had ik niet aan gedacht heb je wel gelijk inquote:Op maandag 17 mei 2004 20:22 schreef Poogie het volgende:
MDF is het beste en stevigste, als je speakers goed opendraait dan heb je bij MDF minder kans dat het gaat trillen...
Mijn pioneer auto radiootje heeft 4x 50W dan is 100RMS goed he? want dat kan die nooit van zijn leven halen toch?quote:Op maandag 17 mei 2004 20:22 schreef Poogie het volgende:
MDF is het beste en stevigste, als je speakers goed opendraait dan heb je bij MDF minder kans dat het gaat trillen...
Er komt wel een rooster omheen.. maar daar ben ik niet zo kapot van i.v.m. diefstal..quote:Op maandag 17 mei 2004 20:31 schreef coronaextra het volgende:
inderdaad inbouwen in MDF
kheb gekeken naar die boksen , en ik kan uit de foto niet opmaken of er nog een rooster (op de foto niet) of bescherming komt, anders kun je rondom nog wat dunne kleine latjes erop bevestigen en dan pas eventuele speakerdoek of gewoon dunne zwarte stof van de markt.Dan zie je gewoon één mooi strak zwart oppervlak ! Zo had ik het ooit eens gedaan en dat klonk echt stukken beter dan al die kunstof hoedenplanken die er tegenwoordig inzitten
succes ermee
Ben er heel toevallig ook mee bezig!quote:1. MDF-plank + uitzagen + een doek spannen
2. Deze kapot zagen
3. Hoedenplank op de sloop halen? (weet niet wat dit kost maar lijkt me duur!)
mijne is bouwjaar 1997quote:Op maandag 17 mei 2004 21:05 schreef Ciske het volgende:
[..]
Ben er heel toevallig ook mee bezig!
Hoedenplank bij sloop ¤50,-!!!
Hoedenplankl nieuwe bij dealer ¤125,-!!! (opzich dan een koopje)
Ik ga me hoedenplank gewoon kapot zagen! Kweet niet hoe oud jouw auto is? Mijne is 11 jaar oud zodra die eruit gaat is ie 14 jaar! Dus die gaten maken voor die gene dan ook niet meer uit! of ik maak ze dicht met z'n gaasje
Nadeel van een willekeurige doek: is niet geluiddoorlatend…terwijl je geld en moeite hebt geinvesteerd om juist wat geluid te krijgen.quote:Op maandag 17 mei 2004 20:37 schreef coronaextra het volgende:
dus er zitten roosters bij.......wie weet is het een idee die zwarte doek tegen diefstal ?
Kloptquote:Op maandag 17 mei 2004 21:13 schreef Basic_ het volgende:
MDF is rot, dat verzakt na de loop van tijd. Je kan beter multiplex nemen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |