Ik overdrijf niets, over drijf gesproken, RM is een sterre11talletje gebouwd op DRIJFzandquote:Eindelijk iemand die er echt verstand van heeft... Als je de boel zwaar wilt overdrijven kan je altijd nog terecht in "Onzin voor je leven".
Hoeveel wedstrijden van Real heb je dit seizoen gezien van de Primera Division?quote:Op maandag 26 april 2004 20:49 schreef kamagurka het volgende:
Nog even reageren op
[..]
Ik overdrijf niets, over drijf gesproken, RM is een sterre11talletje gebouwd op DRIJFzand
En nee, Beckham laat al jaren niets zien en al helemaal niet in spanje. Mensen die hem nog goedvinden zijn ofwel homo ofwel een dom blondje (zonder voetbalkennis)
Toch denk ik dat Barca geen kampioen meer wordt, Valencia is daar te sterk voor.
Ik heb hem nog weinig beslissends zien doen, behalve een beetje draven. Bij ManU vond ik hem ook al niet zo sterk het laatste jaar.quote:Op maandag 26 april 2004 22:42 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Hoeveel wedstrijden van Real heb je dit seizoen gezien van de Primera Division?
Denk je dat je meer verstand van voetbal hebt dat de gehele spaanse sportmedia? ( die zijn namelijk van mening dat Beckham het heel goed heeft gedaan )
Dat zeg ik..."Onzin voor je leven"!!!quote:Op maandag 26 april 2004 20:49 schreef kamagurka het volgende:
Nog even reageren op
[..]
Ik overdrijf niets, over drijf gesproken, RM is een sterre11talletje gebouwd op DRIJFzand
En nee, Beckham laat al jaren niets zien en al helemaal niet in spanje. Mensen die hem nog goedvinden zijn ofwel homo ofwel een dom blondje (zonder voetbalkennis)
Toch denk ik dat Barca geen kampioen meer wordt, Valencia is daar te sterk voor.
Let's hoop zo, want Real en Barca zijn baggerclubs.quote:Op maandag 26 april 2004 19:03 schreef methodmich het volgende:
Valencia.
Dat nou ook weer niet, maar Valencia is de sterkste en meest constante club gebleken dit seizoen...wat mij betreft verdienen ze het.quote:Op dinsdag 27 april 2004 09:54 schreef DIGGER het volgende:
[..]
want Real en Barca zijn baggerclubs.
Dat ben ik roerend met ze eens. Hij heeft een redelijk goed seizoen gedraaid op de laatste paar wedstrijden na. Zelfs als hij niet goed voetbalt dan doet hij veel werk voor het elftal.quote:Op maandag 26 april 2004 22:42 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Hoeveel wedstrijden van Real heb je dit seizoen gezien van de Primera Division?
Denk je dat je meer verstand van voetbal hebt dat de gehele spaanse sportmedia? ( die zijn namelijk van mening dat Beckham het heel goed heeft gedaan )
Ik zou het niet heel erg vinden moet ik zeggen, of Mancini een goeie vervanger is, is een tweede vraag. Ik zou ook niet weten wie em dan zou moeten vervangen...ik vind 't maar moeilijk! Belangrijkst is op dit moment de balans en de vorm hervinden, misschien wordt het dan nog wat de laatste vier wedstrijden...quote:Op dinsdag 27 april 2004 15:08 schreef jojomen4 het volgende:
Mancini spreekt met een "vertegenwoordiger" van Real om te kijken wat z'n filosofie en werkwijze is. Als Queiroz geen kampioen wordt kan die wieberen![]()
Wat voor een kritieken kun je deze coach dan geven?quote:Op dinsdag 27 april 2004 16:55 schreef Tommie_Hillfigo het volgende:
[..]
Ik zou het niet heel erg vinden moet ik zeggen, of Mancini een goeie vervanger is, is een tweede vraag. Ik zou ook niet weten wie em dan zou moeten vervangen...ik vind 't maar moeilijk! Belangrijkst is op dit moment de balans en de vorm hervinden, misschien wordt het dan nog wat de laatste vier wedstrijden...
Ik begrijp er geen @ss van!quote:Op dinsdag 27 april 2004 18:17 schreef Chadi het volgende:
Nou die trainen had de voorzitter niet in zijn stoel moeten laten zitten en zelf bepalen welke spelers te houden en te laten gaan. Nu is het een soort show elftal wat er staat dankzij die voorzitter.
De voorzitter heeft daar het technische beleid gedaan ipv de mensen met verstand terwijl die e rnu voor worden afgerekend. Voorzitter bepaalde wie weg moest en wie er gehaald moest worden daar had de trainer niks over te zeggen en daar moet hij nu de prijs voor betalen.quote:Op dinsdag 27 april 2004 18:59 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Ik begrijp er geen @ss van!
Das duidelijkerquote:Op dinsdag 27 april 2004 22:11 schreef Chadi het volgende:
[..]
De voorzitter heeft daar het technische beleid gedaan ipv de mensen met verstand terwijl die e rnu voor worden afgerekend. Voorzitter bepaalde wie weg moest en wie er gehaald moest worden daar had de trainer niks over te zeggen en daar moet hij nu de prijs voor betalen.
Hij durft in ieder geval geen grote risico's te nemen...in cruciale wedstrijden (Monaco om maar wat te noemen) heeft ie het niet aangedurft om Portillo er bijvoorbeeld in te zetten terwijl de doelpunten toch echt nodig waren. Maar verder heb je gelijk, hij heeft het vanaf het begin af aan goed opgepakt. Ik ken trainers (bij Barcelona bijvoorbeeld) die er langer over hebben gedaan om gewend te raken...quote:Op dinsdag 27 april 2004 18:15 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Wat voor een kritieken kun je deze coach dan geven?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |