Spelletjes voor op het werkquote:Op maandag 6 december 2004 23:26 schreef ook_gek het volgende:
je hebt nu toch ook boekje daar over? Iemand een idee hoe die heet?
Ag wij gaan hier op het werk ook vrij ver. Ik bedoel een complete voorstoel uit een auto schroeven gaat vrij verquote:Op dinsdag 7 december 2004 14:18 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Spelletjes voor op het werk
geloof ik...
En die gaan erggg ver heb ik gehoord op Yorin FM
Iemand een idee waar ik die kan kopen? Ik heb gekeken bij de Bruna, maar niks gevonden.quote:Op dinsdag 7 december 2004 14:18 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Spelletjes voor op het werk
geloof ik...
En die gaan erggg ver heb ik gehoord op Yorin FM
nice topickickquote:Op woensdag 6 april 2005 12:28 schreef Hanneman het volgende:
[..]
Iemand een idee waar ik die kan kopen? Ik heb gekeken bij de Bruna, maar niks gevonden.
Hoe lang ben je er mee bezig geweest?quote:Op dinsdag 7 december 2004 14:12 schreef Tetraktys het volgende:
Ik heb bij de McDonalds weleens de ballen uit de ballenbak op kleur moeten sorteren en moeten tellen... Heb het maar gedaan, het was kiezen, hamburgers bakken, of ballen sorteren en tellen
Ze bedoelden dat je een poeremetator moet halen...quote:Op woensdag 7 april 2004 20:24 schreef Thomas B. het volgende:
-knip-
Wat ze me bij mn vorige baantje wel is geflikt hebben... toen zat ik een beetje te chillen met lui uit de fabriek en toen vroegen ze of ik even Hamerstelenvet wilde gaan halen bij een ander bedrijf... hamerstelenvet bestaat dus niet
Iemand anders nog voorbeelden van humor op de werkvloer?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |