Ik ben de verrassing van dit jaar hoorquote:Op maandag 26 april 2004 14:29 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
SCH, wat doe je? Ik moest om een van je posts lachen.
Mooi!quote:Op maandag 26 april 2004 15:28 schreef Timmai het volgende:
wow http://stendersvroeg.vara.nl/vara/flex/indexflash.jsp
ga naar heute>audiohoekje>muziek en luister dan naar maud met dido-white flag!
Anja Wessels staat er ook tussenquote:Op maandag 26 april 2004 15:28 schreef Timmai het volgende:
wow http://stendersvroeg.vara.nl/vara/flex/indexflash.jsp
ga naar heute>audiohoekje>muziek en luister dan naar maud met dido-white flag!
Mijn MSN-avatar im moment.quote:Op maandag 26 april 2004 15:29 schreef Fusion het volgende:
[afbeelding]
Mijne ookquote:Op maandag 26 april 2004 15:31 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Mijn MSN-avatar im moment..
Heb je hem?quote:Op maandag 26 april 2004 15:37 schreef Tom_Tom- het volgende:
* BVO luistert nu: Maud - Are You Gonna Go My Way..
Fraude noem ik het.quote:Op maandag 26 april 2004 15:00 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ik ben op school begonnen met een Maud-promotiecampagne. Op borden, op tafels, waar het maar kan. Ik zet er op: SMS MAUD NAAR 2211.
quote:Maud en Boris gaan beiden het liedje When you think of me zingen. Zowel de versie van Boris als Maud is al opgenomen. De tape daarvan ligt in de cd-fabriek en zodra de winnaar van Idols 2 duidelijk is, worden cd's geperst van de winnende versie. Het nummer When you think of me is enige tijd geleden al op de plaat gezet door de Amerikaan Mark Wills.
Vanwege de Maud sjaaltjes aan de rechterkant? Lijkt me wel dat Maud fans allemaal bij elkaar gaan staan en Borisfans. Tenminste, lijkt me.quote:Op maandag 26 april 2004 15:45 schreef Cybart het volgende:
zit even wat op te zoeken
Maud lijkt inderdaad heel wat populairder in Utrecht
getuige de foto die bij het telegraaf artikel te vinden is: http://www.telegraaf.nl/p(...)e
Vergroot hem en zoom in, dan zie je de sjaaltjes verderop en aan de linkerkant. Vooral Maudquote:Op maandag 26 april 2004 15:54 schreef GoodspeeD het volgende:
[..]
Vanwege de Maud sjaaltjes aan de rechterkant? Lijkt me wel dat Maud fans allemaal bij elkaar gaan staan en Borisfans. Tenminste, lijkt me.
LOL lul niet. Als je em vergroot is het onleesbaar aan de linkerkant. Middenin zie je nog net dat er ineens een boel Borissjaaltjes tussenzitten.quote:Op maandag 26 april 2004 15:55 schreef BVO het volgende:
[..]
Vergroot hem en zoom in, dan zie je de sjaaltjes verderop en aan de linkerkant. Vooral Maud.
Ze haden sjaaltjes van Boris bruin moeten makenquote:Op maandag 26 april 2004 15:58 schreef GoodspeeD het volgende:
[..]
LOL lul niet. Als je em vergroot is het onleesbaar aan de linkerkant. Middenin zie je nog net dat er ineens een boel Borissjaaltjes tussenzitten.
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |