Oh ja, jij houdt niet van negerinnen hè??quote:Op zaterdag 1 mei 2004 23:05 schreef Frasier het volgende:Die dikke negerin is er ook weer bij
Check eens Latoya van American Idol, da's pas een goede negerin.quote:Op zaterdag 1 mei 2004 23:06 schreef schatje het volgende:
[..]
Oh ja, jij houdt niet van negerinnen hè??
ze is er wel.quote:Op zaterdag 1 mei 2004 23:07 schreef Dizer het volgende:
Tsssssk....vette discriminatie, Ik zie Hind niet
*Bagheera is het hier helemaal mee eensquote:Op zaterdag 1 mei 2004 23:00 schreef Jammie het volgende:
Boris is echt on-Nederlands goed. Maar zoals het Nederlandse volk iedereen letterlijk of figuurlijk afmaakt die boven het maaiveld uitsteekt, zo wordt ook een supertalent als Boris hier door sommigen afgekraakt. Erg triest. Het muzikale verschil tussen Maud en Boris is vanavond opnieuw onoverbrugbaar gebleken. Ik ben beniuwd naar de uitslag. En inderdaad: ook ik zou een cd van Boris gewoon kopen. Maud is alleen meer van hetzelfde.
terecht.quote:Op zaterdag 1 mei 2004 23:07 schreef Dizer het volgende:
Tsssssk....vette discriminatie, Ik zie Hind niet
quote:Op zaterdag 1 mei 2004 23:05 schreef schatje het volgende:
[..]
Ik vind het een kwal van de bovenste plank. VVD sowieso![]()
![]()
.
Ik hou ook niet negerinnenquote:Op zaterdag 1 mei 2004 23:07 schreef Fusion het volgende:
[..]
Check eens Latoya van American Idol, da's pas een goede negerin.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |