Dus het is al zeker dat het echt gebeurd is én dat de daders dit gedaan hebben na uitlatingen op zo'n suf weblogje?quote:Op dinsdag 20 april 2004 10:47 schreef ExTec het volgende:
...
Hij zegt dat hij de actie begrijpt -> kunnen voorstellen waarom iemand zoiets doet. Begrip is dat je het goedkeurt. Zelfde verwarring die ontstond na die enquete vlak na elf september. Maak van deze verwarring geen gebruik om deze discussie te verzieken.quote:Op dinsdag 20 april 2004 10:47 schreef ExTec het volgende:
[..]
A'la gretta duisenberg 'ik keur het niet goed, maar heb er begrip voor'
Rot toch op man, effectief wordt de vrijheid van meningsuiting hier weer gesnoerd, en als jij dan komt met 'ja, maar ik kan het begrijpen' dan vind ik dat je vergoeilijkend bezig bent.
Jij bent immers van mening dat GS het had kunnen 'voorkomen', je hebt immers 'begrip', vind immers dat als GS wat liever had geweest dat't dan nietgebeurt had.
Ik heb hier geen begrip voor, vrijheid van menigsuiting staat als een huis, nu al 'begrip' hebben voor dit soort wanacties is je begeven op een hellend vlak.
Weer het bekende, van wederom de bekende moraalridders.
'Begrip' op kunnen brengen met het aloude grijsgedraaide excuus "ja, maar het gaat niet om *wat* ze zeggen, het gaat om *hoe* ze het zeggen, en dat doen ze zo "onaardig" dat ik best begrijp dat iemand geweld gaat gebruiken"
Mag je zeggen; net zo hard als dat dan geld voor de moraalridders die 'overlopen van begripquote:Op dinsdag 20 april 2004 10:49 schreef robh het volgende:
Zoniet dan draaf je aardig door namelijk.
Hellend vlak.quote:Hij zegt dat hij de actie begrijpt -> kunnen voorstellen waarom iemand zoiets doet.
Huil niet zo joh, doe je dat altijd bij een broodje aap?quote:Op dinsdag 20 april 2004 10:51 schreef ExTec het volgende:
[..]
Mag je zeggen; net zo hard als dat dan geld voor de moraalridders die 'overlopen van begrip'.
wat nou hellend vlak...?quote:Op dinsdag 20 april 2004 10:52 schreef ExTec het volgende:
[..]
Hellend vlak.
Als de rest ook hapt, waarom niet.quote:Op dinsdag 20 april 2004 10:52 schreef SCH het volgende:
[..]
Huil niet zo joh, doe je dat altijd bij een broodje aap?
Ben jij niet gewoon een beetje jaloers omdat jou 'zuigende opmerkingen' tegenover de geestelijk minder bedeelden door een veel kleiner publiek gevolgd worden?quote:Op dinsdag 20 april 2004 10:04 schreef Verbal het volgende:
Er is een verschil tussen vrijheid van meningsuiting en zo lomp mogelijk tegen alles aanschoppen.
quote:Op dinsdag 20 april 2004 11:04 schreef nietzman het volgende:
[..]
Ben jij niet gewoon een beetje jaloers omdat jou 'zuigende opmerkingen' tegenover de geestelijk minder bedeelden door een veel kleiner publiek gevolgd worden?
Martin.K heeft eigen website heeft het niet gedaan, die zit al vastquote:Op dinsdag 20 april 2004 10:49 schreef robh het volgende:
Dus het is al zeker dat het echt gebeurd is én dat de daders dit gedaan hebben na uitlatingen op zo'n suf weblogje?
Hoe klinkt: Hier geen begrip voor hebben, omdat vrijheid van menigsuiting een van de allerhoogste goederen is, dientengevolge die GS columnist puur als slachtoffer beschouwen, niet als een halve dader (hij had het immers kunnen voorkomen?), de dader 100% als dader, niet een beetje slachtoffer (de arme dader werd immers beledigd door GS)?quote:Op dinsdag 20 april 2004 10:55 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
wat nou hellend vlak...?
Deze ook niet ;{quote:Op dinsdag 20 april 2004 10:28 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Geen betrouwbare bron.
Aldus WebWereld.quote:10:23 uur
GeenStijl stopt na mishandeling logger
Dinsdag, 20 april 2004 - Een van de mensen achter GeenStijl is door onbekenden zwaar mishandeld. De immens populaire weblog gooit de handdoek nu in de ring.
"Zojuist bereikte ons het verschrikkelijke bericht dat onbekenden GS-logger De Chileen thuis hebben opgezocht en zwaar hebben mishandeld. Drie mannen, getooid met bivakmutsen, belden even na 23.00 uur bij hem aan en sloegen hem met onder meer een honkbalknuppel buiten westen", zo meldt het weblog.
De Chileen zou net als andere redactieleden van GeenStijl al geruime tijd bedreigd worden. De logger verblijft momenteel in het ziekenhuis.
Voor GeenStijl is het incident reden met onmiddellijke ingang te stoppen. "We zijn op, we zijn kapot en we hebben er als het zo moet geen zin meer in. Of het nu Oud-Links aanhangers, milieu-extremisten, kaalkopjes of Stivorogekken waren, dat doet er niet toe. Blijkbaar kan je in dit land niet meer voor je mening uitkomen", aldus de webloggers.
GeenStijl gold als het populairste weblog van ons land. De site kwam regelmatig met onthullingen, bijvoorbeeld rondom de antirookclub Stivoro en zijn directrice Trudy Prins. Verder trokken de schrijvers vooral fel van leer tegen alles wat naar 'oud-links' riekte, maar ook tegen extreem rechts. Ook geldt de weblog als controversieel, vanwege de vaak pittige toon van de bijdragen van auteurs en lezers.
De mensen achter GeenStijl zijn nog niet bereikbaar voor commentaar. Op de site stromen in rap tempo de reacties van fans binnen. Naast de onvermijdelijke roep om 'Pim' weerklinkt hierin vooral ongeloof en woede. GeenStijl-columnist Starf*cker laat ondertussen weten dat hij zijn mond niet laat snoeren door terrorisme.
jeuken je handjes?quote:Op dinsdag 20 april 2004 11:27 schreef R@b het volgende:
Terecht dat GeenStijl in elkaar gemept is.
Kan niet wachten totdat Theo Van Gogh, Jan Marijnissen, Paul Rosenmöller, de complete AEL-top, alle geitenneukers, Michiel Smit, Afshin Ellian, Ayaan Hirsi Ali en alle homohaters hetzelfde lot is ondergaan.
Totzover de vrijheid van meningsuiting.
Daar heeft justitie geen enkel probleem mee, Martik K. mag gewoon doorgaan met zijn hoogdravende site van het OM.quote:Op dinsdag 20 april 2004 11:29 schreef American_Nightmare het volgende:
Of het online beschikbaar maken van ongecensureerde foto's en geluidsfragmenten van de moord van Martin K?.
Pim zou het zo gewild hebben.quote:Op dinsdag 20 april 2004 11:31 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
De honkbalknuppel kwam van links.
Nee, die van bepaalde kaalkopjes en geitenneukers wel. Zo herinner ik me de Borgerhoutse legioenen die Abou Jahjah wilde inschakelen om zijn Marokkaanse achterban in het gareel te houden.quote:Op dinsdag 20 april 2004 11:32 schreef Chadi het volgende:
[..]
jeuken je handjes?![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |