Nee de graphics maken al de bugs goedquote:Op vrijdag 10 september 2004 18:38 schreef marcb1974 het volgende:
Ik hoop serieus dat de gameplay de graphics goed maakt , want dit is wel heel erg slecht voor een nieuw spel.
quote:Op vrijdag 10 september 2004 19:22 schreef _kim_ het volgende:
eitje, waar jij je "full-load for coal" vandaan haalt, als je daar op klikt, en inhoud, kun je kiezen tussen coal, iron ore en nog iets
ik heb de demo beetje gespeeld
-ff editje-
het is dus die icon met dat + erbij waar je op klikt, die moet je inhouden, en dan kun je ook kiezen voor iron ore
Ik was in eerste instantie ook teleurgesteld.... maar na gisteren ongeveer een uur gespeeld te hebben moet ik zeggen dat het steeds leuker begint te worden.quote:Op vrijdag 10 september 2004 14:03 schreef Ericjuh het volgende:
na jou geweldige preek geef ik hem nog 1x een kansje... vind ik het nog steeds nix.. dan knikker ik hem er af..
haha , ik bedoel zoiets als, appeltje eitje,quote:Op vrijdag 10 september 2004 21:45 schreef maartena het volgende:
[..]Ik ga het vanavond nog proberen
Bedankt!
Wacht ff..... eitje??
Er zit vooruitgang in maar ik had op zoveel meer gerekend (TTDPatch biedt op sommige gebieden zels meer opties als Locomotion) dat ik nu wel een beetje van een koude kermis thuis kom. Misschien dat ik het later wel weer ga spelen.quote:Op vrijdag 10 september 2004 21:48 schreef maartena het volgende:
Als je zo ontzettend gewend bent aan Transport Tycoon 1, dan is het gewoon even wennen inderdaad......
Landschap verhogen/verlagen, en dan zo de muur in zeg maarquote:Op zondag 12 september 2004 18:33 schreef Mr_Knoxville het volgende:
ok, hoe maak ik een spoortunnel!?
idem.quote:Op zaterdag 11 september 2004 17:04 schreef Steijn het volgende:
[..]
Er zit vooruitgang in maar ik had op zoveel meer gerekend (TTDPatch biedt op sommige gebieden zels meer opties als Locomotion) dat ik nu wel een beetje van een koude kermis thuis kom. Misschien dat ik het later wel weer ga spelen.![]()
Jij wil graag RSI?quote:Op maandag 13 september 2004 17:07 schreef CasB het volgende:
Ik heb het hele spel.
Het is heel erg wennen als je TTD gewend bent (zeker omdat hier geen presignals zijn), maar rails aanleggen vind ik wel een stuk beter geworden eigenlijk.
De muis reageert niet zo goed als in windows, dus na een uurtje spelen voel ik het wel in mn handquote:Op dinsdag 14 september 2004 11:54 schreef existenz het volgende:
[..]
Jij wil graag RSI?
Je kunt met de Scenario Editor een scenario maken waarbij pas bij het starten van het spel een wereld gegenereerd wordt. Je kunt van te voren instellen of je graag platte werelden wilt, berg werelden etc etc.... Ik heb er nu al een stuk of 4 inzitten elk met een ander klimaat en andere instellingen.quote:Op maandag 13 september 2004 17:07 schreef CasB het volgende:
Ik heb het hele spel.
Het is heel erg wennen als je TTD gewend bent (zeker omdat hier geen presignals zijn), maar rails aanleggen vind ik wel een stuk beter geworden eigenlijk. Grafisch had het wel een stuk beter gekund, het lijkt wel alsof ze het zo snel mogelijk in elkaar hebben gedraaid
Maar desalnietemin erg verslavend, maar ik mis de optie om in een random gegenereerde wereld te spelen (er is er wel 1, maar dan zit je alsnog in de woestijn...)
Start de scenario editor, en maak een scenario. Je kunt de optie "generate land only when starting game" inschakelen zodat je iedere keer een ander landschap krijgt. Je kunt instellingen voor bergen, vlakland etc allemaal instellen. Tevens kun je instellen hoeveel AI spelers je wilt, bijvoorbeeld 0quote:Op maandag 13 september 2004 15:16 schreef gasemans het volgende:
Hmm ik vind hem niet slecht moet ik zeggen
heb net 2 dagen binnen
maar wat ik mis is een secario zonder tegen standers.
Je hebt er maar 1 van en dat is een random bij beginners
Ik hou niet zo van tegen standers
http://loco.phoenixscripts.co.uk/index.php?page=networksquote:Op donderdag 16 september 2004 14:03 schreef Kondros het volgende:
kan iemand me helpen met die locomotion...
Hoe in gods name krijg ik 2 treinen op een spoor... wat ik ook probeer het lukt me niet. Kheb ook al doorsteekspooren (die achter het station doorgaan om zo een loop te maken) maar niets lukt. Telkens stoppen ze voor lichten als ze denken dat er ook maar een in de buurt is en dan stoppen ze en uiteindelijk draaien ze gewoon terug... of anders gewoon ene botsing. Ik snap ook niet wanneer je 2 lichten en 1 licht moet gebruiken... plz help me. Geen enkele turitiorial lukt bij mij...
Eh, heb je het niet over TTDX?quote:Op donderdag 16 september 2004 20:59 schreef HansvanOchten het volgende:
Kan iemand mij helpen?
Ik heb de pack gedownload die was aangegeven in een link.
Maar ik krijg geen vehicles, wel in voorgeprogrammeerde scenario's maar niet in random game;s
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |