What the fuck?!?! Jij wilt op donderdag een biertje doen? Dan ga je toch een biertje doen? Punt! Dat zij daar dan haar conclusies uit trekt is haar verantwoordelijk is.quote:Op donderdag 15 april 2004 15:19 schreef Plaagske het volgende:
School nog zoiets.. k zie haar 7/7, ze zit namelijk bij me op school.
Heel vervelend trouwens, een vriendinnetje op hoge school.
(heb haar op school leren kennen eigenlijk)
Dus ze kent mijn klasgenootjes vrij goed en nog kan ik op donderdag niet met hen mee op stap.
(donderdag is hier DE uitgaansdag voor de studenten)
Maar zij mag nooit mee op donderdag van haar ouders, enkel in het weekend en dan niet zonder mij.
Hier heb ik het meeste problemen mee gehad.. ik kon nooit meer gaan omdat zij nooit wegmocht op donderdag. Terwijl ik voor haar bijna elke week ging.
Maarja ze heeft me voor de keuze gesteld, alleen uit blijven gaan of haar in het begin van onze relatie..
mss heb ik toch verkeerd gekozen denk ik dan als ik dit allemaal lees
Maar langs de andere kant ben ik heel blij met haar hoor.. voor de rest kan ik doen & laten wat ik wil
Alleen dit ene stomme punt hé
Nee, maar geen behoefte aan zweterige barren of clubs waar mensen zichzelf volgieten en elkaar moeten betasten. Ze gaat veel naar vriendinnen thuis op bezoek of naar af-n-toe een ECHT goed feest of concert, maar dat verplichte stappen is toch echt meer mijn ding.quote:Op donderdag 15 april 2004 13:13 schreef robbedoes het volgende:
[..]
Heeft zij soms straatvrees?
Ik zei niet dat ie haar aan gort moet schieten, maar die waardeloze argumentenquote:Op donderdag 15 april 2004 15:46 schreef Svyatagor het volgende:
Nounou, aan gort schieten...ik zou geen lompe ruzie gaan schoppen. Haar houding komt volgens mij uit twee dingen voort: enerzijds de opvattingen van haar ouders, en anderzijds een vriendje dat haar behoorlijk verneukt heeft...
Wat dat laatste betreft: ze heeft duidelijk wat deuken opgelopen en dat is al arelaxed op zich; volgens mij moet je dan dus niet knetterharde ruzie daarover gaan maken, maar haar gewoon het gevoel geven dat ze zich echt nergens druk over hoeft te maken en dat je nooooit vreemd zou gaan etc...want...dat ís toch ook zo? (althans, jij bent de enige die daarover kan oordelen...) Zeggen dat ze niet moet zeiken werkt denk ik vrij averechts, zij is nu eenmaal een beetje bang om je kwijt te raken. Keyword: communicatie, respect/elkaar kunnen vertrouwen etc...
Wat die ouders betreft...tsja, volgens mij moet ze gewoon uit huis gaan en die ouders een beetje laten zijn voor wat ze zijn- ik bedoel niet in de steek laten ofzo, maar hun opvattingen ook met een korreltje zout nemen. Klinkt een beetje alsof ze nooit puber is geweest (ik ken er nog een, mijn vriendin is 27 en ik ben nog elke dag bezig haar een beetje los te weken van sommige eigenaardige opvattingen van haar ouders)
edit: en als ze dat allemaal niet wil snappen en je nog steeds niet mag stappen op donderdag moet je haar lozen. Want dan is het gewoon een bekrompen zeikwijf.
Zover was ik ook wel, maar ik snap wat je bedoeltquote:Op donderdag 15 april 2004 16:35 schreef RubberenRobbie het volgende:
[..]
Ik zei niet dat ie haar aan gort moet schieten, maar die waardeloze argumentenIk wil me soms wat sterker uitdrukken dan werkelijk nodig is, da's alles
.
Nee, dat is zeker waar, maar om zijn goeie wil te tonen kan hij natuurlijk wel een beetje rekening met haar houden- mits ze het echt waard is, maar hij is de enige die daarover kan oordelen. Ze moet hem in ieder geval niet gaan lopen chanteren - en die keuzen tussen "je vrienden of je vriendin" lijkt daar wel aardig op. Volgens mij moet ie gewoon een paar keer gaan stappen, laten zien dat het allemaal wel meevalt en dat ie echt niet vreemdgaat....en hopen dat ze eraan went. Gaat ze alleen maar meer janken dan zou ik snel m'n biezen pakken.quote:maar dat is toch geen argument om Plaagske te bevelen wat hij wel en wat hij niet hoort te doen?
\
Ik denk altijd van stelletjes die altijd samen gaan stappen dat er iets niet lekker in de relatie zit, niet zonder elkaar de deur uitkunnen (of mogen) lijkt mij niet gezond.quote:Op woensdag 14 april 2004 23:52 schreef Plaagske het volgende:
- Als je "alleen" uitgaat, gaan mensen / vrienden denken dat er misschien iets scheelt in je relatie.
Nou kijk, best wel fijn he, voor jezelf en je 'rechten' opkomenquote:Op donderdag 15 april 2004 23:43 schreef Plaagske het volgende:
-knip-
Gun hem toch zijn plezier.quote:Op vrijdag 16 april 2004 12:57 schreef Gia het volgende:
Ik ken zat mannen die elke dag effe naar de kroeg gaan om een potje te kaarten of te biljarten, mijn vader deed en doet dat ook altijd, maar ik vind dat nergens voor nodig.
En mijn man gelukkig ook niet!quote:Op vrijdag 16 april 2004 13:02 schreef robbedoes het volgende:
[..]
Gun hem toch zijn plezier.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |