Quote me waar ik zeg dat het mag??? Maar ze zijn niet zo vreselijk onschuldig als ze zich voordoen, ze gebruiken zelf ook geweld - dus in dat perspectief mag het best geplaatst worden.quote:Op dinsdag 20 april 2004 08:45 schreef Robert_Jensen het volgende:
[..]
In dat geval mag ik je dus compleet in elkaar timmeren, want je ´gebruikt zelf ook veel geweld dus wie kaatst kan de bal verwachten´.
Wat adressen plaatsen? Er werd gelinkt naar Miss Stivoros site en daar stond haar adres gewoon pontificaal op. En dan NOG vind ik adressen plaatsen onvergelijkbaar met iemand met een honkbalknuppel in elkaar timmeren.quote:Op dinsdag 20 april 2004 08:33 schreef Re het volgende:
[..]
nou nee, hij heeft ergens wel gelijk, als je zelf aanzet tot geweld door bijvoorbeeld adressen te plaatsen
Ik ga hier niet eens meer serieus op in. SCH, je bent dom. Oerstom.quote:Op dinsdag 20 april 2004 08:47 schreef SCH het volgende:
[..]
ze gebruiken zelf ook geweld
Ja tuurlijk - hehe. Als mensen moeten onderduiken omdat ze daardoor bedreigd worden.quote:Op dinsdag 20 april 2004 08:46 schreef Lithion het volgende:
[..]
Adressen plaatsen is al aanzetten tot geweld?
Wat een onzin. Een adres plaatsen an sich heeft helemaal niets te maken met het aanzetten tot geweld. Of het verstandig is om een adres te plaatsen, dat is een heel andere discussie.quote:Op dinsdag 20 april 2004 08:48 schreef SCH het volgende:
Ja tuurlijk - hehe. Als mensen moeten onderduiken omdat ze daardoor bedreigd worden.
Jij praat je eigen straatje schoon - zij gebruiken geweld en nu gaan ze huilen en kiezen voor de gemakkelijjkste weg door het maar op te geven - terwijjl ze andere mensen hetzelfde aandoen als hen nu overkomt, dus ik vind het een beetje hypocriet allemaal. Doe nou maar niet alsof je de wijsheid in pacht hebt. Zo'n site als GeenStijl denken dat ze iedereen aan de schandpaal mogen nagelen en gaan daarin veel en veel te ver. Geweld is nooit goed te praten, niet van hen en niet van anderen.quote:Op dinsdag 20 april 2004 08:47 schreef Robert_Jensen het volgende:
[..]
Ik ga hier niet eens meer serieus op in. SCH, je bent dom. Oerstom.
Blaat. Een adres plaatsen is geen geweld. Je lult nu niet recht wat krom is.quote:Op dinsdag 20 april 2004 08:50 schreef SCH het volgende:
[..]
Jij praat je eigen straatje schoon - zij gebruiken geweld en nu gaan ze huilen en kiezen voor de gemakkelijjkste weg door het maar op te geven - terwijjl ze andere mensen hetzelfde aandoen als hen nu overkomt, dus ik vind het een beetje hypocriet allemaal. Doe nou maar niet alsof je de wijsheid in pacht hebt. Zo'n site als GeenStijl denken dat ze iedereen aan de schandpaal mogen nagelen en gaan daarin veel en veel te ver. Geweld is nooit goed te praten, niet van hen en niet van anderen.
Als het in Heerenveen is gebeurd, dan meldt de politie het in ieder geval niet..quote:Op dinsdag 20 april 2004 08:44 schreef Robert_Jensen het volgende:
[..]
Het gebeurde in Heereveen. Dat zegt genoeg.
Zat die "De Chileen" dan in het criminele wereldje?quote:Op dinsdag 20 april 2004 08:49 schreef robh het volgende:
Zou het niet gewoon een afrekening in het criminele circuit kunnen zijn?
Klopt helemaal. Maar er werd wel flink gedemoniseerd op geenstijl. Ik zeg niet dat het hun verdiende loon is en ik vind het ook enorm triest wat er gebeurd is. Maar totaal onschuldig zijn ze zelf ook niet.quote:Op dinsdag 20 april 2004 08:53 schreef Robert_Jensen het volgende:
[..]
Blaat. Een adres plaatsen is geen geweld. Je lult nu niet recht wat krom is.
Trouwens, die Stivoro-adressen werden niet geplaatst, er werd gelinkt naar de site van Stivoro waar mevrouws adres pontificaal op staat.
Weer die boeren!quote:Op dinsdag 20 april 2004 08:44 schreef Robert_Jensen het volgende:
Het gebeurde in Heereveen. Dat zegt genoeg.
Het ligt ook heel dicht bij Drenthe, dat Heereveen.quote:Op dinsdag 20 april 2004 09:21 schreef nietzman het volgende:
[..]
Weer die boeren!
Neuh, het zal wel weer een groep Fryske boeren zijn geweest, high van de koeiestront.quote:Op dinsdag 20 april 2004 09:24 schreef Robert_Jensen het volgende:
Het ligt ook heel dicht bij Drenthe, dat HeereNveen.
Nee, maar Martin K. wel, en die wordt de laatste tijd veel belachelijk gemaakt op Geenstijl.quote:Op dinsdag 20 april 2004 09:00 schreef kooba het volgende:
[..]
Zat die "De Chileen" dan in het criminele wereldje?
Wat ben jij een zeldzaam kansloos figuur, zeg. Het is nooit of te nimmer geoorloofd om personen die uitlatingen doen die je niet aanstaan in elkaar te slaan. Maar ik begrijp dat je dit blijkbaar niet vind. Ik zou zeggen: Zet even je naam en adres neer en er komen vast zo een paar mensen bij je langs die je even zullen attenderen op het feit dat jouw mening hun niet aanstaat. Maar dat vind je vast niet erg, he SCH? "Wie kaatst kan de bal verwachten".quote:Op dinsdag 20 april 2004 08:11 schreef SCH het volgende:
Ze gebruiken trouwens zelf ook veel geweld bij Geen Stijl dus het is toch een beetje van wie kaatst.........
Dan ga jij es door de bijlmer lopen en elke allochtoon die je daar tegenkomt uitschelden. Kijken of je dan in elkaar wordt geslagen. Dat is wat Geen Stijl namelijk deed, iedereen en alles tegen de schenen trappen en nu liggen ze te janken omdat er represailles genomen zijn.quote:Op dinsdag 20 april 2004 09:34 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
Wat ben jij een zeldzaam kansloos figuur, zeg. Het is nooit of te nimmer geoorloofd om personen die uitlatingen doen die je niet aanstaan in elkaar te slaan. Maar ik begrijp dat je dit blijkbaar niet vind. Ik zou zeggen: Zet even je naam en adres neer en er komen vast zo een paar mensen bij je langs die je even zullen attenderen op het feit dat jouw mening hun niet aanstaat. Maar dat vind je vast niet erg, he SCH? "Wie kaatst kan de bal verwachten".
Lul niet zo krom. Zoals meerdere mensen op dit forum zeggen, is het niet zo vreemd.quote:Op dinsdag 20 april 2004 09:34 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
Wat ben jij een zeldzaam kansloos figuur, zeg. Het is nooit of te nimmer geoorloofd om personen die uitlatingen doen die je niet aanstaan in elkaar te slaan. Maar ik begrijp dat je dit blijkbaar niet vind. Ik zou zeggen: Zet even je naam en adres neer en er komen vast zo een paar mensen bij je langs die je even zullen attenderen op het feit dat jouw mening hun niet aanstaat. Maar dat vind je vast niet erg, he SCH? "Wie kaatst kan de bal verwachten".
Als dit als geaccepteerd beschouwd wordt dan zijn we echt ver heen in dit land. Als het in grote getalen goed wordt gepraat dat mensen om hun mening het ziekenhuis in worden geslagen dan kunnen we maar beter terug gaan naar de Sovjet-Unie in de jaren 30 of Noord-Korea op het moment. Ik sta hier werkelijk versteld van, dat zoveel mensen zoiets hebben van: Eigen schuld, eigen bult.quote:Op dinsdag 20 april 2004 09:37 schreef American_Nightmare het volgende:
Dat is wat Geen Stijl namelijk deed, iedereen en alles tegen de schenen trappen en nu liggen ze te janken omdat er represailles genomen zijn.
Ik lach me dood als het kaalkoppen zijn geweest.quote:Op dinsdag 20 april 2004 09:44 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
Als dit als geaccepteerd beschouwd wordt dan zijn we echt ver heen in dit land. Als het in grote getalen goed wordt gepraat dat mensen om hun mening het ziekenhuis in worden geslagen dan kunnen we maar beter terug gaan naar de Sovjet-Unie in de jaren 30 of Noord-Korea op het moment. Ik sta hier werkelijk versteld van, dat zoveel mensen zoiets hebben van: Eigen schuld, eigen bult.
Overigens zal het mij niet verbazen alst dit een geintje is van Geenstijl.
quote:Op dinsdag 20 april 2004 09:39 schreef SCH het volgende:
Daar praat ik het niet mee goed, maar dat maak jij er natuurlijk toch wel van.
quote:Ze gebruiken trouwens zelf ook veel geweld bij Geen Stijl dus het is toch een beetje van wie kaatst.........
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |