abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_47090848
"Jij was het; jij hebt me er ingeluisd".
Is Izzy dan de enige die ziet wat voor een achterbakse trut Elle is ?
pi_47261590
BBC: Guy wil Katya neerschieten.

Belgie: Roo neemt wraak op de broertjes Timmins en laat ze een overval plegen.

Elle: "Ik weet wat je de dokter hebt geflikt, dus denk maar niet dat ik ga toekijken hoe je m'n vader misbruikt".
Izzy: "Jij wilt meedoen met de volwassenen ? Zal je niet lukken".
pi_47795899
Toadie is neergeschoten bij de gijzeling en heeft na een chirurgische ingreep nog een stukje kogel bij z'n ruggengraat.
Max is terug maar een heldenontvangst kan ie vergeten; Boyd probeert hem zover te krijgen om Steph terug te winnen.

Will blijkt Sebastian Barnes te heten (zoon van ... Clifford en Pamela); Paul belooft Carmella niets te zeggen in ruil voor pa's aandelen in Lassiter's. Uiteindelijk vertelt Will dan toch de waarheid.

Carmella: "Het ene moment heb je geen cent te makken en het volgende blijk je Dagobert Duck, en morgen ben je zeker Superman".

Will: "Het was een schok om te ontdekken dat er ook ouders zijn die zelf het huishouden doen".
pi_48014947
Steph heeft voor Max gekozen, Lolly is terug en wordt er meteen van de portemennee van Karl (met baard) te hebben gelicht, en Paul houdt Janelle vergeefs een vette worst (waarde; een miljoen dollar) voor.

Ringo (alias Rick): "Is m'n broer George (alias Frazer) thuis ?"
(Sgt.) Pepper: "Ja, hij is in de tuin met John en Paul. En nu wegwezen, ik ben niet in de stemming voor je grapjes".

Paul: "We zijn niet als de mensen op straat, we zijn Robinsons, we zijn veel beter".
pi_48215937
Katya is vrijgesproken maar Ned beschaamt ieders vertrouwen door geld uit de kassa te jatten. Toadie heeft weinig reden om vrolijk te zijn en stort zich als een gek op zijn werk.
"Ik was maar een vent die jou (Steph) juridisch advies gaf, een schouder om op te huilen en een potentiele stiefvader".

Harold: "Het ene moment loop je te klagen hoe zwaar de opvoeding van Kerry is en het volgende gedraag je je als een klein kind (Sky); het is of of".
pi_49520533
Five wins Neighbours soap fight
Long-running Australian soap opera Neighbours will move to Five after the BBC pulled out of bidding for the show. The channel will begin showing the soap, which launched the careers of Kylie Minogue and Guy Pearce, in 2008.

"Neighbours will be a greatly prized part of our schedule and suitably cherished by us," said Lisa Opie, Five's managing editor of content. The BBC withdrew from talks to keep the show, saying it had been asked to pay three times the show's current price.

BBC One controller Peter Fincham said he had been asked for £300m over eight years by Fremantle Media, which owns the rights to the show. "We would have loved to have kept it, but not at any price," he said. Meer op de BBC.

Nou ja zeg, het was niet zo veel meer vind ik, maar het is m'n enige soapie die ik nog kijk, m'n dagelijkse dweiltje noem ik dat altijd. Vanaf dag één (eerst op de Nederlandse tv) gevolgd. Hopelijk blijft het op Eén in Belgie zodat we straks de soap niet hoeven te missen. Het is natuurlijk geen ramp maar gewoon jammer, sjucht.
pi_49521578
Heeft Neighbours dan nog op de NL tv gespeeld??

Ik vind het overigens opmerkelijk dat Belgie wel veel meer interesse heeft in Australische soaps dan Nederland, die meer voor de Amerikaanse soaps gaat.
  vrijdag 18 mei 2007 @ 20:56:41 #158
16715 Mylene
*schatje*
pi_49522918
Neighbours is volgens mij ooit uitgezonden door de KRO.

Home and Away wordt ook al jaren uitgezonden in België.
pi_49523565
quote:
Op vrijdag 18 mei 2007 20:56 schreef schatje het volgende:
Neighbours is volgens mij ooit uitgezonden door de KRO.

Home and Away wordt ook al jaren uitgezonden in België.
Samen met de VARA volgens wikipedia. Ik vind het toch echt jammer hoor en stop met kijken op de BBC want dat heeft geen zin meer, 'k blijf maar de ouwe afleveringen volgen op de Belg, net zo lang tot ik weer 'bij' met nu, áls ze daar tenminste ook niet vanwege de hoge kosten er ook mee stoppen. Kan best zijn dat straks Neighbours in Belgie ook door de commercielen wordt overgenomen en dat zit niet in mijn kabel-pakket.
pi_49523841
Neighbours heeft in GB een veel grotere impact dan in Belgie hé. Ik zie geen enkele commerciele zender in Belgie Neighbours overnemen. Toen er nog geen Vlaamse soaps waren, was Neighbours eind jaren 80 DE populairste soap in Vlaanderen, nu is het om 17u30 gewoon nog vulling eigenlijk hé.
  zaterdag 19 mei 2007 @ 01:06:16 #161
1829 Jewel
De enige echte!
pi_49531388
Hoe ver lopen ze achter in Belgie? Ergens in het voorjaar van 2008 houdt de BBC ermee op zeiden ze op het nieuws. Hoelang moet ik dan wachten to ik nieuwe afleveringen kan zien?

Ik vond er de laatste paar jaar wat minder aan, maar vind het toch wel jammer.
pi_49535762
Op de BBC is Episode 5167 (afl. uit 2007) aan de gang, in Belgie Episode 4873 (afl uit 2005) welke is uitgezonden op de BBC op 09/03/2006. Duurt dus nog wel even voordat we nieuwe afl. op de Belg zien.
  zaterdag 19 mei 2007 @ 12:39:12 #163
52349 purplerose
Footsteps lead me to Eddie O+
pi_49537817
Ik volgde het vroeger religieus In de tijd met kylie, Jason en Guy, Guy is trouwens goed opgedroogd en heeft aantal flinke films al gedaan en nog goed ook. Kylie weten we allemaal wel Onze eigen Jim Robinson doet het goed als bad guy in the OC ofcourse (zat met open mond te kijken toen ik hem voorbij zag komen ineens ) en mijn cuty pie van wat later, zoon van Karl en Susan (Jesse Spencer) kan je nu vinden in House.
Weet iemand onze sexie Henry zoon van Madge nog die zag je voorbij schuiven in McCleod's daughters. Is nog steeds een lekkere verschijning
Volg het af en toe nog wel es op de bbc, leuk om Paul robinson ineens voor me neus te zien
Heb het ongeveer een 12jaar gevolgd denk
Uit een goeie worst hoort sap te komen! :7
Best place for a woman? Face down, ass up
In perfect love and perfect trust. An'ye harm none do what ye will
I Lipsmackers ftw baby! Yeahhh!
pi_49539007
Is inderdaad zalig dat Paul Robinson terug is.
pi_49541075
Gisteren werd bekendgemaakt dat de BBC met 'Neigbours' stopt; men heeft er geen zin in om 438 miljoen aan uitzendrechten te betalen, dus voor het laatste nieuws rond de Buren zijn we nu op Belgie aangewezen.
  zaterdag 19 mei 2007 @ 19:45:52 #166
1829 Jewel
De enige echte!
pi_49549507
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 12:39 schreef purplerose het volgende:
Ik volgde het vroeger religieus In de tijd met kylie, Jason en Guy, Guy is trouwens goed opgedroogd en heeft aantal flinke films al gedaan en nog goed ook. Kylie weten we allemaal wel Onze eigen Jim Robinson doet het goed als bad guy in the OC ofcourse (zat met open mond te kijken toen ik hem voorbij zag komen ineens ) en mijn cuty pie van wat later, zoon van Karl en Susan (Jesse Spencer) kan je nu vinden in House.
Weet iemand onze sexie Henry zoon van Madge nog die zag je voorbij schuiven in McCleod's daughters. Is nog steeds een lekkere verschijning
Volg het af en toe nog wel es op de bbc, leuk om Paul robinson ineens voor me neus te zien
Heb het ongeveer een 12jaar gevolgd denk
Die beginjaren waren de beste.

Zat ook met open mond te kijken toen ik Jim "uit de dood zag herrijzen" in the OC.

Jesse spencer was trouwens ook nog te zien in een vage miniserie. The Robinson Faminy "stranded". Heb ik nog op DVD liggen, was ergens voor drie dubbeltjes ofzo te koop. En ook nog in de BBC drama Lorna Doone geloof ik, maar weet niet meer zeker.

Mijn favoriet uit die tijd (naast Kylie) was Jane. Zij speelde later in een serie genaamd Jackaroo als ik het me goed herinner.

En natuurlijk Mrs. Mangle en Madge die eeuwig aan het (bek)vechten waren.
pi_49550624
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 14:48 schreef J_TM het volgende:
Gisteren werd bekendgemaakt dat de BBC met 'Neigbours' stopt; men heeft er geen zin in om 438 miljoen aan uitzendrechten te betalen, dus voor het laatste nieuws rond de Buren zijn we nu op Belgie aangewezen.
Dat meldde ik al, zie hier. Nog verder terug vond ik Des en Daphne een mooie story-line, tranen met tuiten toen ze stierf, ook trouwens toen Helen Daniels overleed. Al eerder speelde ze haar laatste scène met haar kleinkind (naam ff kwijt) en op de bank in de 'dood gleed' als het ware. En good old Harold is nog steeds leuk. Ook tranen toen Madge overleed. Toadie is ook nog steeds leuk. Veel van die nieuwe bewoners vind ik maar niks, af en toe raakte ik best de draad kwijt. Maar ja, ik stop nu maar met kijken, zullen er wel meer gaan doen nu het toch stopt en Five niet kunnen ontvangen.
pi_49551612
je kan toch gewoon op Belgische tv kijken?? Zitten nog geen anderhalf jaar achter.
Jim Robinson speelde overigens ook mee in 2de seizoen van 24.
pi_49554129
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 21:05 schreef BramKVO het volgende:
je kan toch gewoon op Belgische tv kijken?? Zitten nog geen anderhalf jaar achter.
Jim Robinson speelde overigens ook mee in 2de seizoen van 24.
Nou, dat loopt best een tijdje achter, maar als de BBC ineens zoveel geld moet gaan ophoesten zullen ze dat straks ook wel van de Vlaamse zender eisen die toch al veel minder geld heeft en zoals iemand eerder al postte, deze soap is in Belgie lang zo niet populair als in de UK, alhoewel de kijkcijfers in Engeland niet zo denderend meer waren als voorheen. ik vrees dat het voor ons straks helemaal is afgelopen.
pi_49561335
Je raaskelt, kijkcijfers in VK hebben hoegenaamd niks te zien met die in Belgie. Neighbours was eind jaren 80 een kijkcijferkanon in Vlaanderen, tot de Vlaamse soap werd opgericht. Natuurlijk haalt Buren nu geen top kijkcijfers meer in Vlaanderen, maar het blijft wel een cultserie die de VRT niet snel zal opgeven.
  maandag 21 mei 2007 @ 05:20:17 #171
1829 Jewel
De enige echte!
pi_49594422
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 20:26 schreef Suko het volgende:

[..]

. Al eerder speelde ze haar laatste scène met haar kleinkind (naam ff kwijt) en op de bank in de 'dood gleed' als het ware.
Hannah
pi_49598341
quote:
Op zondag 20 mei 2007 06:05 schreef BramKVO het volgende:
Je raaskelt, kijkcijfers in VK hebben hoegenaamd niks te zien met die in Belgie. Neighbours was eind jaren 80 een kijkcijferkanon in Vlaanderen, tot de Vlaamse soap werd opgericht. Natuurlijk haalt Buren nu geen top kijkcijfers meer in Vlaanderen, maar het blijft wel een cultserie die de VRT niet snel zal opgeven.
Nou ja zeg, we zullen zien of tegen de tijd dat de VRT weer bij is qua afleveringen ze de gevraagde bedragen gaan ophoesten, indien ze dat doen, pas dan mag je me van raaskallen beschuldigen hoor.
quote:
Op maandag 21 mei 2007 05:20 schreef Jewel het volgende:

[..]

Hannah
Ah, ja natuurlijk, was ook een leuk karakter trouwens.
pi_49923951
BBC; Karl en Susan zijn in Londen en geven geld aan een zwangere dakloos geworden zakenvrouw die, verstopt onder een krant, op een bank ligt met een kopje in haar hand. Het blijkt niemand minder dan Izzie te zijn.
pi_50651360
Steiger en Pepper gingen gisteren op bezoek bij Mary Casey, gespeeld door 'Sons & Daughters'-actrice Rowena Wallace.
pi_50693233
Ik heb de serie ook jarenlang gevolgd o de BRT. Kwam toen rond 19.00 uur. Ik ben volgens mij beginnen te kijken toen Daphne nog met Shane was, en Des ging volgens mij met Julie trouwen. Julie was de dochter van Jim. Uiteindelijk is Daphne toen met Des getrouwd. Die aflevering waar ze dood ging heb ik tranen met tuiten gejankt. Om de een of andere reden denk ik steeds aan Lemon Chicken of chicken a la lemon (of zoiets), als ik aan die Des denk.

Ik was altijd een beetje verliefd op Mike. Ik vond hem wel leuk met Jane. Ik vond Madge en haar zoon Henry ook leuk. Weet nog dat ze hem op zo'n geweldige manier kon roepen voor het eten: HEEEENREEY!! Mrs. Mangel was zo'n oude zeur, en er was nog zo'n oude tante die bij iedereen het bloed onder de nagels vandaan haalde, weet haar naam niet meer. En die Harold was ook een sukkel. (Maar ging hij toen niet dood ?)

Nu ik hier over nadenk heb ik toch wel goede herinneringen aan deze serie. Het is me allemaal qua personages beter bijgebleven als GTST. Terwijl GTST toch niet zo lang geleden is! Ik moet een jaar of 7 zijn geweest toen ik begon te kijken. Op een gegeven moment is er in de serie een aflevering waar het lijkt dat ze opnieuw beginnen met nieuwe verhaallijnen. Alle andere verhalen zijn dan afgerond. Weet iemand hier nog iets van?? (De aflevering begint of eindigt met allemaal fotos die ineens beginnen te bewegen of stil gaan staan. Lijkt een beetje op het begin van GTST.)

Ik heb de serie een jaar of 7 gevolgd. Maar toen hebben de serie op een andere tijd gezet en toen kon ik het niet meer volgen. Helen ging toen dood of zo, ik weet het niet meer. Als ze het op een betere tijd hadden gezet weet ik zeker dat ik nog steeds trouw aan het kijken was elke avond. Deze serie is 1000 maal beter als GTST.

Zijn hier ook DVD boxen van???
vet shitt...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')