @ 11:06
twizaterdag 26 juni 2004 @ 11:09
methodmichzaterdag 26 juni 2004 @ 11:29
Het einde van een generatie. Ik vind het jammer.

Maar goed, de nieuwe lichting zal er aan komen.
zjroentjezaterdag 26 juni 2004 @ 14:14
Wat een uitgeblust zooitje zeg.

Daar is dit toernooi helemaal niks van uitgegaan. Wat een aanfluiting.
popolonzaterdag 26 juni 2004 @ 15:25
quote:
Op zaterdag 26 juni 2004 14:14 schreef zjroentje het volgende:
Wat een uitgeblust zooitje zeg.

Daar is dit toernooi helemaal niks van uitgegaan. Wat een aanfluiting.
Ze wilden ook niet, zo leek het althans.

Totaal geen overtuiging, geen echte kansen, niks van dat wat voetbal leuk maakt.

Als het zo moet hoor je op het EK niet thuis.
Cruoningazaterdag 26 juni 2004 @ 23:53
zjroentjemaandag 28 juni 2004 @ 11:08


Dat viel me onder de wedstrijd ook al op. Als een zoutzak lag hij daar.
methodmichzondag 4 juli 2004 @ 14:23
Desailly stopt definitief als international.
golferwoensdag 7 juli 2004 @ 00:43
opruiming