jup of dat ie net voor een fout word gesnapt door een collega en wat "lost time" neemt en dan gaat afkicken. ik heb zo'n idee dat danny erachter komt en hem dan helpt enzo. omdat ie zelf ook alcoholist is enzoquote:Op zondag 22 januari 2006 23:12 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
Hehe, dat scenario is helemaal niet in me opgekomen, maar dat zou me wat geweest zijn! Sowieso wel idioot dat ze maar 1 agent naar het huis van de vermiste sturen, daar stuur je toch minstens 2 man heen. Na ja, zo is het natuurlijk wel spannender![]()
Maar gezien het feit dat ie nu medicijnen al steelt wordt het dus alleen maar erger. Ik denk dat het er wel op zal uitdraaien dat ie 1x gruwelijk de fout in gaat.
Ik vond martin in seizoen 1 maar een sukkel. ongeveer hetzelfde als hoe danny over hem dacht. maar hij hoort er nu gewoon bij. Enkel moet ik nu aan helena wennen of hoe ze ook mag heten. Zij en Danny hebben een verleden.. en ik zou graag willen weten wat dat is! Ik vind dat ze erg op de achtergrond word gehouden. Het enigste wat we weten is dat ze een kind heeft. that's all... En we zitten al halverwege het seizoen. Maar voor de rest is het gewoon een perfecte cast. echt een team enzo. Enkel zouden ze helena oid er meer bij moeten betrekken!quote:Op dinsdag 24 januari 2006 00:01 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
Danny is tof ... Danny en Martin samen zijn nog tofferGraag dus
![]()
Dat Jack zijn down periode voorbij is vind ik niet erg hoor. Vond het wat te over done soms! Maar ik moet zeggen dat ik die aflevering dat ie zichzelf ging zoeken wel heel tof gemaakt vind! Heb toen echt zitten te genieten!quote:Op dinsdag 24 januari 2006 15:54 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
Martin was idd in seizoen 1 af en toe een beetje raar, maar gelukkig koos ie uiteindelijk de kant van Jack toen het er op aankwam (in die ene aflevering waar het team werd onderzocht, met dank aan Martins vader), dus sindsdien hoort hij er wel bij.
Elena komt idd nog niet echt in het stuk voor, ik heb ook niet zo heel veel met d'r. Er is idd iets tussen Danny en haar, ik kan ook nog niet plaatsen wat. Misschien heeft het wel iets met die broer van 'm te maken, dat zij 'm ook kent ofzo. Zou t jammer vinden als ze dit seizoen niet meer op terug komen. Jacks miserabele periode is nu wel voorbij, dan kan die verhaallijn wel opgestart worden.
tssk opscheppertquote:Op maandag 6 februari 2006 15:28 schreef Jump het volgende:
BlueCurl: deze ligt hier nog voor jou
[afbeelding]
in amerika of nederland?quote:Op maandag 27 februari 2006 21:48 schreef Batman2k het volgende:
1mrt weer nieuwe aflevering
quote:
Preview?quote:Op maandag 27 februari 2006 22:25 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
t werd tijd ... en de preview beloofd veel goeds![]()
ofcourse heb ik hem al gezienquote:Op zondag 5 maart 2006 18:04 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
Iemand 4.16 ondertussen gezien? Ik vond 'm steengoed! Nou heb ik sws altijd een zwak voor afleveringen waar t jonge kinderen betreft, maar ik vond het ook nog eens goed uitgewerkt.
Martin was als een idioot bezig. Scheldt andere FBI agenten uit, haalt uit naar de moeder van het vermiste kind en brengt vervolgens z'n eigen leven en die van het kind in gevaar, waardoor Danny de dader moet neerschieten.Danny was dan ook terecht boos, maar ik ben blij dat hij in de gaten heeft dat er iets mis is met Martin (op zich wel logisch dat je dat als een ex-alcohol verslaafde als eerste doorkrijgt) en dat ie wil helpen, alleen Martin moet dat nog door krijgen. Ben benieuwd hoe ze dit verder gaan uitwerken.
oehw cool! ik heb pas s2 aangeschaftquote:Op vrijdag 10 maart 2006 21:31 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
Nee, ik heb 'm nog niet, zie schema CSI: NY topic. Morgen weet ik meer![]()
Heb wel vanavond (ff tussen 2 treinen door op Utrecht CS) Without A Trace Seizoen 1 op DVD gekocht![]()
vooral dat einde. echt zo jaren 70 oid met die gangster en politie saampies lekker bowlen en dan die muziek erbij en dat hele sfeertje!quote:Op zaterdag 11 maart 2006 11:27 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
Volgens mij heb ik bij deze aflevering van 'Without a Trace' net zo veel gelachen als bij alle voorgaanden bij elkaar.Hij was anders, maar goed
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |