Design broeken heb ik ook, maar daar ging ik dit keer niet voor shoppen, ik ging voor een goeie spijkerbroek die lekker zit. Nu ken jij mijn bouw niet dus kan je ook niet weten dat een spijkerbroek over het algemeen niet lekker zit bij mij. Nu heb ik er 1 gevonden die me wel bevalt.quote:Op dinsdag 4 mei 2004 15:36 schreef paullo het volgende:
Koop dan een broek bij de plaatselijke marktkraam die ziet hetzelfde eruit alleen voor ong 50% goedkoper. Ohnee staat het merk er niet op he![]()
Leg dat 80 euro bij en koop een echte designbroek
quote:Op dinsdag 4 mei 2004 15:47 schreef Meiz het volgende:
kvind em dr een beetje goedkoop uitzien, helemaal al voor een versace
Ken het probleem, gelukkig heb ik een fijne spijkerbroek in levi's gevondenquote:Op dinsdag 4 mei 2004 15:46 schreef Thermo het volgende:
[..]
Design broeken heb ik ook, maar daar ging ik dit keer niet voor shoppen, ik ging voor een goeie spijkerbroek die lekker zit. Nu ken jij mijn bouw niet dus kan je ook niet weten dat een spijkerbroek over het algemeen niet lekker zit bij mij. Nu heb ik er 1 gevonden die me wel bevalt.
Pardon een echte designbroek wordt op maat gemaakt/aangepast dus moet je wel een heeeel raar figuur hebben wil die je niet passen.quote:Op dinsdag 4 mei 2004 15:46 schreef Thermo het volgende:
[..]
Design broeken heb ik ook, maar daar ging ik dit keer niet voor shoppen, ik ging voor een goeie spijkerbroek die lekker zit. Nu ken jij mijn bouw niet dus kan je ook niet weten dat een spijkerbroek over het algemeen niet lekker zit bij mij. Nu heb ik er 1 gevonden die me wel bevalt.
Ik heb het hier dan ook over een spijkerbroek!quote:Op dinsdag 4 mei 2004 15:57 schreef paullo het volgende:
[..]
Pardon een echte designbroek wordt op maat gemaakt/aangepast dus moet je wel een heeeel raar figuur hebben wil die je niet passen.
Zeg niet dat het geen mooie combo is alleen de broek ziet er gewoon TE goedkoop uit.
linnen broeken zijn okeequote:Op dinsdag 4 mei 2004 17:06 schreef Maxxieh het volgende:
Ik heb een witte linnen broek en een (legerkleur)groen overhemd met korte mouwtjes gekocht. Ze zijn van diesel, maar je ziet alleen diesel op de knoopjes zitten. Dus niet iets waar het megagroot op staat. Binnenkort heb ik foto's, hopelijk
.
Ze zitten ook echt heerlijkquote:Op dinsdag 4 mei 2004 17:20 schreef Thermo het volgende:
linnen broeken zijn okee![]()
Alleen jammer dat ze zo snel vuil worden natuurlijk. Op een feestje doe ik ze niet zo snel aan. Lekker terrasje of strand wel natuurlijk.
leuke riem!quote:
Preciesquote:Op dinsdag 4 mei 2004 19:13 schreef coenraad het volgende:
Nou ik vind het een mooie broek, en de riem vind ik ook mooi. Of het nou duur was of niet.
volgens mij is het gewoon een rechte broek...quote:Op dinsdag 4 mei 2004 18:36 schreef schatje het volgende:
Ja, flauw om er weer een merkenoorlog van te maken. Ik weet niet hoor, maar soms krijg ik het idee dat het met afgunst te maken heb.
Het is wel een mooie spijkerbroek. Alleen hou ik niet zo van ietwat wijduitlopende pijpen. Ik vind met een rechte pijp mooier staan bij een man.
Of lijkt het maar zo op de foto??
Leuk topic overigens.
Nee... schatje had gelijkquote:Op dinsdag 4 mei 2004 19:22 schreef Jipje het volgende:
[..]
volgens mij is het gewoon een rechte broek...
Een plaatje is leuk. Die kun je vast wel van een of andere site plukkenquote:Op dinsdag 4 mei 2004 20:15 schreef arj1o1 het volgende:
geen foto althans iedereen weet wel hoe het eruit ziet:
rl custom fit polo zwart met rood paardje
Vette riem. Waar gekocht?quote:Op dinsdag 4 mei 2004 15:28 schreef Thermo het volgende:
Hier kan iedereen zijn nieuwe t-shirts, broeken, riemen, tassen en jassen laten zien die hij of zij heeft gekocht
Topicstarter begint...
[afbeelding]
Nieuwe broek, laag model en beetje stretch jeans
Lang geleden dat ik weer eens een jeans gekocht had.
Samen met een nieuwe riem.
Ook nog een andere witte linnen broek, maar deze wordt nog ingekort.
graag foto's bij je posts, zodat andere mensen misschien nog nieuwe ideeën kunnen opdoen!
*edit*
Het blijkt toch een heikel punt, merken. Ik heb de merken weg ge-edit want men kan blijkbaar niet gewoon hun nieuwe spullen laten zien zonder een merkenoorlog te starten.
Ligt eraan welke man denk ik schatje. Hoe langer de man hoe beter zoiets staat. Als je wat korter bent als man zijnde kun je beter een rechte pijp nemen.quote:Op dinsdag 4 mei 2004 18:36 schreef schatje het volgende:
Het is wel een mooie spijkerbroek. Alleen hou ik niet zo van ietwat wijduitlopende pijpen. Ik vind met een rechte pijp mooier staan bij een man.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |