Barry hebben ze ook nooit serieus genomenquote:Op donderdag 13 november 2008 00:13 schreef tong80 het volgende:
Ach Barry Hughes had een kamerbreed tapijt.
quote:Kraay jr kust 'Jakhals Erik' van DWDD
LIENDEN - Hans Kraay junior, tv-presentator van SBS6 én trainer van zondag-hoofdklasser Lienden, was woensdagavond door het dolle heen na de daverende stunt tegen Vitesse. ,,Ik ben een sentimentele lul aan het worden.''
Kort na een interview van Jakhals Erik van het Vara-programma De Wereld Draait Door kust een uitzinnige Kraay junior hem vol op de mond. De uitzending is vanavond te zien vanaf 19.30 uur op Nederland 3.
Kraay: ,,Dit is ongelofelijk. Ik sta te janken. Ik ben gewoon een sentimentele lul aan het worden. Het is geweldig. Voetbal kan zoveel mooie dingen geven. Heb je ooit voetballers door hunebedden heen zien ploegen en vliegtuigen uit de lucht zien koppen? Het is net of we bevrijd zijn van de Duitsers.''
quote:Op donderdag 13 november 2008 14:44 schreef jmac het volgende:
"Heb je ooit voetballers door hunebedden heen zien ploegen en vliegtuigen uit de lucht zien koppen? Het is net of we bevrijd zijn van de Duitsers.''
OMGHoe kom je erop.
quote:Hans Kraay junior: "Meest waardeloze loting ooit"
FC Lienden werd in de loting van de achtste finales van het vaderlandse bekertoernooi gekoppeld aan Roda JC. De trainer van de amateurs die in vorige ronde verrassend eredivisionist Vitesse uitschakelden, Hans Kraay junior, baalt.
"We leefden op een wolk en dan donder je er zo af", zegt de oefenmeester annex tv-presentator in gesprek met Omroep Gelderland. "Dit is de meest waardeloze loting ooit. We mogen in een strafkamp naar Limburg, daar worden we tegen de muur gezet en gefusilleerd."
"Afschuwelijk voor de spelers en onze supporters", gaat Kraay verder. "Dit voelt alsof ik ontslagen ben, dit doet zoveel pijn. Na één van de mooiste avonden van mijn leven heeft dit nul tot generlei waarde. Het is net het uitzendbureau: het waren één mooie dagen."
quote:Op vrijdag 14 november 2008 10:44 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Heeft die gast een obsessie met de oorlog ofzo?
quote:Op vrijdag 14 november 2008 10:44 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Heeft die gast een obsessie met de oorlog ofzo?
Eensquote:Op dinsdag 7 maart 2006 23:46 schreef tong80 het volgende:
[..]
Hij is overal bagger. Behalve in VI daar is ie leuk
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |