Vroeg je of je ook kon pinnen?quote:Op woensdag 12 mei 2004 16:08 schreef TuuT het volgende:
Met een Française had ik het op een gegeven moment over betalingssystemen (we waren toen een beetje afgedwaald van het onderwerp lol).
T's volgens mij helemaal niet een van de weinige landen waar het anders is, je hebt volgens mij in vrijwel elk land debit en credit kaarten. Een pinpas kan zowel een debit als een credit kaart zijn. Ik kan b.v. met zowel mijn debit als mijn credit kaart pinnen. In dat opzicht hadden jullie dus allebei gelijk. Anders is dat in NL creditkaarten eigenlijk helemaal niet gebruikelijk zijn als regelmatig betaalmiddel.quote:Op woensdag 12 mei 2004 17:22 schreef TuuT het volgende:
bedankt iedereen!!Het is me nu wel duidelijk wat het verschil is. Vaag dat Nederland een van de weinige landen is waar het anders is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |