Dat is een foute vergelijking, oftewel een waardeloos argument. Je komt alleen maar met drog redenen.quote:Weer dat flutargument: "laat mensen zelf bepalen".
Zo werkt dat toch niet? Als ik een ander wil slaan, omdat ik dat zelf bepaal, mag dat toch ook niet?
Zeg dat er dan bij. Idioot.quote:Op zondag 11 april 2004 23:24 schreef sebaz het volgende:
Ik zeg niet dat we moeten switchen oen! Ik geef een voorbeeld!!
Ja, ik woon vlakbij een supermarkt. Ik hoor de karretjes dan al rijden.quote:Op zondag 11 april 2004 23:24 schreef sebaz het volgende:
Val ik JOU lastig als IK in een winkel iets koop?!![]()
Nee, de verslaving ligt hem erin, dat je per se iedere dag theoretisch zou moeten kunnen winkelen. Dat je niet kunt accepteren, dat je een dag niet zou kunnen gaan, als je dat zou willen.quote:Op zondag 11 april 2004 23:24 schreef sebaz het volgende:
En daar ga je wéér fout. Stel ik winkel alleen op maandag, en niet op andere dagen en ik wissel dat af naar alleen zondag en niet meer andere dagen. Dan ben ik alsnog 1 keer per week in een winkel geweest. Dan kan je mij moeilijk een 'koopverlaafde' noemen die elke dag per se iets moet kopen![]()
Het is ook heel simpel. Mee eensquote:Op zondag 11 april 2004 23:24 schreef sebaz het volgende:
Meer simpel kan ik het niet uitleggen, als je het nog niet snapt dat wil je het gewoon niet snappen
quote:En wel aanmerkingen maken op gelovigen van de reguliere godsdiensten, terwijl je zelf ook een god aanbidt, maar je je daar niet eens bewust van bent.
Hahaha. Het standaardantwoord is bij deze weer gegeven. Het is een goede vergelijking, maar jij wilt dat niet toegeven. Geeft niets, ik weet zelf genoeg.quote:Op zondag 11 april 2004 23:27 schreef sebaz het volgende:
[..]
Dat is een foute vergelijking, oftewel een waardeloos argument. Je komt alleen maar met drog redenen.
Ja, of jij. Jij hebt niet eens door dat je zelf verleid bent door die god.quote:Op zondag 11 april 2004 23:29 schreef sebaz het volgende:
[..]!!
Jij bent gewoon geschift
nee dat is als appels en perenquote:Op zondag 11 april 2004 23:29 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Hahaha. Het standaardantwoord is bij deze weer gegeven. Het is een goede vergelijking, maar jij wilt dat niet toegeven. Geeft niets, ik weet zelf genoeg.
Tuurlijk, leg jij mij dat eerst maar eens uit. Of kun je dat niet?quote:Op zondag 11 april 2004 23:30 schreef Ache-T het volgende:
[..]
nee dat is als appels en peren
Ja, dat is noodzaak. Maar zondags je boodschappen doen in de supermarkt is pure onzin.quote:Op zondag 11 april 2004 23:31 schreef u2petre het volgende:
en ik woon in een dorp, dus die zondagse rust klopt ook niet echt, en op het platteland werken de boeren en loonwerkers ook op zondag hoor (zeker als de oogst van het land moet!)
Ah, ik zie dat je pas een reactie geeft als er geen goed voorbeeld wordt gegeven of men met onderbouwde argumenten komt? Want op al mn andere reacties had je kennelijk niks te zeggen...quote:Op zondag 11 april 2004 23:31 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Tuurlijk, leg jij mij dat eerst maar eens uit. Of kun je dat niet?.
Tja, als je in diverse discussies dezelfde domme antwoorden krijgt, wat wil je. Ik zal eens een stuk voor je opzoeken van een Amerikaanse filosoof over het absurde van relativisme. Echt iets voor jou.quote:Op zondag 11 april 2004 23:31 schreef DarkElf het volgende:
alles afdoen als standaard of drogreden is ook al zo verschrikkelijk volwassen en open minded
als je op andere dagen geen tijd hebt is het toch ook noodzaak???quote:Op zondag 11 april 2004 23:32 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Ja, dat is noodzaak. Maar zondags je boodschappen doen in de supermarkt is pure onzin.
niet als je de andere 6 dagen druk bent met je werk, je gezin en andere activiteiten die moeten gebeurenquote:Op zondag 11 april 2004 23:32 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Ja, dat is noodzaak. Maar zondags je boodschappen doen in de supermarkt is pure onzin.
Kom nou zeg, op andere dagen geen tijd. Dat geloof ik niet. Ik wil wel meegaan in het idee om winkels langer open te houden. Bijvoorbeeld tot 20:00 uur.quote:Op zondag 11 april 2004 23:33 schreef u2petre het volgende:
als je op andere dagen geen tijd hebt is het toch ook noodzaak???
Er staat toch echt "bijvoorbeeld" in mijn zin....dus je kan gewoon niiet begrijpend lezenquote:Zeg dat er dan bij. Idioot.
Ik gebruik nooit winkel karretjes bij het winkelen....mag het nu wel?!quote:Ja, ik woon vlakbij een supermarkt. Ik hoor de karretjes dan al rijden
Wat denk je nou...ik kan al op zondag spul kopen bij het tankstation.quote:Nee, de verslaving ligt hem erin, dat je per se iedere dag theoretisch zou moeten kunnen winkelen. Dat je niet kunt accepteren, dat je een dag niet zou kunnen gaan, als je dat zou willen.
IMoet je eens met een paar goede argumenten komen waarom ik niet op zondag zou mogen winkelen.quote:Maar jij wilt het niet zien.
Mijn vraag heb je niet beantwoord, dus wil je me niet beschuldigen? Dank je.quote:Op zondag 11 april 2004 23:32 schreef Ache-T het volgende:
[..]
Ah, ik zie dat je pas een reactie geeft als er geen goed voorbeeld wordt gegeven of men met onderbouwde argumenten komt? Want op al mn andere reacties had je kennelijk niks te zeggen...
dat zou al beter zijn, maar tot nu toe doen alleen de grotere supermarkten dat... Heb ik nog steeds niet aan de andere behoeften kunnen voldoen. Kleding e.d. hoort ook tot de noodzakelijke basisbehoeften volgens de wetquote:Op zondag 11 april 2004 23:34 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Kom nou zeg, op andere dagen geen tijd. Dat geloof ik niet. Ik wil wel meegaan in het idee om winkels langer open te houden. Bijvoorbeeld tot 20:00 uur.
Als ik nog uit moet leggen waarom het appels met peren vergelijken is ga ik die moeite ook zeker niet doen. You'd better start thinking out of this little box you're inquote:Op zondag 11 april 2004 23:35 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Mijn vraag heb je niet beantwoord, dus wil je me niet beschuldigen? Dank je.
Ja! Zeg! Je zou maar op zondag iets te eten halen bij de supermarkt! Schande!quote:Ja, dat is noodzaak. Maar zondags je boodschappen doen in de supermarkt is pure onzin
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |