FOK!forum / Voetbal / [Centraal] PSV topic deel XXI: UEFA Koorts
Tony_Montana67woensdag 7 april 2004 @ 23:30


Verder
ASSpirinewoensdag 7 april 2004 @ 23:31
even herhalen wat ik heb gezegd

Wij zaten in de echte groep des doods
Tony_Montana67woensdag 7 april 2004 @ 23:33
Achteraf gezien wel, maar dan doet het achteraf gezien toch wel een beetje extra pijn.

Al vind ik de kansloze uitschakelingen van Brugge, Milan en Celta wel vermakelijk
pascalheisterwoensdag 7 april 2004 @ 23:35
Mooie titel tony

[ Bericht 0% gewijzigd door pascalheister op 07-04-2004 23:41:19 ]
BillyBeflapwoensdag 7 april 2004 @ 23:39
leuk ook dat joeri mulder zelfs zei dat psv in de groep des doods zat, en dat psv achteraf bekeken t heel goed heeft gedaan in de poule met depor en monaco
ASSpirinewoensdag 7 april 2004 @ 23:39
de wonderen zijn de wereld nog niet uit
dus wie weet, morgen...
chelloboywoensdag 7 april 2004 @ 23:46
Morgen rond half 3 ben ik in de binnenstad lekker bier drinken met die Engelsen.
Dan rond kwart voor 8 naar stadion haha als we nog beetje nuchter zijn.
Ik denk dat we met 2-0 winnen en das genoeg voor de return.
Zit in vak U rij 6 stoel 12 maar zal wel ergens anders terechtkomen haha
Chadiwoensdag 7 april 2004 @ 23:53
Ik hoop het voor PSV en het Nederlands voetbal zou wel mooi zijn een prijs pakken
ASSpirinewoensdag 7 april 2004 @ 23:53
nu is het onze beurt
Notorious_Roydonderdag 8 april 2004 @ 00:03
Even een bescheiden terugvind lurk post

Leuk om te zien dat Monaco én Deportivo allebei doorzijn, én niet de minste ploegen hebben uitgeschakeld. Blijft jammer alleen dat niet wij maar zij in de Halve Finale CL staan
Maar goed, UEFA Cup. Ik geloof erin
klaus_beyerdonderdag 8 april 2004 @ 00:12
Tegen wie moeten ze?
#ANONIEMdonderdag 8 april 2004 @ 00:21
Monaco - Chelsea
Depor - Porto

Worden leuke wedstrijden
golferdonderdag 8 april 2004 @ 00:23
quote:
Op donderdag 8 april 2004 00:21 schreef Sloggi het volgende:
Monaco - Chelsea
Depor - Porto

Worden leuke wedstrijden
Je zit in het verkeerde topic.
#ANONIEMdonderdag 8 april 2004 @ 00:23
Onze klaus vroeg tegen wie ze moesten. Ik gaf heel sociaal antwoord
boeiend007donderdag 8 april 2004 @ 00:34
PSV wint natuurlijk, ook al wordt het een saaie pot voetbal

Op het middenveld, zal de strijd bepaald worden vrees ik.


2-1

[ Bericht 0% gewijzigd door boeiend007 op 08-04-2004 00:45:00 ]
Speed1971donderdag 8 april 2004 @ 01:13
Ja eerlijk is eerlijk.......................AS Monaco, Depor, PSV en AEK was een lekkere poule.


Naja misschien toch een europese prijs dan?
twidonderdag 8 april 2004 @ 08:35
quote:
Op woensdag 7 april 2004 23:46 schreef chelloboy het volgende:
Morgen rond half 3 ben ik in de binnenstad lekker bier drinken met die Engelsen.
Dan rond kwart voor 8 naar stadion haha als we nog beetje nuchter zijn.
Ik denk dat we met 2-0 winnen en das genoeg voor de return.
Zit in vak U rij 6 stoel 12 maar zal wel ergens anders terechtkomen haha
Moet je dat nou zien, een verloren zoon!

Toevallig dat je je snuitje weer eens laat zien nadat PSV heeft gewonnen
ErikTdonderdag 8 april 2004 @ 09:08
quote:
Op donderdag 8 april 2004 01:13 schreef Speed1971 het volgende:
Ja eerlijk is eerlijk.......................AS Monaco, Depor, PSV en AEK was een lekkere poule.


Naja misschien toch een europese prijs dan?
Speed, heb je koorts?

Het zou wel bizar zijn als Depor - Monaco de finale zou worden, maar ik heb 2 euro (jaja) op Porto staan. Ik ben dit jaar van Porto (vooral tegen Manchester toen) en van Depor (als ze thuis spelen, uit zijn ze echt slecht) onder de indruk. Als PSV dan nog ff de UEFA Cup wint mag je toch stellen dat PSV in de sterkste poule in de CL zat .
ErikTdonderdag 8 april 2004 @ 09:17
Ook Bouma verlengt zijn contract bij PSV
quote:
Nadat John de Jong dinsdag zijn contractverlenging bij PSV bekend heeft gemaakt, deed verdediger Wilfred Bouma dit woensdagmiddag tijdens de persconferentie voor de wedstrijd tegen Newcastle United.
Wifred Bouma verlengde zijn contract tot medio 2008. Guus Hiddink liet weten 'erg blij te zijn met de verlenging' van wat hij noemde ‘twee fundamenten’ van het nieuwe PSV. Voor beide spelers bestond overigens geen concrete belangstelling van andere clubs. "Mocht er interesse komen dan kan dat altijd nog wel", zei Bouma. "Maar voor nu is dat absoluut niet aan de orde."

Ook John de Jong had alleen de intentie om met PSV te praten en zo geschiedde. Overigens gaat De Jong er zelf vanuit donderdagavond te kunnen spelen tegen Newcastle United. "Het is de laatste 24 uur goed hersteld. Het is afwachten, maar het ziet er goed uit. Ik ben gisteren goed behandeld." Zijn kuitblessure is nog een voortvloeisel uit zijn eerdere voetblessure, begin februari. "Ik was er daarna relatief snel weer bij. Heb toch een beetje last gehouden en ben daardoor anders gaan lopen." Het contract van John de Jong is overigens verlengd tot medio 2007.
Het 'nieuwe' PSV. Klinkt goed


bramos-elvisdonderdag 8 april 2004 @ 09:19
Op Europees gebied is het zo moeilijk om te voorspellen. Het lijkt mij een nadeel dat PSV eerst thuis moet. Als ze de 0 kunnen houden denk ik dat ze een goede kans maken om door te gaan!

Ik denk dat Newcastle te hoog gegrepen is voor PSV, maar zoals ik net al zei, Europees kan alles en kans PSV gelijkwaardig aan Newcastle zijn, het zal mij benieuwen. Ik wens PSV succes......
#ANONIEMdonderdag 8 april 2004 @ 09:29
quote:
Op donderdag 8 april 2004 01:13 schreef Speed1971 het volgende:
Ja eerlijk is eerlijk.......................AS Monaco, Depor, PSV en AEK 6 gratis punten was een lekkere poule.
Speed1971donderdag 8 april 2004 @ 09:40
quote:
Op donderdag 8 april 2004 09:29 schreef Sloggi het volgende:

[..]
Ja eerlijk is eerlijk, dat is ook waar
DIJKdonderdag 8 april 2004 @ 11:05
quote:
Op donderdag 8 april 2004 09:40 schreef Speed1971 het volgende:

[..]

Ja eerlijk is eerlijk, dat is ook waar
Daarom speelden Monaco en Depor allebei natuurlijk gelijk in Athene..... Omdat de punten daar gratis waren..
Speed1971donderdag 8 april 2004 @ 11:22
quote:
Op donderdag 8 april 2004 11:05 schreef DIJK het volgende:

[..]

Daarom speelden Monaco en Depor allebei natuurlijk gelijk in Athene..... Omdat de punten daar gratis waren..
Ja maar als iets gratis is hoeft dat niet te betekenen dat je alles moet pakken. Het getuigd van beleefdheid en de ander wat gunnen als je niet alles pakt
zjroentjedonderdag 8 april 2004 @ 11:24
Dat talent Guijo-Velasco verlaat PSV.
Tony_Montana67donderdag 8 april 2004 @ 12:16
quote:
Op donderdag 8 april 2004 11:24 schreef zjroentje het volgende:
Dat talent Guijo-Velasco verlaat PSV.
Yup, 2 jaar naar AGOVV. Jammer, maar als hij niet goed geneg is, is het een logische keuze.

Van PSV Netwerk
quote:
Fulham manager Coleman liet gisteren nog weten geen enkel contact gehad te hebben met PSV over Edwin van de Sar, maar de club lijkt inmiddels al volop rekening te houden met het vertrek van de eerste keeper. Coleman zou de huidige tweede keeper Mark Crossley hebben laten weten dat zij geen vervanger zullen aantrekken bij een eventueel vertrek voor Van der Sar. Crossley zou dan de eerste keeper worden. Een vertrek van Van der Sar zou ondanks zijn sportieve successen dit seizoen niet slecht uitkomen vanwege de druk die het salaris van van der Sar, naar verluidt 40.000 pond per maand, legt op de begroting van de club.

http://www.thisislondon.c(...)d
rubbereenddonderdag 8 april 2004 @ 13:50
40.000 pond per maand, da's geen geld voor een top keeper bij een engelseclub da's iets van tegen de 800.000 euro per jaar. dat kan zelfs psv wel betalen....... t zal wel per week moeten zijn.
FrankyMcGdonderdag 8 april 2004 @ 14:01
Ik vraag me af of Flappie geaccepteerd wordt in Eindhoven!
rubbereenddonderdag 8 april 2004 @ 14:05
quote:
Op donderdag 8 april 2004 14:01 schreef FrankyMcG het volgende:
Ik vraag me af of Flappie geaccepteerd wordt in Eindhoven!
van harte welkoom (is tenminste mijn mening) hij mag dan wel van ajax origine zijn maar tis niet zo'n arrogante ajaxspeler geweest. bovendien is hij gewoon goed!!!
ChAoZdonderdag 8 april 2004 @ 14:17
quote:
Op donderdag 8 april 2004 11:05 schreef DIJK het volgende:

[..]

Daarom speelden Monaco en Depor allebei natuurlijk gelijk in Athene..... Omdat de punten daar gratis waren..
dat zijn ook alle behaalde punten van AEK, waarbij Depor (die trouwens als enige één doelpunt van AEK tegenkregen) de openingswedstrijd was en vooral Monaco zich helemaal niet inspande, want dat was al door naar de volgende ronde
We hebben tegen PSV kunnen zien hoe slecht AEK wel niet was, want zo goed speelde PSV toen echt niet
Tony_Montana67donderdag 8 april 2004 @ 14:23
quote:
Op donderdag 8 april 2004 14:01 schreef FrankyMcG het volgende:
Ik vraag me af of Flappie geaccepteerd wordt in Eindhoven!
Als hij goed speelt wel, maar als hij slecht presteert krijgt hij het harder te horen

[ Bericht 0% gewijzigd door Tony_Montana67 op 08-04-2004 14:35:55 ]
FrankyMcGdonderdag 8 april 2004 @ 14:41
quote:
Op donderdag 8 april 2004 14:05 schreef rubbereend het volgende:

van harte welkoom (is tenminste mijn mening) hij mag dan wel van ajax origine zijn maar tis niet zo'n arrogante ajaxspeler geweest. bovendien is hij gewoon goed!!!
Ik merk in mijn omgeving veel negatieve geluiden onder de psv'ers m.b.t. Flappie!

quote:
'PSV volgt NAC-Ajacied Nourdin Boukhari'

Ajax wil de uitgeleende Nourdin Boukhari niet terug, terwijl NAC Breda hem niet kan betalen. PSV zou echter op het vinkentouw zitten voor de Rotterdamse vleugelaanvaller.
'Hij mag wat Ajax betreft verkocht of nog een jaar verhuurd worden', zegt André Wasiman deze week in Voetbal International. 'NAC heeft geen geld voor een transfersom, ze kunnen hem alleen nog een keer huren. PSV heeft laten doorschemeren dat ze hem volgen, maar dat is nog niet concreet.'

Ajax zou overigens wel oren hebben naar een eventuele terugkeer van Shota Averladze. Dat beweert de Georgische aanvaller van Glasgow Rangers namelijk zelf in een interview met de krant Olimpi.

'Ajax wil mij volgend seizoen graag als reservespits en dan mag ik mezelf bewijzen of ik weer eerste keus moet worden', aldus Averladze in het interview. 'Ik kan twee dingen doen: of bij Ajax terugkeren, of een nieuw contract bij Rangers tekenen.'
rubbereenddonderdag 8 april 2004 @ 14:58
quote:
Op donderdag 8 april 2004 14:41 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

Ik merk in mijn omgeving veel negatieve geluiden onder de psv'ers m.b.t. Flappie!


[..]
nou ik zou niet ontevreden zijn met flappie

maargoed dat van boukari stond gisteren ook in t transfergeruchten topic, die pingeldoos hoeft van mij dus weer niet te komen
Speed1971donderdag 8 april 2004 @ 16:13
En weer een Ajacied die PSV wil hebben.................begint echt hele sneuje vormen aan te nemen nu
Tony_Montana67donderdag 8 april 2004 @ 16:25
quote:
Op donderdag 8 april 2004 16:13 schreef Speed1971 het volgende:
En weer een Ajacied die PSV wil hebben.................begint echt hele sneuje vormen aan te nemen nu
Spartaan die gekocht is door ajax, hij heeft meer krediet
mittdonderdag 8 april 2004 @ 17:00
quote:
Op donderdag 8 april 2004 16:25 schreef Tony_Montana67 het volgende:

[..]

Spartaan die gekocht is door ajax, hij heeft meer krediet
Lijkt me niet dat PSV-supporters blij zullen zijn met Boukhari, op alle gebieden
pascalheisterdonderdag 8 april 2004 @ 17:15
boukhari prutser
limbabwaandonderdag 8 april 2004 @ 17:35
om nog even op Monaco terug te komen, zij hebben al hun thuiswedstrijden gewonnen behalve die tegen PSV.... dat is toch ook wel een leuk feitje
methodmichdonderdag 8 april 2004 @ 17:42
Van der Sars zaakwaarnemer zegt dat een overgang vrij onwaarschijnlijk is.
boeiend007donderdag 8 april 2004 @ 21:48
G*DVERDOMME
pascalheisterdonderdag 8 april 2004 @ 23:41
PSV niet voorbij Newcastle United en arbiter


PSV is er in de eerste kwartfinalewedstrijd in de UEFA Cup niet in geslaagd om Newcastle United opzij te zetten. In Eindhoven bleef de ploeg van Guus Hiddink op een gelijkspel steken: 1-1.

Indachtig de stormloop van Deportivo La Coruna een dag eerder tegen AC Milan, startte PSV vol dadendrang tegen Newcastle United. Na enkele veelbelovende aanvallen via de flanken, was het Kezman die het thuispubliek in vuur en vlam zette. De Servische spits profiteerde van het wankelmoedige optreden van verdediger Hughes, en krulde de bal om Newcastle-doelman Given: 1-0. Voor PSV leek er geen vuiltje aan de lucht, al waren Speed (afstandsschot) en Shearer (kopbal) gevaarlijk. Vlak voor rust ging arbiter Veissière in de fout. Eerst zag de leidsman een elleboogstoot van Bramble jegens Van der Schaaf over het hoofd, daarna kende hij wel erg gemakkelijk een vrije trap aan de gasten toe. Tot afgrijzen van het woedende thuispubliek kopte Jenas droog in: 1-1.

Na een kopbal van Bouma op de lat ging Veissièire opnieuw in de fout. Nu zag de Franse arbiter een handsbal van doelpuntenmaker Jenas in zijn eigen strafschopgebied over het hoofd. PSV slaagde er niet meer in om de winnende goal te produceren, ondanks verwoede pogingen van met name Kezman.
Tony_Montana67donderdag 8 april 2004 @ 23:46
mooie wedstrijd vanavond, de 1-1 was lullig, maar waar ze in het verleden de wedstrijd zouden weggeven na zo'n goal, pakten ze het nu goed aan, waardoor de kansen op een halve finale plaats nog groot zijn
pascalheisterdonderdag 8 april 2004 @ 23:48
Zeker heb er vertrouwen in
ASSpirinevrijdag 9 april 2004 @ 00:54
ik vond het een mooie wedstrijd en heb er echt van genoten om er te zitten

als het me lukt ben ik voor de halve finale ook aanwezig
Dylan Dogvrijdag 9 april 2004 @ 10:14
quote:
Op donderdag 8 april 2004 01:13 schreef Speed1971 het volgende:
Ja eerlijk is eerlijk.......................AS Monaco, Depor, PSV en AEK was een lekkere poule.


Naja misschien toch een europese prijs dan?
De prijs voor de moeilijkste CL-poule?
Suijkvrijdag 9 april 2004 @ 10:25
1-1, volgende week misschien Robben terug? Er zijn dus zeker nog kansen.
Raar, als een Nederlandse ploeg eerst uit 1-1 speelt is het een heel goed resultaat, nu is het een bevestiging dat psv op de goede weg zit.
ErikTvrijdag 9 april 2004 @ 12:21
quote:
Op vrijdag 9 april 2004 00:54 schreef ASSpirine het volgende:
ik vond het een mooie wedstrijd en heb er echt van genoten om er te zitten

als het me lukt ben ik voor de halve finale ook aanwezig
Als het PSV lukt bedoel je?
Nou dan ben ik er ook.
En ook in Goteborg, dat wordt een liftwedstrijd vanuit Utrecht

PSV heeft laten zien dat het goed kan voetballen. Zelfs zonder de vaste vleugelspelers. Park begint een meerwaarde te worden, eindelijk geacclimatiseerd denk ik. Ik heb goede hoop op de halve finale. Daar scoren en je bent al een heel eind. Newcastle lijkt me geen ploeg die kan spelen op 0-0. Ze hebben een middenveld vergelijkbaar met dat van Emmen, lijkt nergens naar.
FrankyMcGvrijdag 9 april 2004 @ 12:57
Eigenlijk was PSV gisteren een beetje het Auxerre van Auxerre - PSV.
Tony_Montana67vrijdag 9 april 2004 @ 12:59
quote:
Op vrijdag 9 april 2004 12:57 schreef FrankyMcG het volgende:
Eigenlijk was PSV gisteren een beetje het Auxerre van Auxerre - PSV.
Dat zei m'n pa gisteren ook, maar het wordt volgende week iig geen 3-0
FrankyMcGvrijdag 9 april 2004 @ 13:08
quote:
Op vrijdag 9 april 2004 12:59 schreef Tony_Montana67 het volgende:

Dat zei m'n pa gisteren ook, maar het wordt volgende week iig geen 3-0
marconmgnvrijdag 9 april 2004 @ 13:15
zonde zeg psv verdiende meer
rubbereendvrijdag 9 april 2004 @ 13:53
maar we zijn nu Feijenoord wel voorbij op de UEFA-ranglijst voor clubs
pascalheistervrijdag 9 april 2004 @ 14:00
en PSV staat nu in de top tien van clubs dit seizoen in europees verband

http://www.xs4all.nl/~kas(...)thod3/tcoef2004.html
methodmichvrijdag 9 april 2004 @ 14:02
Nou nou, dat PSV.
rubbereendvrijdag 9 april 2004 @ 14:03
we laten clubs als Milaan en Barcelona achter ons en Lyon kunnen we nog inhalen
pascalheistervrijdag 9 april 2004 @ 14:04
quote:
Op vrijdag 9 april 2004 14:03 schreef rubbereend het volgende:
we laten clubs als Milaan en Barcelona achter ons en Lyon kunnen we nog inhalen
Real moet ook lukken
rubbereendvrijdag 9 april 2004 @ 14:05
we kunnen trouwens gewoon de stunt van 88 herhalen, vanaf de kwartfinale alleen maar gelijke spelen en wel de cup binnen halen
alleen deden we het destijds door uit 1-1 te spelen......
Chadivrijdag 9 april 2004 @ 14:05
hhahahaha
ASSpirinevrijdag 9 april 2004 @ 14:17
quote:
Op vrijdag 9 april 2004 14:03 schreef rubbereend het volgende:
we laten clubs als Milaan en Barcelona achter ons en Lyon kunnen we nog inhalen


en TM, een 0-3 is wel haalbaar
Tony_Montana67vrijdag 9 april 2004 @ 14:26
quote:
Op vrijdag 9 april 2004 14:17 schreef ASSpirine het volgende:


en TM, een 0-3 is wel haalbaar
Ja, maar ik verwacht een lullige 1-3 in de 89e minuut van Shearer om Kezman te laten zien dat hij niet de enige superspits op het veld is
Tony_Montana67vrijdag 9 april 2004 @ 14:27
quote:
Op vrijdag 9 april 2004 14:00 schreef pascalheister het volgende:
en PSV staat nu in de top tien van clubs dit seizoen in europees verband

http://www.xs4all.nl/~kas(...)l
Ik vraag me af wanneer de eerste beginnen over AEK, Perugia en scorebord journalistiek
ASSpirinevrijdag 9 april 2004 @ 14:27
quote:
Op vrijdag 9 april 2004 14:26 schreef Tony_Montana67 het volgende:

[..]

Ja, maar ik verwacht een lullige 1-3 in de 89e minuut van Shearer om Kezman te laten zien dat hij niet de enige superspits op het veld is
true, true

Kezza is toch niet meer de intikker die hij vroeger altijd was (ajacied quote )
had echt niet verwacht dat hij zou schieten met nog een verdediger voor hem
ErikTvrijdag 9 april 2004 @ 15:31
quote:
Op vrijdag 9 april 2004 14:27 schreef ASSpirine het volgende:

[..]

true, true

Kezza is toch niet meer de intikker die hij vroeger altijd was (ajacied quote )
had echt niet verwacht dat hij zou schieten met nog een verdediger voor hem
Ik was van deze goal ook echt onder de indruk. Nog meer dan van die tegen Perugia. Deze was nog knapper.
ErikTvrijdag 9 april 2004 @ 16:06
Nog wat nieuws:
quote:
Clubrecord voor PSV in Europees verband
9 april 2004 16:00

De 1-1 tegen Newcastle United betekende een clubrecord voor PSV. De Eindhovense vereniging bleef voor de negende keer op rij ongeslagen in Europees verband. Met zijn treffer tegen Newcastle bracht Mateja Kezman zijn UEFA Cup-totaal op vijf. Daarmee steeg hij naar de gedeelde eerste plaats op de topscorerslijst van dat toernooi. Als PSV volgende week niet verliest van de Engelsen, dan wordt de club de best presterende Nederlandse vereniging in Europa van de laatste vijf jaar.
Beter dan Feyenoord dat de UEFA Cup won? Vaag...win ik liever de UEFA Cup.
quote:
Arjen Robben terug in de selectie van PSV
9 april 2004 15:00

Hoewel PSV nog één trainingsdag te gaan heeft in aanloop naar de competitiewedstrijd tegen FC Groningen van komende zondag, is inmiddels zeker dat Arjen Robben terug zal keren in de selectie van PSV voor deze wedstrijd.
"We moeten hem niet over de klink jagen", zei Hiddink vrijdagmiddag na de training. "Maar hij is er klaar voor en afhankelijk van het scenario in de wedstrijd tegen FC Groningen kan hij zonodig een gedeelte van de wedstrijd spelen." Ook Theo Lucius is dicht bij een terugkeer in de selectie. Wat betreft zijn beschikbaarheid valt pas zaterdag een definitieve beslissing te verwachten.

Tegen Newcastle United is alleen Jan Venmnegoor of Hesselink niet helemaal fris uit de strijd gekomen. De aanvaller heeft wat last van zijn hak. Na de training van zaterdag beslist Guus Hiddink of hij hem mee zal nemen voor de wedstrijd tegen FC Groningen. Kevin Hofland, tegen RKC Waalwijk en Newcastle United nog geschorst, is er zeker niet bij. Ook zijn meespelen in de returnwedstrijd komende woensdag is vrij onzeker. "Hofland heeft wat vocht aan de buitenkant van de knie. Hij ondergaat vandaag (vrijdag, red.) een MRI-scan, waaruit hopelijk meer duidelijk wordt over de kwetsuur."

© PSV - Ook deze Theo Lucius is heel dichtbij een rentree.

Voorlopige selectie PSV voor de wedstrijd tegen FC Groningen:
Doel: Waterreus, Van Dijk.
Verdediging: Lee, Bouma, Addo, Colin, Bøgelund.
Middenveld: Van Bommel, Van der Schaaf, Vogel, Lucius.
Aanval: Park, Vennegoor of Hesselink, Kezman, Leandro, Robben, Vonlanthen, Rommedahl en De Jong.
© PSV NV
Inquistor87vrijdag 9 april 2004 @ 16:06
quote:
Op vrijdag 9 april 2004 14:00 schreef pascalheister het volgende:
en PSV staat nu in de top tien van clubs dit seizoen in europees verband

http://www.xs4all.nl/~kas(...)l
Ha Ajax staat boven Feyenoord! .

EDIT

En boven Utrecht! .
Inquistor87vrijdag 9 april 2004 @ 16:08
Trouwens AEK staat wel hoog eh

.
#ANONIEMvrijdag 9 april 2004 @ 16:39
quote:
Op vrijdag 9 april 2004 16:06 schreef ErikT het volgende:
Nog wat nieuws:
[..]

Beter dan Feyenoord dat de UEFA Cup won? Vaag...win ik liever de UEFA Cup.
[..]
Komt omdat Feyenoord nu zo vroeg uitgeschakeld is.
pascalheisterzaterdag 10 april 2004 @ 01:37
Arjen Robben: 'Mijn tijd hier mooi afsluiten'

Arjen Robben (20) komt zondag zijn oude club FC Groningen voorlopig voor het laatst tegen. De international en aanstaande linksbuiten van Chelsea praat over zijn herstel, de wedstrijd en zijn toekomst.
Uit tegen AJ Auxerre liep Robben een spierblessure op. Hoe ziet het er nu uit? "Het gaat goed. We moeten rustig bekijken hoe ver ik ben, het was namelijk een heel gevaarlijke blessure. Die wil ik eerst helemaal laten herstellen, maar het gaat de goede kant op. Of ik zondag meedoe? We moeten zien hoe het gaat. Ik heb geen pijn meer en het herstel verloopt voorspoedig. Het is in ieder geval een héél belangrijke week, ik ben blij dat de ziekenboeg weer een beetje leegloopt. Deze dagen zijn absoluut cruciaal, daarom is het goed dat we een steeds grotere groep krijgen. Vooral voor de uitwedstrijd tegen Newcastle United van komende woensdag."

Spelen er nog sentimenten mee wanneer PSV tegen FC Groningen voetbalt? “We hebben natuurlijk al drie keer tegen Groningen gespeeld sinds ik hier zit. Maar het blijft inderdaad een aparte wedstrijd. Natuurlijk volg ik ze, dat blijft erin zitten. Net zoals ik straks PSV zal blijven volgen. Ik vond het jammer dat Groningen alsnog verloor van Ajax. Ze speelden heel defensief in Amsterdam en voerden die tactiek vorig seizoen bij ons ook zo uit. Ze gokken op een counter en zullen gegroepeerd spelen. Het is aan ons om daar doorheen te breken.”

Wat vindt je belangrijker, de competitie of de Europese campagne? "Simpel: waar je in de race voor bent, daar moet je voor gaan. Die tweede plaats moeten we zeker behouden, en in de UEFA Cup is alles mogelijk. Het draait vooral om dingen als besef, vertrouwen, durf en lef. Het gaat om de vorm van de dag. We zijn er dichtbij en moeten nog maar een paar hordes nemen." In hoeverre ben je al bezig met je vertrek naar Chelsea? "Er moeten wat dingetjes geregeld worden, zoals huisvesting. Ondanks dat ik voor honderd procent met PSV bezig ben moet dat toch gebeuren, maar daar heb ik geen problemen mee. PSV heeft mijn volle aandacht, en ik wil mijn tijd hier mooi afsluiten."
Speed1971zaterdag 10 april 2004 @ 02:02
Arjen
appelsientjezaterdag 10 april 2004 @ 11:51
Yes ik heb een deal gemaakt met een paar vrienden, als we de Finale halen (wat ook gebeurt) gaat deze jongen naar Gottenborg weet niet of er nog meer Fokkers gaan ?? lijkt me dan gezellig worden...
Ben benieuwd wat Robben morgen gaat doen.... zou wel lekker zijn dat hij wat minuten krijgt... is goed voor de return
twizaterdag 10 april 2004 @ 12:33
Hoogmoed komt voor de val. Enige uitzondering op die regel die kennen we, die is in Amsterdam te vinden
twizaterdag 10 april 2004 @ 12:34
Trouwens, ik ben toch wel benieuwd naar de goal van Kezman, heeft iemand die ergens online?
Tony_Montana67zaterdag 10 april 2004 @ 12:42
Mooi, Leandro zit weer bij de selectie, nu maar hopen dat hij een tijdje heel blijft en lat zien dat hij idd een groot talent is en geen hype...
boeiend007zaterdag 10 april 2004 @ 12:58
quote:
Op zaterdag 10 april 2004 12:33 schreef twi het volgende:
Hoogmoed komt voor de val. Enige uitzondering op die regel die kennen we, die is in Amsterdam te vinden
Zondag avond met jack de gelder, en wat andere dudes... zal je die goal wel zien!
appelsientjezaterdag 10 april 2004 @ 13:03
quote:
Op zaterdag 10 april 2004 12:33 schreef twi het volgende:
Hoogmoed komt voor de val. Enige uitzondering op die regel die kennen we, die is in Amsterdam te vinden
ach hoogmoed, ik zou eerder zeggen vooruit denken
pascalheisterzaterdag 10 april 2004 @ 13:11
UEFA Cup video-journaal PSV-Newcastle United (nabeschouwing)
zjroentjezaterdag 10 april 2004 @ 13:50
quote:
Op zaterdag 10 april 2004 12:33 schreef twi het volgende:
Hoogmoed komt voor de val. Enige uitzondering op die regel die kennen we, die is in Amsterdam te vinden
FrankyMcGzaterdag 10 april 2004 @ 13:55
quote:
Op zaterdag 10 april 2004 12:33 schreef twi het volgende:
Hoogmoed komt voor de val. Enige uitzondering op die regel die kennen we, die is in Amsterdam te vinden
Idd!

Milan uit en Brugge uit!
F1Baszaterdag 10 april 2004 @ 13:59
quote:
Op zaterdag 10 april 2004 13:55 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

Idd!

Milan uit en Brugge uit!
Teplice thuis.
Tony_Montana67zaterdag 10 april 2004 @ 14:00
quote:
Op zaterdag 10 april 2004 12:33 schreef twi het volgende:
Hoogmoed komt voor de val. Enige uitzondering op die regel die kennen we, die is in Amsterdam te vinden
Tijd voor een nieuwe uitzondering dus
Suijkzaterdag 10 april 2004 @ 14:06
quote:
Op vrijdag 9 april 2004 14:00 schreef pascalheister het volgende:
en PSV staat nu in de top tien van clubs dit seizoen in europees verband

http://www.xs4all.nl/~kas(...)l
Ajax toch op een verdienstelijke 57e plaats.
zjroentjezaterdag 10 april 2004 @ 14:09
quote:
Op zaterdag 10 april 2004 14:06 schreef Suijk het volgende:

[..]

Ajax toch op een verdienstelijke 57e plaats.
Die lijst kan je toch niet serieus nemen.
Suijkzaterdag 10 april 2004 @ 14:15
Het zijn toch gewoon de coefficienten van dit jaar?
zjroentjezaterdag 10 april 2004 @ 14:18
quote:
Op zaterdag 10 april 2004 14:15 schreef Suijk het volgende:
Het zijn toch gewoon de coefficienten van dit jaar?
Ja, allemaal leuk en aardig. Maar je gaat me toch niet vertellen dat PSV tot nu toe een beter Europees seizoen heeft gedraaid dan pak 'm beet Arsenal of AC Milan.
FritsVanEgterszaterdag 10 april 2004 @ 14:29
quote:
Op zaterdag 10 april 2004 14:18 schreef zjroentje het volgende:

[..]

Ja, allemaal leuk en aardig. Maar je gaat me toch niet vertellen dat PSV tot nu toe een beter Europees seizoen heeft gedraaid dan pak 'm beet AC Milan.
PSV deed het twee keer zo goed in Riazor
Suijkzaterdag 10 april 2004 @ 14:35
Puur naar de cijfertjes kijkend deed psv het wel beter ja. Zij verloren vorig jaar voor het laatst, Arsenal en Milan een paar dagen geleden.
Maar ik ben het er mee eens dat het zoiets is als zeggen dat Den Bosch het dit jaar beter heeft gedaan dan feyenoord ofzo.
FritsVanEgterszaterdag 10 april 2004 @ 14:43
PSV had 10 punten in de CL (dus niet de GGdivisie van Europa)
ASSpirinezaterdag 10 april 2004 @ 15:01
quote:
Op zaterdag 10 april 2004 12:42 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Mooi, Leandro zit weer bij de selectie, nu maar hopen dat hij een tijdje heel blijft en lat zien dat hij idd een groot talent is en geen hype...
toch zie ik momenteel liever Vonlanthen spelen
waarom deed hij niet mee tegen NU?
methodmichzaterdag 10 april 2004 @ 16:33
Leandro zal morgen wel weer ziek zijn.
zjroentjezondag 11 april 2004 @ 11:39
Sibon doet het ook wel aardig, dus ....
pascalheisterzondag 11 april 2004 @ 12:01
quote:
Op zondag 11 april 2004 11:39 schreef zjroentje het volgende:
Sibon doet het ook wel aardig, dus ....
ja wat moeten wij ermee, hij wil zijn carierre bij heerenveen beindigen:?
Eightballzondag 11 april 2004 @ 12:03
Nou, Groningen thuis. Altijd lastig. Succes.
appelsientjezondag 11 april 2004 @ 12:04
quote:
Op zondag 11 april 2004 12:03 schreef Eightball het volgende:
Nou, Groningen thuis. Altijd lastig. Succes.
Komt goed, komt goed
ff warm draaien.... hopelijk alleen dat groningen niet massaal gaat verdedigen....anders is er niks aan..
Eightballzondag 11 april 2004 @ 12:07
quote:
Op zondag 11 april 2004 12:04 schreef appelsientje het volgende:
hopelijk alleen dat groningen niet massaal gaat verdedigen
Ik heb me vorige week anders kapot zitten ergeren aan ze.
Ajax was kut, maar Groningen was effectief irritant.
Let effe op de maniertjes van die keeper..
boeiend007zondag 11 april 2004 @ 12:19
Ik hoop eerliijk gezegt dat de groene.. wel met 10 man gaan verdedigen... das een goede les EN leerwijze voor PSV
appelsientjezondag 11 april 2004 @ 13:18
quote:
Op zondag 11 april 2004 12:19 schreef boeiend007 het volgende:
Ik hoop eerliijk gezegt dat de groene.. wel met 10 man gaan verdedigen... das een goede les EN leerwijze voor PSV
echt we winnen dan toch wel
boeiend007zondag 11 april 2004 @ 14:36
quote:
Op zondag 11 april 2004 13:18 schreef appelsientje het volgende:

[..]

echt we winnen dan toch wel
Dat doen we dan ook wel

Alleen zou het een mooie, goede voetbal les zijn, dat psv moet spelen in de kleine ruimtes.
appelsientjezondag 11 april 2004 @ 14:39
quote:
Op zondag 11 april 2004 14:36 schreef boeiend007 het volgende:

[..]

Dat doen we dan ook wel

Alleen zou het een mooie, goede voetbal les zijn, dat psv moet spelen in de kleine ruimtes.
hehe 1 - 0
boeiend007zondag 11 april 2004 @ 14:41
psv.nl nog 0-0

edit, nu dus wel 1-0

[ Bericht 15% gewijzigd door boeiend007 op 11-04-2004 14:41:53 (update) ]
pascalheisterzondag 11 april 2004 @ 14:41
Kezman weer he wie anders
-Hans-zondag 11 april 2004 @ 15:06
En 2 - 0 door.......... ja die idd.
appelsientjezondag 11 april 2004 @ 15:07
quote:
Op zondag 11 april 2004 15:06 schreef -Hans- het volgende:
En 2 - 0 door.......... ja die idd.
mooi he
Toch jammer dat ie weg gaat.
Chadizondag 11 april 2004 @ 15:08
Groningen voetbalt dramatisch slecht dus Feyenoord die 4de plek zal het wel worden want Heerenveen komt er an.
boeiend007zondag 11 april 2004 @ 15:15
http://members.home.nl/johan.derksen/images/

pascalheisterzondag 11 april 2004 @ 15:24
quote:
Op zondag 11 april 2004 15:15 schreef boeiend007 het volgende:
http://members.home.nl/johan.derksen/images/

ASSpirinezondag 11 april 2004 @ 15:35
was wel te verwachte ndat ik uitslag zou tegenkomen hier, maar hou dat van ajax en feyenoord alsjeblieft stil
wil het vanavond pas weten na studio sport
methodmichzondag 11 april 2004 @ 15:37
ASSpirine, dat wordt internet uit, radio uit en tv uit.
ASSpirinezondag 11 april 2004 @ 15:41
quote:
Op zondag 11 april 2004 15:37 schreef methodmich het volgende:
ASSpirine, dat wordt internet uit, radio uit en tv uit.
internet wil ik momenteel nog niet uit
net op de link van boven geklikt, van derksen

wat foto's bekeken van PSV en daaronder waren er filmpjes van Feyenoord - Ajax

heb nog net op tijd niet naar de namen gekeken
ik weet wel dat er gescoord is, maar door welke ploeg is nog onbekend
-Hans-zondag 11 april 2004 @ 15:45
Weer die Kezman, 3 - 0
boeiend007zondag 11 april 2004 @ 15:49
quote:
Op zondag 11 april 2004 15:45 schreef -Hans- het volgende:
Weer die Kezman, 3 - 0
Mooi, goed voor ut team.. leuk voor newcast.. woensdag
ASSpirinezondag 11 april 2004 @ 15:50
is toch een hattrick of niet?
boeiend007zondag 11 april 2004 @ 15:51
een zuivere

bijdeweg.. jammer dat filmpje nr 3 zo kort is
ASSpirinezondag 11 april 2004 @ 15:53
quote:
Op zondag 11 april 2004 15:51 schreef boeiend007 het volgende:
een zuivere

bijdeweg.. jammer dat filmpje nr 3 zo kort is
een zuivere is toch, in 1 helft en zonder andere goals ertussen?
Eightballzondag 11 april 2004 @ 15:59
quote:
Op zondag 11 april 2004 15:53 schreef ASSpirine het volgende:
een zuivere is toch, in 1 helft en zonder andere goals ertussen?


(Zoals Sibon gisteren)
boeiend007zondag 11 april 2004 @ 16:01
http://members.home.nl/johan.derksen/images/21.jpg

wie is dit?
pascalheisterzondag 11 april 2004 @ 16:02
robben toch niet weer gebleseerd
Tony_Montana67zondag 11 april 2004 @ 16:02
quote:
Op zondag 11 april 2004 16:01 schreef boeiend007 het volgende:
http://members.home.nl/johan.derksen/images/21.jpg

wie is dit?
dat is einde seizoen Robben
ASSpirinezondag 11 april 2004 @ 16:02
quote:
Op zondag 11 april 2004 16:02 schreef pascalheister het volgende:
robben toch niet weer gebleseerd


ik hoopdat je het verkeerd hebt...
boeiend007zondag 11 april 2004 @ 16:03


ASSpirinezondag 11 april 2004 @ 16:03
wtf, hoe is het gebeurd?
lijkt het erg?
Tony_Montana67zondag 11 april 2004 @ 16:05
quote:
Op zondag 11 april 2004 16:02 schreef ASSpirine het volgende:



ik hoopdat je het verkeerd hebt...
Nee, dat is helaas de waarheid. Hij was dus nog lang niet fit en dat kan je de medische staf en Robben ernstig kwalijk nemen
-Hans-zondag 11 april 2004 @ 16:05
quote:
Op zondag 11 april 2004 16:03 schreef ASSpirine het volgende:
wtf, hoe is het gebeurd?
lijkt het erg?
Schijnt weer dezelfde blessure te zijn, volgens mij heeft PSV Robben veel te vroeg weer laten mee spelen.

Overigens staat het 4 - 0 (VoH)
boeiend007zondag 11 april 2004 @ 16:05
quote:
Op zondag 11 april 2004 16:02 schreef Tony_Montana67 het volgende:

[..]

dat is einde seizoen Robben
Haalt ie het EK ?
Speed1971zondag 11 april 2004 @ 16:07
Lekker dom van PSV om hem te laten spelen. En dus terecht dat Robben weer geblesseerd is. Medische staf van Ajax is niet helemaal top maar de medische staf van PSV zit Ajax nu wat dat betreft op de hielen.


Robben
ASSpirinezondag 11 april 2004 @ 16:07
quote:
Op zondag 11 april 2004 16:05 schreef Tony_Montana67 het volgende:

[..]

Nee, dat is helaas de waarheid. Hij was dus nog lang niet fit en dat kan je de medische staf en Robben ernstig kwalijk nemen


omg, wat had ik em graag tegen NU zien spelen...

misschien nog eens sprankje hoop dat hij het ek nog haalt
-Hans-zondag 11 april 2004 @ 16:07
quote:
Op zondag 11 april 2004 16:05 schreef boeiend007 het volgende:

[..]

Haalt ie het EK ?
Dat neem ik toch wel aan, iig medische staf PSV bedankt.
boeiend007zondag 11 april 2004 @ 16:08
UHM niet alleen de staf bepaalt of robben speelt of niet.... ok hij zelf en hij zelf zegt of ie fit genoeg is of niet.
ASSpirinezondag 11 april 2004 @ 16:10
maar als hij verkeerd terecht komt, of een speler schopt hem zodat zijn blessure weer oploopt...
dan kan hij er niks aan doen, toch?

ik zal vanavond wel zien hoe het helemaal in elkaar zit

[ Bericht 1% gewijzigd door ASSpirine op 11-04-2004 16:17:07 ]
Tony_Montana67zondag 11 april 2004 @ 16:11
quote:
Op zondag 11 april 2004 16:07 schreef -Hans- het volgende:


Dat neem ik toch wel aan, iig medische staf PSV bedankt.
Robben heeft zelf aangegeven dat hij kon spelen, dus dat is voor de helft ook zijn fout
Speed1971zondag 11 april 2004 @ 16:11
quote:
Op zondag 11 april 2004 16:08 schreef boeiend007 het volgende:
UHM niet alleen de staf bepaalt of robben speelt of niet.... ok hij zelf en hij zelf zegt of ie fit genoeg is of niet.
Als een speler een blessure heeft dan is het in eerste instantie de medische staf die aangeeft of spelen verantwoord is. Geven zij het advies dat het niet verantwoord is wordt er niet gespeeld door die speler.
-Hans-zondag 11 april 2004 @ 16:17
quote:
Op zondag 11 april 2004 16:11 schreef Speed1971 het volgende:

Als een speler een blessure heeft dan is het in eerste instantie de medische staf die aangeeft of spelen verantwoord is. Geven zij het advies dat het niet verantwoord is wordt er niet gespeeld door die speler.
Als Robben zegt dat hij kan spelen en de medische staf niet dan is het uiteindelijk aan Guus om te bepalen of een speler mag meespelen, wie zijn fout het is zullen we waarschijnlijk niet te weten komen (neem aan dat zoiets intern blijft ) maar het is wel bijzonder vervelend dat Robben nu is uitgevallen met waarschijnlijk dezelfde blessure.
appelsientjezondag 11 april 2004 @ 16:17
quote:
Op zondag 11 april 2004 16:10 schreef ASSpirine het volgende:
maar als hij verkeerd terecht komt, of een speler schopt hem zodat zijn blessure weer oploopt...
dan kan hij er niks aan doen, toch?

ik zal vanavond wel zien hoe het helemaal in elkaar zit
Daar ben ik het wel mee eens, PSV staat met 3-0 voor dus kan hij makkelijk mee spelen (hoeft niet vol uit te gaan) maar ik vind het echt heel jammer, zie hem graag spelen.
ASSpirinezondag 11 april 2004 @ 16:17
betekend dan weer zo'n 4 weken eruit...
pascalheisterzondag 11 april 2004 @ 16:19
quote:
Op zondag 11 april 2004 16:11 schreef Speed1971 het volgende:

[..]

Als een speler een blessure heeft dan is het in eerste instantie de medische staf die aangeeft of spelen verantwoord is. Geven zij het advies dat het niet verantwoord is wordt er niet gespeeld door die speler.
Robben zit ook degelijk fout, hij wilde al spelen terwijl het nog niet kan
-Hans-zondag 11 april 2004 @ 16:19
5 - 0 weer Kezman?

edit: nee dus.
ASSpirinezondag 11 april 2004 @ 16:21
dus nog altijd "maar" 0-4?
hoe slecht zeg

En Park speelt weer een wedstrijd?
pascalheisterzondag 11 april 2004 @ 16:21
quote:
Op zondag 11 april 2004 16:17 schreef ASSpirine het volgende:
betekend dan weer zo'n 4 weken eruit...
rest van het seizoen weg dus
Tony_Montana67zondag 11 april 2004 @ 16:22
Degelijke overwinning. Dom, heel dom om te gokken met Robben, maar ook zonder hem is het te doen in Newcastle
-Hans-zondag 11 april 2004 @ 16:22
quote:
Op zondag 11 april 2004 16:21 schreef pascalheister het volgende:

[..]

rest van het seizoen weg dus
Jup, reken daar maar wel op.
ASSpirinezondag 11 april 2004 @ 16:24
quote:
Op zondag 11 april 2004 16:22 schreef -Hans- het volgende:

[..]

Jup, reken daar maar wel op.
bah
voor zijn blessure een paar weken geleden gokten ze er ook al op los met Robben, daarom zijn blessure tegen Auxerre, en nu weer een stomme fout

hebben ze dan niks geleerd?
ASSpirinezondag 11 april 2004 @ 16:29
Vonlanthen met de 5-0

[ Bericht 0% gewijzigd door ASSpirine op 11-04-2004 16:37:04 ]
methodmichzondag 11 april 2004 @ 16:36
De Zwitserse Colombiaan.

Oftewel een neutrale snuiver.
popolonzondag 11 april 2004 @ 16:37
quote:
Op zondag 11 april 2004 16:29 schreef ASSpirine het volgende:
Vonlanthen met de 5-0


Je bent mooi op tijd.
ASSpirinezondag 11 april 2004 @ 16:39
quote:
Op zondag 11 april 2004 16:37 schreef popolon het volgende:

[..]



Je bent mooi op tijd.
niemand post het, dus moet het uiteindelijk wel gebeuren

en Vonlanthen mag meer speeltijd krijgen van mij
-Hans-zondag 11 april 2004 @ 19:49
Guusje net @ Studio Sport:

Wederom een scheurtje bij Robben en ditmaal op een andere plek, volgens de deskundigen bij PSV is de blessure deze keer ernstiger en de verwachting in daarom ook dat Robben nier meer voor PSV in actie komt dit voetbal seizoen.
Verder schijnt Robben groen licht te hebben gekregen van o.a. de medische staf en na het ondergaan van een zware training etc is besloten om hem groen licht te geven, pure pech voor Robben dus.

Vandaag gaat hij nog naar het ziekenhuis voor nader onderzoek.
quote:
662 Teletekst zo 11 apr

Robben zal dit seizoen niet
meer in actie komen en het is onzeker
of hij tijdig is hersteld voor het EK.

De aanvaller van PSV,die sinds 11 maart
wegens een hamstringblessure buitenspel
stond,werd tegen FC Groningen zondag na
een invalbeurt van slechts zeventien
minuten van het veld gedragen met een
soortgelijke blessure.

"Het is op een nieuwe plek,vlak boven
de wond die net was genezen ,zo legde
trainer Guus Hiddink uit.Hij ontkende
dat drie dagen voor het UEFA Cup-duel
met Newcastle te veel risico's genomen
zijn. " Hij is de afgelopen week maximaal
getest.Het bleek volledig verantwoord
hem in deze wedstrijd te laten spelen. "
Notorious_Royzondag 11 april 2004 @ 19:51
Ik baal ervan de Robben weer wegvalt nu Maar goed, uitgelopen op Feyenoord Ook goed dat alle 3 de spitsen nu gescoord hebben.
pascalheisterzondag 11 april 2004 @ 19:58
Robben is een smet over de hele dag
Dr.Dagglazondag 11 april 2004 @ 20:01
quote:
Op zondag 11 april 2004 16:17 schreef ASSpirine het volgende:
betekend dan weer zo'n 4 weken eruit...
Wel wat langer denk ik, gevreesd wordt voor het EK, .
-Hans-zondag 11 april 2004 @ 20:04
Ik zal maar niet beginnen over de niet gegeven penalty's, behoorlijk lachwekkend was de scheids bezig.
Maar goed ik ben wel blij dat die penalty's niet zijn gegeven want anders was de FC met nog grotere cijfers naar huis gestuurd.
pascalheisterzondag 11 april 2004 @ 20:10
quote:
Op zondag 11 april 2004 20:04 schreef -Hans- het volgende:
Ik zal maar niet beginnen over de niet gegeven penalty's, behoorlijk lachwekkend was de scheids bezig.
Maar goed ik ben wel blij dat die penalty's niet zijn gegeven want anders was de FC met nog grotere cijfers naar huis gestuurd.
dan had ik bijna goed gezeten met me 7-1
ErikTzondag 11 april 2004 @ 20:20
Robben
Na ja, trainen voor volgend seizoen dan maar, dan moeten we ook zonder hem. En als hij het EK niet haalt, Van Persie op links. Mooie actie vandaag. En halen die Van Persie
boeiend007zondag 11 april 2004 @ 20:54
quote:
Op zondag 11 april 2004 20:01 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Wel wat langer denk ik, gevreesd wordt voor het EK, .
He kneus!

En wat wil je nu op het EK.. robben of overmars op die plek

n00b
-Hans-zondag 11 april 2004 @ 21:02
quote:
Op zondag 11 april 2004 20:54 schreef boeiend007 het volgende:

[..]

He kneus!

En wat wil je nu op het EK.. robben of overmars op die plek

n00b
Volgens mij begrijp jij zijn reactie een beetje verkeerd.
Dr.Dagglazondag 11 april 2004 @ 21:34
quote:
Op zondag 11 april 2004 20:54 schreef boeiend007 het volgende:

[..]

He kneus!

En wat wil je nu op het EK.. robben of overmars op die plek

n00b
Overmars, .
Maar eigenlijk zal het mij allemaal aan m'n reet roesten, ik ben toch voor Griekenland, .
boeiend007zondag 11 april 2004 @ 21:45
quote:
Op zondag 11 april 2004 21:34 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Overmars, .
Maar eigenlijk zal het mij allemaal aan m'n reet roesten, ik ben toch voor Griekenland, .
ut valt mee dat je niet zegt Sikora....
Dr.Dagglazondag 11 april 2004 @ 21:51
quote:
Op zondag 11 april 2004 21:45 schreef boeiend007 het volgende:

[..]

ut valt mee dat je niet zegt Sikora....
Sikora lijkt mij idd een goede optie, .
ASSpirinezondag 11 april 2004 @ 23:14
Robben
hij wist het al direct, en het was echt dezelfde situatie als toen tegen auxerre...
ASSpirinezondag 11 april 2004 @ 23:24
trouwens, magnifieke hakballetje van De Jong
en als die van Kezman er ook nog inzat was het helemaal compleet
stomme lat
-Hans-zondag 11 april 2004 @ 23:25
ROBBEN was dus NIET fit! net op ned2, fysio heeft gezegd dat Robben nog niet fit was.

ASSpirinezondag 11 april 2004 @ 23:33
quote:
Op zondag 11 april 2004 23:25 schreef -Hans- het volgende:
ROBBEN was dus NIET fit! net op ned2, fysio heeft gezegd dat Robben nog niet fit was.

hoezo groen licht dan?
of ze zeggen dit omdat ze geen schuld willen aan dit gebeuren...
-Hans-zondag 11 april 2004 @ 23:39
quote:
Op zondag 11 april 2004 23:33 schreef ASSpirine het volgende:

[..]

hoezo groen licht dan?
of ze zeggen dit omdat ze geen schuld willen aan dit gebeuren...
Schijnt dat PSV in het verleden al wat fouten heeft gemaakt met o.a. Van Bommel en ook die nieuwe gast Alex, maar ik viel er halverwege in dus ik weet niet exact hoe het nou zat met Alex.
ASSpirinezondag 11 april 2004 @ 23:41
Alex, daar heeft de medische staf van PSV nog niks mee te maken, zijn verleden was wel aangehaald
maar daar heeft Chelsea een onderzoek naar gedaan
omdat die van PSV het verdacht vonden

maar iemand die wel het volledige verhaal weet te vertellen?
twizondag 11 april 2004 @ 23:54
Het gaat om de medische keuring en de gegevens die mijnheer van den Hoogenband heeft gelekt aan de pers, waar Hiddink niet zo over te spreken was. Een misser met het inschatten van de blessure van van Bommel (het kwam eigenlijk goed uit, die schorsing destijds), de problemen met Ooijer en noem alle andere geblesseerden maar op en nu dit verhaal met Robben.

Maargoed, de medische staf van E'hoven is geen haar beter dan die in Amsterdam.
-Hans-maandag 12 april 2004 @ 00:07
Tnx twi voor het complete verhaal.

Zou trouwens de transfer van Robben naar Chelsea nu op losse schroeven kunnen komen te staan of zal dat wel meevallen? Ik ben best benieuwd of Chelsea nog onder het contract uit kan komen, als ze dat natuurlijk zouden willen. (wat ik voor Robben niet hoop)
ASSpirinemaandag 12 april 2004 @ 00:19
zou Chelsea nu al de hoop opgeven in Robben?
zou niet slim zijn, natuurlijk zijn ze nu bang dat hij blessuregevoelig is

maar als contract geannuleerd word dan zullen er nog andere clubs om hem azen nadat hij een (hoop ik) ek kan meemaken en erin kan schitteren
boeiend007maandag 12 april 2004 @ 01:33
Uhmja, ik neem aan dat het contract is getekent... Dus het wordt niet echt simpel voor chelsie om er nu onderuit te komen.
Guus Muisarmmaandag 12 april 2004 @ 01:36
Het ligt helemaal aan hoe de kwetsuur zich gaat ontwikkelen. Natuurlijk staan er clausules in dat PSV hem fit moet opleveren. Denk aan v. Nistelrooij. Die bleef ook een jaar langer en ging alsnog, in het ergste geval zal v. Raaij nu ook wel zoiets voorstellen aan die rus.
boeiend007maandag 12 april 2004 @ 02:22
Ruud had volgens mij toen nog niet getekend.. ofwel?
#ANONIEMmaandag 12 april 2004 @ 07:01
Hij heeft getekend en volgens mij al een medische keuring ondergaan bij Chelsea...
Tony_Montana67maandag 12 april 2004 @ 10:39
Het is eenzelfde blessure op een andere plek, het vorige scheurtje is genezen, dus het lijkt er niet op dat het chronisch zal zijn. Hij hoeft zich nu niet meer te focussen op de wedstrijden bij PSV en zal meer tijd nemen om te herstellen.
kreischer2000maandag 12 april 2004 @ 10:57
quote:
Op maandag 12 april 2004 10:39 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Het is eenzelfde blessure op een andere plek, het vorige scheurtje is genezen, dus het lijkt er niet op dat het chronisch zal zijn. Hij hoeft zich nu niet meer te focussen op de wedstrijden bij PSV en zal meer tijd nemen om te herstellen.
maar of robben het ek haalt is maar de vraag.
Tony_Montana67maandag 12 april 2004 @ 11:06
quote:
Op maandag 12 april 2004 10:57 schreef kreischer2000 het volgende:

maar of robben het ek haalt is maar de vraag.
Klopt, maar op C+ werd gisteren gemeld dat hij het EK waarschijnlijk zonder problemen zou halen, maar vandaag komt daar meer duidelijkheid over. Ik denk iig dat hij nu ook wat voorzichtiger geworden is
appelsientjemaandag 12 april 2004 @ 12:25
quote:
Op maandag 12 april 2004 10:39 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Het is eenzelfde blessure op een andere plek, het vorige scheurtje is genezen, dus het lijkt er niet op dat het chronisch zal zijn. Hij hoeft zich nu niet meer te focussen op de wedstrijden bij PSV en zal meer tijd nemen om te herstellen.
Klopt, gisteren op studie sport zag je een vergelijking, het was precies dezelfde beweging (rennen) en het schoot er in......
Maar goed nu er misschien wat minder druk achter zit..
desnoods blijft ie nog 1 jaartje in eindhoven
F1Basmaandag 12 april 2004 @ 12:26
quote:
Op maandag 12 april 2004 11:06 schreef Tony_Montana67 het volgende:

[..]

Klopt, maar op C+ werd gisteren gemeld dat hij het EK waarschijnlijk zonder problemen zou halen, maar vandaag komt daar meer duidelijkheid over. Ik denk iig dat hij nu ook wat voorzichtiger geworden is
Vraag is of hij dan wel gaat spelen met zo weinig wedstrijd ritme.
Tony_Montana67maandag 12 april 2004 @ 13:23
quote:
Op maandag 12 april 2004 12:26 schreef F1Bas het volgende:

Vraag is of hij dan wel gaat spelen met zo weinig wedstrijd ritme.
Dat is aan hem en Dickie
F1Basmaandag 12 april 2004 @ 13:25
quote:
Op maandag 12 april 2004 13:23 schreef Tony_Montana67 het volgende:

[..]

Dat is aan hem en Dickie
Waarschijnlijk niet dus, jammer want het nederlands elftal kan hem goed gebruiken.
boeiend007maandag 12 april 2004 @ 13:39
quote:
Op maandag 12 april 2004 13:25 schreef F1Bas het volgende:

[..]

Waarschijnlijk niet dus, jammer want het nederlands elftal kan hem goed gebruiken.
Je trekt nu al te vroeg conclusies.

Het zal er allemaal om hangen wanner robben weer voluit mee traint.
ASSpirinemaandag 12 april 2004 @ 14:00
volgens mij laat dickie dat wel toe, hij neemt een gros bankzitters mee en die mogen ook wel spelen, waarom Robben dan niet?
Bobumaandag 12 april 2004 @ 14:31
Zes weken voor Robben...EK niet in gevaar dus.
Suijkmaandag 12 april 2004 @ 14:32
quote:
Op maandag 12 april 2004 14:31 schreef Bobu het volgende:
Zes weken voor Robben...EK niet in gevaar dus.
En wanneer is goteborg?
Dr.Dagglamaandag 12 april 2004 @ 14:34
quote:
Op maandag 12 april 2004 14:31 schreef Bobu het volgende:
EK niet in gevaar dus.
Nou, de competitie is dan al dik en breed afgelopen..Wedstrijdritme op doen is er dus niet echt meer bij, .
En met het oog op de vorige blessure moet je extra voorzichtig zijn..
Ik denk dat dit flink wat roet in het eten gooit voor Arjen..
ASSpirinemaandag 12 april 2004 @ 14:34
quote:
Op maandag 12 april 2004 14:32 schreef Suijk het volgende:

[..]

En wanneer is goteborg?
denk ook niet dat dat haalbaar is
of er moet een wonder gebeuren..

en ik weet het ook niet, zou er toch eens naar moeten kijken, aangezien PSV dan toch vertegenwoordigd is
Dr.Dagglamaandag 12 april 2004 @ 14:36
quote:
Op maandag 12 april 2004 14:00 schreef ASSpirine het volgende:
volgens mij laat dickie dat wel toe, hij neemt een gros bankzitters mee en die mogen ook wel spelen, waarom Robben dan niet?
Die zijn"fit", ondanks dat ze amper spelen.
Vind het sowieso belachelijk dat spelers als Zenden en Bosvelt worden geselecteerd.. .
-Hans-maandag 12 april 2004 @ 14:37
quote:
Op maandag 12 april 2004 14:34 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Nou, de competitie is dan al dik en breed afgelopen..Wedstrijdritme op doen is er dus niet echt meer bij, .
En met het oog op de vorige blessure moet je extra voorzichtig zijn..
Ik denk dat dit flink wat roet in het eten gooit voor Arjen..
Nou inderdaad hij heeft helemaal geen wedstrijdritme en hij is zes weken uit de roulatie en over zes weken begint ook al het EK, dus zo zeker zou ik niet zijn dat Robben er wel bij is tijdens het EK.
Bobumaandag 12 april 2004 @ 14:37
quote:
Op maandag 12 april 2004 14:34 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Nou, de competitie is dan al dik en breed afgelopen..Wedstrijdritme op doen is er dus niet echt meer bij, .
En met het oog op de vorige blessure moet je extra voorzichtig zijn..
Ik denk dat dit flink wat roet in het eten gooit voor Arjen..
Als Robben eind mei fit is kan ie nog een heel stuk van de voorbereiding meepikken en dan kan evt. tegen België, Faeroer en Ierland wedstrijdritme opgedaan worden.
Dr.Dagglamaandag 12 april 2004 @ 14:40
quote:
Op maandag 12 april 2004 14:37 schreef Bobu het volgende:

[..]

Als Robben eind mei fit is kan ie nog een heel stuk van de voorbereiding meepikken en dan kan evt. tegen België, Faeroer en Ierland wedstrijdritme opgedaan worden.
Ja, dat wel.. Maar gisteren werd duidelijk gezegd dat door z'n vorige blessure deze wel wat langer zal duren.
Ik hoop iig dat ie het niet haalt, hij is de beste speler voor die positie en hoe zwakker NL is hoe minder kans ze hebben om te winnen..
ASSpirinemaandag 12 april 2004 @ 14:42
Robben zal er wel bij zijn
En trouwens, overmars doet het niet slecht als vervanger
-Hans-maandag 12 april 2004 @ 15:29
Nog meer slecht nieuws voor PSV:
quote:
665 Teletekst ma 12 apr

PSV-trainer Guus Hiddink heeft na de
blessure van Arjen Robben (zie pag.662)
opnieuw met tegenslag te kampen in de
aanloop van de UEFA Cup-wedstrijd tegen
Newcastle United.PSV kan woensdag in
Engeland namelijk ook niet beschikken
over Theo Lucius en Kevin Hofland.

Beide spelers werkten maandag zonder
goed gevolg een laatste training af.
Lucius heeft een hamstringblessure en
Hofland kampt met knieklachten.

Ook de nog altijd geblesseerden Ernest
Faber en Andre Ooijer moeten het duel
op St.James Park missen.Leandro maakt
wel weer deel uit van de selectie.De
wedstrijd in Eindhoven eindigde vorige
week in 1-1.
pascalheistermaandag 12 april 2004 @ 15:35
quote:
Op maandag 12 april 2004 15:29 schreef -Hans- het volgende:
Nog meer slecht nieuws voor PSV:
[..]
ach kevin was er in de 1e wedstrijd ook niet bij, dus ben nog steeds hoopvol.
Tony_Montana67maandag 12 april 2004 @ 15:39
Tja, Hofland en Lucius ontbreken en dat is jammer, maar je moet het niet hebben van spelers die er niet bijzijn. De klus wordt daarom ook geklaard door de 16 die wel fit zijn
boeiend007maandag 12 april 2004 @ 16:42
Hofland heeft wel iets betere kwaliteiten om iets op te bouwen dan collin. Dus toch vind ik het jammer dat hij niet speelde deze week, en niet speelt volgende week.

Colin is goed, alleen mist hij nog net dat, beetje...
methodmichmaandag 12 april 2004 @ 17:04
Dat beetje vertrouwen.
ErikTmaandag 12 april 2004 @ 18:09
quote:
Op maandag 12 april 2004 14:32 schreef Suijk het volgende:

[..]

En wanneer is goteborg?
19 mei. Het liftschema ligt al klaar hier
Onhaalbaar voor Robben waarschijnlijk, na ja, vette pech, volgend jaar moet t ook zonder hem.
PSV staat nu iig solide tweede en zal dit niet meer weggeven. Volgend jaar dus weer CL, hopelijk zijn 10 punten dan genoeg, zo niet, dan nog maar eens de UEFA Cup winnen
pascalheistermaandag 12 april 2004 @ 18:23
quote:
Op maandag 12 april 2004 16:42 schreef boeiend007 het volgende:
Hofland heeft wel iets betere kwaliteiten om iets op te bouwen dan collin. Dus toch vind ik het jammer dat hij niet speelde deze week, en niet speelt volgende week.

Colin is goed, alleen mist hij nog net dat, beetje...
Colin speelt gewoon goed, de thuiswedstrijd speelde hij ook netjes
#ANONIEMmaandag 12 april 2004 @ 18:30
quote:
Op maandag 12 april 2004 18:09 schreef ErikT het volgende:

[..]

19 mei. Het liftschema ligt al klaar hier
Onhaalbaar voor Robben waarschijnlijk, na ja, vette pech, volgend jaar moet t ook zonder hem.
PSV staat nu iig solide tweede en zal dit niet meer weggeven. Volgend jaar dus weer CL, hopelijk zijn 10 punten dan genoeg, zo niet, dan nog maar eens de UEFA Cup winnen
3 punten vind ik geen veilige marge hoor. Zeker nu Robben er nóg langer niet bij is.
Tony_Montana67maandag 12 april 2004 @ 19:10
quote:
Op maandag 12 april 2004 18:30 schreef Sloggi het volgende:


3 punten vind ik geen veilige marge hoor. Zeker nu Robben er nóg langer niet bij is.
3 punten en een veel beter doelsaldo, dus maak er maar 4 punten van en zoveel gaan ze er niet meer verspelen
F1Basmaandag 12 april 2004 @ 19:18
Na gister hoop ik toch echt dat PSV 2de wordt.
appelsientjemaandag 12 april 2004 @ 19:34
quote:
Op maandag 12 april 2004 19:18 schreef F1Bas het volgende:
Na gister hoop ik toch echt dat PSV 2de wordt.
Heel goed Bas wij kunnen weer praten
appelsientjemaandag 12 april 2004 @ 19:37
quote:
Op maandag 12 april 2004 18:09 schreef ErikT het volgende:

[..]

19 mei. Het liftschema ligt al klaar hier
Onhaalbaar voor Robben waarschijnlijk, na ja, vette pech, volgend jaar moet t ook zonder hem.
PSV staat nu iig solide tweede en zal dit niet meer weggeven. Volgend jaar dus weer CL, hopelijk zijn 10 punten dan genoeg, zo niet, dan nog maar eens de UEFA Cup winnen
Dan hebben we grote kans dat we elkaar tegen gaan komen, want ik ga er ook naar toe
Lijkt me echt zooooo vet gewoon
ff sparen alleen nog
methodmichmaandag 12 april 2004 @ 19:38
Nieuwe spits PSV!!

Behalve de kerstman nu ook de onder contract in Eindhoven!
F1Basmaandag 12 april 2004 @ 19:53
quote:
Op maandag 12 april 2004 19:37 schreef appelsientje het volgende:

[..]

Dan hebben we grote kans dat we elkaar tegen gaan komen, want ik ga er ook naar toe
Lijkt me echt zooooo vet gewoon
ff sparen alleen nog
Je hebt net je bonus gehad
pascalheistermaandag 12 april 2004 @ 20:15
quote:
Op maandag 12 april 2004 19:38 schreef methodmich het volgende:
Nieuwe spits PSV!!

Behalve de kerstman nu ook de [afbeelding] onder contract in Eindhoven!
icoontje van de dag mm
ErikTmaandag 12 april 2004 @ 22:47
quote:
Op maandag 12 april 2004 19:37 schreef appelsientje het volgende:

[..]

Dan hebben we grote kans dat we elkaar tegen gaan komen, want ik ga er ook naar toe
Lijkt me echt zooooo vet gewoon
ff sparen alleen nog
Sparen?
Kaartje kost geld. Voor de rest: liften en wildkamperen en een nepcamera mee met MTV sticker erop om gratis in hotels te pitten
En eten moet je toch...
ASSpirinemaandag 12 april 2004 @ 23:56
quote:
Op maandag 12 april 2004 22:47 schreef ErikT het volgende:

[..]

Sparen?
Kaartje kost geld. Voor de rest: liften en wildkamperen en een nepcamera mee met MTV sticker erop om gratis in hotels te pitten
En eten moet je toch...
heb je toch een wat meer professionele camera voor nodig dan je GSM met camera functie
appelsientjedinsdag 13 april 2004 @ 14:44
quote:
Op maandag 12 april 2004 19:53 schreef F1Bas het volgende:

[..]

Je hebt net je bonus gehad
eeuh jah, maar waar dat is gebleven, ach ons vakantie geld krijgen we binnen kort ook weer..
Maar goed vooral de reis zal duur zijn (vliegtuig enzo)
ASSpirinedinsdag 13 april 2004 @ 15:17
er is een steeds grotere kans dat V Persie naar Eindhoven komt
ik hoop het echt
methodmichdinsdag 13 april 2004 @ 17:17
Moet ie wel fitter worden.
rubbereenddinsdag 13 april 2004 @ 17:21
quote:
Op dinsdag 13 april 2004 17:17 schreef methodmich het volgende:
Moet ie wel fitter worden.
zal wel lukken, wedstrijd ritme en goeie trainingen en vertrouwen van de trainer
methodmichdinsdag 13 april 2004 @ 17:42
Bij PSV zijn relatief weinig spelers echt het hele seizoen fit, dit jaar.
The_Mdinsdag 13 april 2004 @ 18:09
quote:
Op dinsdag 13 april 2004 17:42 schreef methodmich het volgende:
Bij PSV zijn relatief weinig spelers echt het hele seizoen fit, dit jaar.
Lee
Tony_Montana67dinsdag 13 april 2004 @ 18:27
quote:
Op dinsdag 13 april 2004 17:42 schreef methodmich het volgende:
Bij PSV zijn relatief weinig spelers echt het hele seizoen fit, dit jaar.
Bij geen enkele club volgens mij....
-Hans-dinsdag 13 april 2004 @ 18:53
quote:
Op dinsdag 13 april 2004 15:17 schreef ASSpirine het volgende:
er is een steeds grotere kans dat V Persie naar Eindhoven komt
ik hoop het echt
Ik hoorde op Radio 3FM dat er vrijdag al gesprekken plaats vinden over een mogelijke overgang, maar kan PSV de 7 milj. euro voor Van Persie wel betalen anyway als dat een probleem zou zijn dan lost dit probleem zich wel op door o.a. het vertrek van Kezman en V. Bommel.
DIJKdinsdag 13 april 2004 @ 18:55
quote:
Op dinsdag 13 april 2004 18:53 schreef -Hans- het volgende:
maar kan PSV de 7 milj. euro voor Van Persie wel betalen
Het Brabants Dagblad (ok niet heel erg betrouwbaar) had het vanmorgen over 3 mln....
-Hans-dinsdag 13 april 2004 @ 19:09
quote:
Op dinsdag 13 april 2004 18:55 schreef DIJK het volgende:

[..]

Het Brabants Dagblad (ok niet heel erg betrouwbaar) had het vanmorgen over 3 mln....
Wow! dan wordt het nog minder, het was eerst iets van 15 milj. vervolgens 7 milj. en nu misschien 3 milj.
3 milj. is dan best een koopje als Van Persie inderdaad zo goed is als bijna iedereen denkt.
Tony_Montana67dinsdag 13 april 2004 @ 19:12
quote:
Op dinsdag 13 april 2004 18:55 schreef DIJK het volgende:


Het Brabants Dagblad (ok niet heel erg betrouwbaar) had het vanmorgen over 3 mln....
Yup, maar de GPD pers zit er meestal wel enigzins naast, ik denk een miljoen of 5,5
Tony_Montana67dinsdag 13 april 2004 @ 19:15
van vi.nl het volgende bericht
quote:
'Harry en Jorien spraken over Van Persie'

13/4/2004 13:10

'Als Feyenoord bereid is om Van Persie voor een goede prijs te verkopen, willen wij hem graag overnemen', vertelde Harry van Raaij, de voorzitter van PSV. De Eindhovense club meldde zich officieel voor de Feyenoord-rebel en gaat vrijdag om tafel om de onderhandelingen te starten.
Van Raaij sprak voor het afgelopen weekeinde met Feyenoord-voorzitter Jorien van den Herik. De Rotterdamse club zou bereid zijn de vraagprijs voor Van Persie te willen laten zakken, vanwege een gebrek aan interesse voor de twintigjarige linkspoot.

Om het tot medio 2005 lopende contract van Van Persie af te kopen zou PSV een bedrag van circa drie miljoen euro moeten neertellen, beweert het Eindhovens Dagblad.

In de nieuwe Voetbal International laat Van Persie weten graag te willen overstappen naar de Eindhovense ploeg van coach Guus Hiddink.
Goed nieuws dus. HSV zou 1 miljoen Euro geboden hebben voor Rommedahl, maar ik vraag me af of hij echt zoveel op VD Schaaf lijkt dat ze tot deze misvatting komen
methodmichdinsdag 13 april 2004 @ 19:16
quote:
Op dinsdag 13 april 2004 18:27 schreef Tony_Montana67 het volgende:

[..]

Bij geen enkele club volgens mij....
Mwah... Op het meetpunt na 28 duels:

ADO: van der Leegte en Stroeve 25 (2)
AJA: Anastasiou en Escudé 27, de Jong 26, Maxwell 25 (4)
AZ: Kromkamp en Timmer 28, de Cler en Perez 27, Buskermolen en van Galen 26, Huysegems en Nelisse 25 (8)
FEY: Buffel en Kuijt 28, Paauwe 25 (3)
GRO: van Gessel 27, Elshot en Florén 26, Smit 25 (4)
HEE: Hansson, Selakovic, Väyrynen en Vonk 27, Knopper 26, Seip 25 (6)
NAC: Slot 27, Diba en Elmander 26 (3)
NEC: Gentenaar 28, Wielaert en Wisgerhof 27, Schuurman 26, Ebbinge en Hersi 25 (6)
PSV: Waterreus 28, Bouma en Lee 27 (3)
RBC: Aerts 28, de Graaf, Hesp en Lammens 27, Daelemans en Molenaar 26, Pablo Niño 25 (7)
RKC: Boutahar, van Diemen, Greene en Sinouh 28, Olfers 27, Cornelisse en Hoogendorp 26 (7)
RJC: Filipovic en Kujovic 28, van Dessel en Vicelich 27, Luijpers 25 (5)
TWE: Niemeyer 27, Pothuizen, Ramzi en van der Weerden 26, Christensen 25 (5)
UTR: Zwaanswijk 26, van den Bergh, van de Haar en Tanghe 25 (4)
VIT: Cornelisse 27, Fränkel en Konterman 25 (3)
VOL: Buys 27, Koning 26, Kras 25 (3)
WII: Jaliens en Mathijsen 27, Hadouir en Mathijssen 26 (4)
ZWO: van der Haar en Takak 28, van der Werff 27, Lim-Duan en Ravensbergen 26 (5)

Staat PSV dus een beetje in de onderste regionen wel.
Tony_Montana67dinsdag 13 april 2004 @ 19:19
De clubs die meer dan één rondje Europees gespeeld hebben merken het idd een beetje, maar dat is niet nieuws
methodmichdinsdag 13 april 2004 @ 19:21
Nee okee, maar om dan vertrouwen te hebben in de medische staf dat die van Persie conditie bij kunnen brengen is ook wat vreemd.
Tony_Montana67dinsdag 13 april 2004 @ 19:26
quote:
Op dinsdag 13 april 2004 19:21 schreef methodmich het volgende:
Nee okee, maar om dan vertrouwen te hebben in de medische staf dat die van Persie conditie bij kunnen brengen is ook wat vreemd.
Dat kan je ook niet eisen, je moet gewoon een kwalitatief bredere selectie hebben. Dan kan je zo af en toe rouleren zonder veel slechter te gaan spelen. Hij hoeft ook niet alles te spelen, als hij maar de belangrijkste wedstrijden speelt en daar beslissend is
methodmichdinsdag 13 april 2004 @ 19:28
18 x per duel. Als Kezman blijft zijn dat 3 goals.
ASSpirinedinsdag 13 april 2004 @ 20:19
Waterreus

en 3 milj heb ik ook gehoord als transfersom, een schijntje als je ziet wat voor talent we ervoor krijgen
rubbereendwoensdag 14 april 2004 @ 01:27
3 miljoen vind ik een redelijk bedrag. nog een 1 jarig contract. dus ff vergelijken met bommel, ook nog 1 jarig contract. DAn is Bommel een vaste international en van Persie niet meer (met alle respect) dan een tallent. Voor van Bommel wordt 6 niljoen gevraagd dus dan lijkt 3 a 4 miljoen meer dan normaal voor Van Persie
FritsVanEgterswoensdag 14 april 2004 @ 01:39
quote:
Op woensdag 14 april 2004 01:27 schreef rubbereend het volgende:
3 miljoen vind ik een redelijk bedrag. nog een 1 jarig contract. dus ff vergelijken met bommel, ook nog 1 jarig contract.
Van Persie kan nog voor een aanzienlijk bedrag worden doorverkocht als het meezit; Van Bommel niet.

Hoeveel betaalde PSV nog maar voor Robben?
9,5 miljoen toch? Guldens of Euro's? (Werd in 2001 al bekend nl.)
rubbereendwoensdag 14 april 2004 @ 01:40
quote:
Op woensdag 14 april 2004 01:39 schreef FritsVanEgters het volgende:

[..]

Van Persie kan nog voor een aanzienlijk bedrag worden doorverkocht als het meezit; Van Bommel niet.

Hoeveel betaalde PSV nog maar voor Robben?
9,5 miljoen toch? Guldens of Euro's? (Werd in 2001 al bekend nl.)
dat waren andere markt omstandigheden.

en als van Persie dan zo veel waard is in de toekomst (wat dan dankzij PSV zo zal zijn) dan kun je een percentage voor Feijenoord afspreken
Suijkwoensdag 14 april 2004 @ 08:35
Hiddink wil zsm de medische staf eens even evalueren:
quote:
NEWCASTLE - Trainer Guus Hiddink wil het functioneren van de medische staf van PSV snel evalueren. Directe aanleiding voor het onderhoud met onder meer doktor Van den Hoogenband is de nieuwe blessure die Arjen Robben afgelopen zondag tijdens de thuiswedstrijd met FC Groningen opliep.

De aanvaller leek hersteld van een hamstringblessure die hij zo'n maand geleden tijdens de uitwedstrijd bij Auxerre opliep. De gretige Robben kreeg van de medische staf van PSV groen licht om tegen FC Groningen uit te komen. Na alweer kwartiertje scheurde hij opnieuw een spier in zijn hamstring.

Vraagtekens

Vader Robben zette zijn vraagtekens bij het advies van de medische staf. Trainer Hiddink wil het specifieke geval graag met de gehele medische staf evalueren. "We moeten deze zaak gewoon volwassen aanpakken. Indien nodig moeten we vinger op de zere plek leggen", aldus de oefenmeester die benadrukte dat niemand binnen de club Robben onder druk heeft gezet om snel te spelen.

De behandeling van Robben is dit seizoen niet het enige smetje op het blazoen van de medische staf van PSV. Kevin Hofland ontbreekt woensdagavond tijdens de uitwedstrijd in de kwartfinale van de UEFA-beker bij Newcastle United. De voorstopper heeft een scheurtje in het kapsel van zijn knie. Bij de verdediger en zijn zaakwaarnemer leeft het besef dat hij inzetbaar was geweest wanneer de medische staf direct de goede diagnose had gesteld.

Verdoving

Hofland, in het verleden al ontevreden over de behandeling van een enkelblessure, kreeg eerder te horen dat de pijn in zijn knie werd veroorzaakt door een kneuzing. Daarom speelde hij de uitwedstrijd tegen Willem II nog met een verdoving. Met het oog op de ware aard van de blessure, een scheurtje in het kapsel, was dat achteraf gezien onverantwoord.

