quote:
Op vrijdag 16 april 2004 19:33 schreef methodmich het volgende:
Meld hier de suffe hypes van het moment.
We trappen af met Keane. Opgevreeën door enkele bladen, maar men presteert het nog saaier te zijn dan Coldplay en nergens van de gangbare paadjes af te wijken.
Laat Keane dus lekker Keane en concentreer u op wat anders.
Keane wordt geen hype, zijn ze te goed voor. Dit is een van de weinige bands waarin de engelse muziekpers wel gelijk heeft. Het heeft inderdaad wat weg van Coldplay maar ook Starsailor, Radiohead en qua zang Saybia. Saai? Absoluut niet! Zoveel sfeer, melodie en spanning enkel met drums, piano en zang tijdens een concert op kunnen bouwen heb ik nog niet eerder gezien. Het was een geweldig en indrukwekkend concert in de Melkweg en het erg goeie album komt zeker in mijn top 10 lijstje van 2004.
Laat Keane maar lekker Keane zijn ja, ze hoeven geen kloon te zijn van andere band om succes te hebben. Keane is geen hype, Keane is een aanwinst.
The Shins vind ik wel een saaie hype, zogenaamde redder van de indiepop, over een jaar hoor je niks meer van The Shins.
[ Bericht 5% gewijzigd door mouzzer op 16-04-2004 20:29:27 ]