Het is niet de eerste keer dat de medische staf van PSV in opspraak raakt. Zo keerde Ruud van Nistelrooij te snel terug van een knieblessure. De spits scheurde tijdens de training zijn kruisbanden en moest zijn transfer naar Manchester United een jaar uitstellen. De aan zijn elleboog gekwetste Waterreus maakte vorig seizoen eveneens te snel zijn rentree en Mark van Bommel speelde dit jaar te lang door met een liesblessure. Leandro bepaalde dit seizoen zijn eigen behandelingsmethode. Hij weigerde een operatie en keerde pas vorige week terug bij de spelersgroep.
nu
Tony_Montana67woensdag 14 april 2004 @ 09:53
quote:
Op woensdag 14 april 2004 01:40 schreef rubbereend het volgende:
.

en als van Persie dan zo veel waard is in de toekomst (wat dan dankzij PSV zo zal zijn) dan kun je een percentage voor Feijenoord afspreken
Die geruchten gaan idd rond, Feyenoord krijgt een percentage van een eventuele transfer in de toekomst en de verkoop technieken van PSV kennende kan dat oplopen tot een aardige bonus
Tony_Montana67woensdag 14 april 2004 @ 09:58
die evaluatie is natuurlijk alleen maar goed, daar wordt je alleen maar beter van in de toekomst. Het zijn mensen en daar moet je zuinig mee omgaan. Als er aantoonbare fouten zijn gemaakt moeten de schuldigen daarop worden aangesproken en moet er alles aan gedaan worden om dit in de toekomst te voorkomen
methodmichwoensdag 14 april 2004 @ 17:28
De medische staf onder vuur bij zowel Ajax als PSV. Toch opvallend.
rubbereendwoensdag 14 april 2004 @ 17:58
quote:
Op woensdag 14 april 2004 17:28 schreef methodmich het volgende:
De medische staf onder vuur bij zowel Ajax als PSV. Toch opvallend.
misschien zitten die mensen er te lang.... geen nieuwe impulzen ofzo, geen idee voor de rest.
Toch blijf ik erbij dat de KNVB zou moeten inversteren een een instituut zoals dat bij Milaan gaat waar op bloed ed getest wordt ivm met de fitheid van spelers en blesure gevoeligheid
BZwoensdag 14 april 2004 @ 18:13
quote:
Op woensdag 14 april 2004 17:58 schreef rubbereend het volgende:

[..]

misschien zitten die mensen er te lang.... geen nieuwe impulzen ofzo, geen idee voor de rest.
Toch blijf ik erbij dat de KNVB zou moeten inversteren een een instituut zoals dat bij Milaan gaat waar op bloed ed getest wordt ivm met de fitheid van spelers en blesure gevoeligheid
En in welke vorm zal de KNVB zo'n instituut moeten oprichten? Alleen voor het NL elftal? Voor alle BVO's? Alle voetbalverenigingen in NL? Alleen voor de NL spelers van de elftallen? Voor alle spelers van de BVO's?
FrankyMcGwoensdag 14 april 2004 @ 18:14
Ik moet ook eerlijk zeggen dat ik bij de blessure van Robben zondag meteen dacht: "Damn, wat denkt zo'medische staf dan om hem zo snel weer mee te laten spelen!"
Tony_Montana67woensdag 14 april 2004 @ 18:28
quote:
Op woensdag 14 april 2004 18:13 schreef BZ het volgende:

Voor alle spelers van de BVO's?


Iedere selectie om de 2 maand langs laten komen. Zo zie je de ontwikkeling op de korte- en middenlange termijn. Het is misschien een grote investering (Milan is miljoenen kwijt per jaar), maar als het ervoor zorgt dat je spelers langer fit blijven, lijkt het me iedere cent waard. Bij Milan is het aantal spierblessures met meer dan 80% afgenomen.

Een aantal blessures is niet te voorkomen op deze manier (hersenschudding, gebroken ledematen) maar spierscheuringen zijn vaak het gevolg van overbelasting die je alleen kan aantonen met computers.

Een mens kan een paar procent verschil bij het aanzetten niet zelf aanvoelen, een computer kan het echter wel registreren. Bij Milan had Robben waarschijnlijk nooit mogen spelen omdat hij nog zeker 5% sterker moest worden, maar zonder de technologie is dat niet aan te tonen
boeiend007woensdag 14 april 2004 @ 19:18
help me ff BVO?
methodmichwoensdag 14 april 2004 @ 19:22
Betaald Voetbal Organisatie. Zijn er 37 van.
-Hans-woensdag 14 april 2004 @ 22:38
Helaas jongens, einde UEFA cup verhaal voor jullie.

Volgende keer beter.
Ruud_Gullitwoensdag 14 april 2004 @ 22:38
pascalheisterwoensdag 14 april 2004 @ 22:40
jammer
Tony_Montana67woensdag 14 april 2004 @ 22:49
Helaas, totaal kansloze wedstrijd en er dan nog zo dichtbij zijn, daar ben ik echt ziek van
-Hans-woensdag 14 april 2004 @ 22:57
quote:
Op woensdag 14 april 2004 22:40 schreef pascalheister het volgende:
jammer :'(
Mja het verschil was gewoon te groot, helaas. :'(

Sluit mij verder aan bij Thijs.
ASSpirinewoensdag 14 april 2004 @ 22:58


ik had gehoopt dat ze met Jan gingen starten...
hij werd wel gemist in het begin, al de lange ballen gingen naar de Newcastle spelers...
boeiend007woensdag 14 april 2004 @ 23:23
Argh, ik vraag me werkelijk af waarom vogel/bommel/de jong zo weinig tegen het middenveld van NUCU speelden

Waarom psv op een slaapverwekkend tempo speelde de eeerste helft, waarom ze zo slaapverwekkend opbouwen.

Maarja alles is voor bij... misschien wel terecht,

mede dank zij die flapdrol van die franse baggerscheids
pascalheisterwoensdag 14 april 2004 @ 23:27
quote:
Op woensdag 14 april 2004 23:23 schreef boeiend007 het volgende:
Argh, ik vraag me werkelijk af waarom vogel/bommel/de jong zo weinig tegen het middenveld van NUCU speelden

Waarom psv op een slaapverwekkend tempo speelde de eeerste helft, waarom ze zo slaapverwekkend opbouwen.

Maarja alles is voor bij... misschien wel terecht,

mede dank zij die flapdrol van die franse baggerscheids
omdat ze op het middenveld niks konden creeren, kezman stond ook op een eiland
ASSpirinewoensdag 14 april 2004 @ 23:29
beste schot op doel (op penalty na) was mss schot van Lee...
DutchGoonerwoensdag 14 april 2004 @ 23:31
Kezman een beetje boos op Waterreus volgens Mart
Tony_Montana67woensdag 14 april 2004 @ 23:33
quote:
Op woensdag 14 april 2004 23:23 schreef boeiend007 het volgende:


mede dank zij die flapdrol van die franse baggerscheids
Daar mag je het nooit op schuiven. Kopt Bouma vorige week 2 centimeter lager en het is 2-1. Dat zijn van die dingen waar je achteraf zo verdomd weinig mee kan
pascalheisterwoensdag 14 april 2004 @ 23:35
quote:
Op woensdag 14 april 2004 23:33 schreef Tony_Montana67 het volgende:

[..]

Daar mag je het nooit op schuiven. Kopt Bouma vorige week 2 centimeter lager en het is 2-1. Dat zijn van die dingen waar je achteraf zo verdomd weinig mee kan
precies blijkbaar mocht PSV gewoon de volgende ronde niet halen.
ASSpirinewoensdag 14 april 2004 @ 23:40
en dan zou het tegen Marseille zijn, waar we zeker kans tegen hadden
pascalheisterwoensdag 14 april 2004 @ 23:46
quote:
Op woensdag 14 april 2004 23:40 schreef ASSpirine het volgende:
en dan zou het tegen Marseille zijn, waar we zeker kans tegen hadden
ja dat zeiden we van newcastle ook
mja volgend seizoen maar weer
Poepoogwoensdag 14 april 2004 @ 23:48
quote:
Op woensdag 14 april 2004 23:31 schreef DutchGooner het volgende:
Kezman een beetje boos op Waterreus volgens Mart
Staat idd ook op PSV.netwerk.to
ASSpirinewoensdag 14 april 2004 @ 23:48
quote:
Op woensdag 14 april 2004 23:46 schreef pascalheister het volgende:

[..]

ja dat zeiden we van newcastle ook
mja volgend seizoen maar weer
moet wel, zouden we ooit nog eens verder komen in dat verdomde CL?
pascalheisterwoensdag 14 april 2004 @ 23:51
allemaal emoties...
-Hans-woensdag 14 april 2004 @ 23:56
quote:
Op woensdag 14 april 2004 23:51 schreef pascalheister het volgende:
allemaal emoties...
Tot op zekere hoogte is daar niets mis mee
ASSpirinedonderdag 15 april 2004 @ 00:01
er is iemand die beweert dat Kezman geel heeft gekregen...
waarom geloof ik em toch niet
Tony_Montana67donderdag 15 april 2004 @ 00:07
quote:
Op donderdag 15 april 2004 00:01 schreef ASSpirine het volgende:
er is iemand die beweert dat Kezman geel heeft gekregen...
waarom geloof ik em toch niet
Dat meldde Arno Vermeulen terloops, maar die heeft dat later teruggetrokken
ErikTdonderdag 15 april 2004 @ 00:18
Verloren seizoen...
boeiend007donderdag 15 april 2004 @ 00:23
het is pas een verloren seizoen als we de 2e plek niet halen
ASSpirinedonderdag 15 april 2004 @ 00:24
blij zijn met een 2de plek?
zo blij ben ik er nu ook weer niet om...
Tony_Montana67donderdag 15 april 2004 @ 00:26
idd, een seizoen zonder prijzen is een verloren seizoen. 2e plaats is leuk met het oog op CL en het daaraan verbonden geld, maar om me daar nou aan vast te moeten grijpen
golferdonderdag 15 april 2004 @ 00:27
quote:
Op donderdag 15 april 2004 00:23 schreef boeiend007 het volgende:
het is pas een verloren seizoen als we de 2e plek niet halen
Lijkt mij sterk dat jullie dat niet halen, die voorronde CL, zo niet dan is er inderdaad sprake van een verloren seizoen.
twidonderdag 15 april 2004 @ 00:30
Topic-change
Tony_Montana67donderdag 15 april 2004 @ 00:31
quote:
Op donderdag 15 april 2004 00:30 schreef twi het volgende:
Topic-change
ik ben er anders goed ziek van hoor
ASSpirinedonderdag 15 april 2004 @ 00:31
hier hebben we weer een PSV-liefhebber bij uitstek...



als we de CL ook al niet halen is het helemaal een ramp...
twidonderdag 15 april 2004 @ 00:35
Kom op zeg, zo'n middelmatig elftalletje als Feyenoord kunnen jullie echt wel achter jullie houden hoor. Ik bedoel, 2-1 bij Newcastle is gewoon geen slecht resultaat. Balen dat je eruit ligt, maar het was te verwachten. PSV heeft een abonnementje op kwartfinaleplaatsen in de UEFA Cup. Ik zou me eerder druk maken om welke tegenstander jullie straks toebedeeld krijgen in de CL voorronde.

Oeioeioei, wat zag die Waterreus er slecht uit bij die doelpunten.
Tony_Montana67donderdag 15 april 2004 @ 00:37
Dat we Feyenoord en Heerenveen achter ons houden lijkt me logisch, maar daar koop je niets voor. Er is geen prijs gehaald en daar baal ik van. Een kwartfinale in een Europacup toernooi stelt geen fuck voor en een tweede plaats in een nationale competitie ook niet. Het gaat om prijzen en als je die niet haalt is er geen enkele reden voor enige vreugde
twidonderdag 15 april 2004 @ 00:40
Je kunt het ook van de andere kant zien. Je bespaart weer aardig wat reiskosten
Tony_Montana67donderdag 15 april 2004 @ 00:42
Ik kan dit jaar gewoon op vakantie ja, maar ik had veel en veel liever in Göteborg gestaan,hier ben ik echt nog dagen ziek van
F1Basdonderdag 15 april 2004 @ 01:07
Kom op, zaterdag verliezen van NEC en dan doe je ons ook nog een gunst
Tony_Montana67donderdag 15 april 2004 @ 01:17


een wedstrijd met megacijfers winnen en dit kutseizoen op een waardige manier afsluiten
Speed1971donderdag 15 april 2004 @ 01:21
quote:
Op donderdag 15 april 2004 00:37 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Dat we Feyenoord en Heerenveen achter ons houden lijkt me logisch, maar daar koop je niets voor. Er is geen prijs gehaald en daar baal ik van. Een kwartfinale in een Europacup toernooi stelt geen fuck voor en een tweede plaats in een nationale competitie ook niet. Het gaat om prijzen en als je die niet haalt is er geen enkele reden voor enige vreugde
Haha

lomp
Notorious_Roydonderdag 15 april 2004 @ 02:40
quote:
Op donderdag 15 april 2004 00:37 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Dat we Feyenoord en Heerenveen achter ons houden lijkt me logisch, maar daar koop je niets voor. Er is geen prijs gehaald en daar baal ik van. Een kwartfinale in een Europacup toernooi stelt geen fuck voor en een tweede plaats in een nationale competitie ook niet. Het gaat om prijzen en als je die niet haalt is er geen enkele reden voor enige vreugde
Zo slecht vind ik het nog niet Als de doelstelling 2e ronde CL was, en je ziet de manier waarop we het niet gehaald hebben, en je ziet hoe we de halve finale UEFA niet gehaald hebben. EN we worden gewoon 2e. Tis niet zoals je wilt, en ik ben ook niet echt tevreden, maar zo slecht is het nou ook weer niet. Er zijn zoveel Europese topclubs die niets winnen dit jaar.
Dr.Daggladonderdag 15 april 2004 @ 08:18
quote:
Op woensdag 14 april 2004 23:31 schreef DutchGooner het volgende:
Kezman een beetje boos op Waterreus volgens Mart
Beetje flauw van Kezman om Waterreus zo af te vallen..
"Zo'n grote fout mag je niet maken...Het is niet de eerste keer dat het gebeurt"
Volgens mij vergeet hij dat Waterreus psv vaak genoeg op de been heeft gehouden..
FrankyMcGdonderdag 15 april 2004 @ 08:54
quote:
Op donderdag 15 april 2004 01:07 schreef F1Bas het volgende:
Kom op, zaterdag verliezen van NEC en dan doe je ons ook nog een gunst
En ons!
ErikTdonderdag 15 april 2004 @ 08:59
quote:
Op donderdag 15 april 2004 08:18 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Beetje flauw van Kezman om Waterreus zo af te vallen..
"Zo'n grote fout mag je niet maken...Het is niet de eerste keer dat het gebeurt"
Volgens mij vergeet hij dat Waterreus psv vaak genoeg op de been heeft gehouden..
Ja maar dit seizoen niet. 2-1 tegen Depor ben ik ook nog niet vergeten.
Kezman heeft gewoon gelijk. Hij heeft 90 minuten gefrustreerd over het veld gelopen omdat zn team zo liep te falen. Terecht dat je dan boos bent. Ik hoop voor hem dat hij volgend jaar in een beter team speelt, een team met middenvelders met ballen.
Tony_Montana67donderdag 15 april 2004 @ 09:15
quote:
Op donderdag 15 april 2004 08:18 schreef Dr.Daggla het volgende:

Beetje flauw van Kezman om Waterreus zo af te vallen..
"Zo'n grote fout mag je niet maken...Het is niet de eerste keer dat het gebeurt"
Volgens mij vergeet hij dat Waterreus psv vaak genoeg op de been heeft gehouden..
Hij heeft wel gelijk, op dit niveau mag je dit soortfouten niet maken en Kezman en Waterreus beseffen zich dat het beste van allemaal. Reus heeft zelf aangegeven dat de 2e goal zijn fout is en Kezman zegt dat op zijn manier. De reactie is begrijpelijk.

Waterreus heeft PSV ewr vaak doorheen gesleept en dat weet iedereen, maar als je als keeper een fout maakt, weet je dat je de lul bent. Het is beter om het op een duidelijke manier te zeggen. Als ik op mijn werk een grote fout maak, krijg ik dat ook te horen. Dat het voor de camera gebeurt vind ik ook niet erg, het is beter dan als een dood vogeltje zielig in een hoekje te blijven liggen
Tony_Montana67donderdag 15 april 2004 @ 09:18
quote:
Op donderdag 15 april 2004 02:40 schreef Notorious_Roy het volgende:

Er zijn zoveel Europese topclubs die niets winnen dit jaar.
Vorig jaar in Amsterdam waren ze idd blij met een kwartfinale en 2e plaats, maar het niet winnen van een prijs (op de JC schaal na ) maakt het voor een topclub een mislukt seizoen. Zo kijken Juve en Barça er ook naar en zo hoort het ook. Een seizoen zonder prijzen is een mislukt seizoen helaas
BZdonderdag 15 april 2004 @ 09:20
Tweede plek in deNL-competitie is tegenwoordig ook een prijs aangezien daarmee voorrronde Cl gehaald mee wordt. Alles draait in het voetbal nou eenmaal om de ¤''s
bramos-elvisdonderdag 15 april 2004 @ 09:21
Tony_Montana67donderdag 15 april 2004 @ 09:24
quote:
Op donderdag 15 april 2004 09:20 schreef BZ het volgende:
Tweede plek in deNL-competitie is tegenwoordig ook een prijs aangezien daarmee voorrronde Cl gehaald mee wordt. Alles draait in het voetbal nou eenmaal om de ¤''s
Whoei, ik ben al weg naar het Stationsplein om het te vieren

Dat zijn financiële meevallers, geen prijzen
DIJKdonderdag 15 april 2004 @ 09:28
quote:
Op donderdag 15 april 2004 09:24 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Whoei, ik ben al weg naar het Stationsplein om het te vieren
Stationsplein
bramos-elvisdonderdag 15 april 2004 @ 09:28
quote:
Vorig jaar in Amsterdam waren ze idd blij met een kwartfinale en 2e plaats, maar het niet winnen van een prijs (op de JC schaal na ) maakt het voor een topclub een mislukt seizoen. Zo kijken Juve en Barça er ook naar en zo hoort het ook. Een seizoen zonder prijzen is een mislukt seizoen helaas
Ik was vorig jaar tevreden met een 2e plaats van ajax id competitie en een kwartfinale in de Cl! Ajax had een geweldig seizoen gehad, veel spanning en topprestaties in de Cl. En het voelde of we gewoon kampioen waren omdat we de beste waren. Ik heb vorig jaar veel meer van het voetbal genoten van ajax dan dit jaar. Vorig jaar wonnen we geen prijs, maar het was een voldaan seizoen, dit jaar winnen we een prijs, ondanks dat het seizoen wat minder is. PSV heeft dit seizoen helemaal niets, geen prijs...en geen goed voetbal gezien!

ps. PSV een beetje lopen vergelijken met Juve en Barca
Tony_Montana67donderdag 15 april 2004 @ 09:30
quote:
Op donderdag 15 april 2004 09:28 schreef DIJK het volgende:


Stationsplein
Op het Stadhuisplein was niemand te vinden, ik dacht dat ik verkeerd zat
Tony_Montana67donderdag 15 april 2004 @ 09:31
quote:
Op donderdag 15 april 2004 09:28 schreef bramos-elvis het volgende:


ps. PSV een beetje lopen vergelijken met Juve en Barca
Je hebt bewezen lettertjes te kunnen lezen, nu gaan we het een stapje moeilijker maken, oké?

Nu gaan we lezen wat er echt staat, heel veel succes hoor
appelsientjedonderdag 15 april 2004 @ 09:35
quote:
Op donderdag 15 april 2004 09:31 schreef Tony_Montana67 het volgende:

[..]

Je hebt bewezen lettertjes te kunnen lezen, nu gaan we het een stapje moeilijker maken, oké?

Nu gaan we lezen wat er echt staat, heel veel succes hoor
hehe

Maar net wat je zegt, baal er wel van....zo dicht bij en dan dit, heb zo het gevoel dat vandaag een kut dag gaat worden, maar goed, we komen er wel overheen.
Zondag maar eens met leuke cijfers winnen van NEC
DIJKdonderdag 15 april 2004 @ 09:38
quote:
Op donderdag 15 april 2004 09:30 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Op het Stadhuisplein was niemand te vinden, ik dacht dat ik verkeerd zat
Je zat idd verkeerd.. In de parkeergarage van de Bijenkorf was t te doen.
bramos-elvisdonderdag 15 april 2004 @ 09:39
Zo kijken Juve en Barça er OOK naar en zo hoort het ook
Tony_Montana67donderdag 15 april 2004 @ 09:42
quote:
Op donderdag 15 april 2004 09:39 schreef bramos-elvis het volgende:
Zo kijken Juve en Barça er OOK naar en zo hoort het ook
En die worden geacht in hun land ook ieder jaar om de prijzen mee te doen, net zoals PSV en ook zij zullen dit een verloren seizoen vinden omdat er geen prijzen gewonnen zijn.

Volgende keer beter oefenen, dan krijg je een mooie



in je schrifje
Tony_Montana67donderdag 15 april 2004 @ 09:44
quote:
Op donderdag 15 april 2004 09:38 schreef DIJK het volgende:

Je zat idd verkeerd.. In de parkeergarage van de Bijenkorf was t te doen.
Mooi, de uitgelezen plek om een mooi feestje te bouwen om het halen van de 2e plaats, de kwartfinale van de beker en de kwartfinale van de UEFA Cup en de 10 punten in de CL te vieren.

* Tony_Montana67 heeft er zin in
DIJKdonderdag 15 april 2004 @ 09:46
quote:
Op donderdag 15 april 2004 09:44 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Tony_Montana67 heeft er zin in
Ik heb m'n proviand ook al ingepakt...
appelsientjedonderdag 15 april 2004 @ 10:47
quote:
Op donderdag 15 april 2004 09:44 schreef Tony_Montana67 het volgende:

[..]

Tony_Montana67 heeft er zin in
Ik loop met je mee in de polonaise........daar gaat echt dik feest worden....
zet 't bier maar koud
FrankyMcGdonderdag 15 april 2004 @ 10:48
* vrolijk meedoet!

"Ja Ja, Eens paar jaar word psv kampioen!"

"En wie niet springt die is een Jood!"

PBateman1978donderdag 15 april 2004 @ 10:52
Wanneer wordt Johann Vogel eens gedumpt eigenlijk ?

Die zgn. controleur op het middenveld bewijst al jaren een te lage handelingssnelheid te hebben voor de 'top''....
appelsientjedonderdag 15 april 2004 @ 11:30
quote:
Op donderdag 15 april 2004 10:48 schreef FrankyMcG het volgende:
* vrolijk meedoet!

"Ja Ja, Eens paar jaar word psv kampioen!"

"En wie niet springt die is een Jood!"

hey dat laatste hoorde ik afgelopen zondag ook in de kuip dus je weet hoe het moet.
Maar goed ik kan me niet voorstellen dat jij een vrolijk gevoel over hebt van wat jou ploeg gedaan heeft dit jaar....
rubbereenddonderdag 15 april 2004 @ 11:34
quote:
Op woensdag 14 april 2004 18:13 schreef BZ het volgende:

[..]

En in welke vorm zal de KNVB zo'n instituut moeten oprichten? Alleen voor het NL elftal? Voor alle BVO's? Alle voetbalverenigingen in NL? Alleen voor de NL spelers van de elftallen? Voor alle spelers van de BVO's?
ja zoals Tony al vertelde. dat zou een hele impuls voor de vaderlandse competitie betekenen, als er meer spelers fit zijn gaat het niveau als het goedis omhoog, bovendien zou het een berg aan evaring en expertise opleveren die ook weer gebruikt kan worden bij het Nederlands elftal
en k heb het idee dat een dergelijke investering er bij de knvb best af kan (eventueel in samenwerking met een Acedemisch ziekenhuis en het NOCNSF)
quote:
Op woensdag 14 april 2004 23:48 schreef Poepoog het volgende:

[..]

Staat idd ook op PSV.netwerk.to
stond vanochtend ook in de spits!
pascalheisterdonderdag 15 april 2004 @ 11:46
quote:
Op donderdag 15 april 2004 10:47 schreef appelsientje het volgende:

[..]

Ik loop met je mee in de polonaise........daar gaat echt dik feest worden....
zet 't bier maar koud
wie haalt de champagne
Notorious_Roydonderdag 15 april 2004 @ 11:47
quote:
Op donderdag 15 april 2004 10:52 schreef PBateman1978 het volgende:
Wanneer wordt Johann Vogel eens gedumpt eigenlijk ?

Die zgn. controleur op het middenveld bewijst al jaren een te lage handelingssnelheid te hebben voor de 'top''....
Ja, onbegrijpelijk, ik vond het "vroeger" samen met v Bommel echt en goed duo. Maar het lijkt wel alsof hij zijn debacle tegen Arsenal nooit te boven is gekomen
FrankyMcGdonderdag 15 april 2004 @ 11:49
quote:
Op donderdag 15 april 2004 11:30 schreef appelsientje het volgende:

Maar goed ik kan me niet voorstellen dat jij een vrolijk gevoel over hebt van wat jou ploeg gedaan heeft dit jaar....
Nee, integendeel!

We mogen straks blij zijn als we 3e worden!
ErikTdonderdag 15 april 2004 @ 11:56
Op psv.nl staat trouwens niks over die ruzie...
Tony_Montana67donderdag 15 april 2004 @ 12:04
quote:
Op donderdag 15 april 2004 11:47 schreef Notorious_Roy het volgende:


Ja, onbegrijpelijk, ik vond het "vroeger" samen met v Bommel echt en goed duo. Maar het lijkt wel alsof hij zijn debacle tegen Arsenal nooit te boven is gekomen
Als het elftal draait, speelt Vogel meestal erg goed en constant, speelt het elftal slecht, dan valt hij extra op door nog slechter te te spelen. Vogel is op zijn best als hij zich kan wegcijferen. Laat derest mar voetballen, hij loopt de gaatjes wel dicht. Maar als het niet loopt en hij moet mee gaan voetballen blijkt hij door de mand te vallen.

Ik weet dat het raar klinkt, maar ik denk dat Vogel beter tot zijn recht zou komen bij Real Madrid omdat hij daar niet hoeft te voetballen.

En voor degenen die op school moeite hebben gehad met begrijpend lezen; er staat dus niet dat Vogel een wereldklasse speler is die zal slagen bij Real
Notorious_Roydonderdag 15 april 2004 @ 12:06
quote:
Op donderdag 15 april 2004 12:04 schreef Tony_Montana67 het volgende:

[..]

Als het elftal draait, speelt Vogel meestal erg goed en constant, speelt het elftal slecht, dan valt hij extra op door nog slechter te te spelen. Vogel is op zijn best als hij zich kan wegcijferen. Laat derest mar voetballen, hij loopt de gaatjes wel dicht. Maar als het niet loopt en hij moet mee gaan voetballen blijkt hij door de mand te vallen.

Ik weet dat het raar klinkt, maar ik denk dat Vogel beter tot zijn recht zou komen bij Real Madrid omdat hij daar niet hoeft te voetballen.
Mjah, maar dan zie ik liever vd Schaaf op die plek dan Vogel.
Tony_Montana67donderdag 15 april 2004 @ 12:07
quote:
Op donderdag 15 april 2004 12:06 schreef Notorious_Roy het volgende:


Mjah, maar dan zie ik liever vd Schaaf op die plek dan Vogel.
Geef mij Ooijer maar voor volgend seizoen
rubbereenddonderdag 15 april 2004 @ 12:09
quote:
Op donderdag 15 april 2004 12:07 schreef Tony_Montana67 het volgende:

[..]

Geef mij Ooijer maar voor volgend seizoen
voor dan kan collin rachts achterin want die doet t goed vind k