Vogue | zaterdag 27 maart 2004 @ 18:35 |
Ik vraag mij af of mijn uitgavenpatroon niet te groot is. Ik doe gemiddeld 2 keer per week boodschappen en ben (incl. sigaretten en af en toe een fles wijn) 30 euro kwijt per week. Voor één persoon dus. Meestal ga ik naar de edah, af en toe naar de appie. Hoeveel geef jij per week uit voor jezelf? En waar ga je heen? | |
Cybersailor | zaterdag 27 maart 2004 @ 18:37 |
ook ongeveer 30 euro, maar meestal eet ik bij anderen, dus dan nog ongeveer 15 erbij per week owja, alles bij de appie | |
Luvinsio | zaterdag 27 maart 2004 @ 18:39 |
Als je op jezelfwoont vind ik dat je dat keurig netjus doet voor 30 euro ![]() neem aan dat je gewoon kookt? soepje, aardappels / groeten / vlees / toetje? | |
QM84 | zaterdag 27 maart 2004 @ 18:42 |
7 tot 10 euro per week, daar komt dan nog een 10 euro bij voor eten (buiten de deur) | |
opgezegd250420142210 | zaterdag 27 maart 2004 @ 18:45 |
Elke twee dagen ongeveer ¤30 euro, dus ¤100 per week ofzo. Hou dan ook van dure merken en Albert Heijn.. ![]() | |
#ANONIEM | zaterdag 27 maart 2004 @ 18:50 |
Ik weet niet precies hoeveel, maar veel meer dan 30 euro per week. Daar zit ik bij ieder bezoek toch wel aan, keer of drie per week. Eet dan wel vaak van die kant-en-klaar zooi van de AH. Waarschijnlijk is die 30 euro zonder zaken als wasmiddel en zo? | |
Mylene | zaterdag 27 maart 2004 @ 18:51 |
¤70 tot ¤100 ![]() | |
hallo_mensen | zaterdag 27 maart 2004 @ 18:51 |
ik eet al voor 20 euro per week ![]() ![]() | |
violet_eyes | zaterdag 27 maart 2004 @ 18:56 |
shop bij de lidl tegenwoordig, geen merken, maar wel prima te eten en drinken e.d. kan daar voor 15 euro 2 tassen vol boodschappen halen en daar kom ik de week wel mee door. daar komen dan nog wat extra dingen bij dus misschien 20-25 euro in de week en ik moet eerlijk toegeven dat ik ook regelmatig eten van mn ouders jat ;-) | |
Kayuk | maandag 29 maart 2004 @ 13:15 |
Als je op 30 euro in de week zit is dat echt niet veel hoor. Ik (ook alleen) zit zo rond de 50-60 euro. Koop in principe alles bij de AH en de Jumbo. | |
SjaakieV | donderdag 1 april 2004 @ 11:41 |
Wekelijkse boodschappen laat ik bezorgen door Albert.nl (appie/etos/gall&gall). Minimum bestelbedrag is ¤ 50,- meestal zit ik pp rond de 75. En wat aanvullende zaken, vergeten te bestellen, nog even wat extra's, je kent het wel, ca. 20 pp. Eveneens bij appie. | |
Sjowhan | donderdag 1 april 2004 @ 11:46 |
Pfoei.. ik doe vaak boodschappen voor 2-3 dagen, en dan ben ik rond de 20 euro kwijt (voor 1 persoon). Daar zit dan oa melk, brood, beleg, nodig avondeten ed bij in. Ik doe mijn boodschappen voor 99% bij de Digros/Dirk vd Broek/Jan vd Broek, scheelt soms wel in prijs 15% met de appiehein... ![]() | |
Strolie75 | donderdag 1 april 2004 @ 11:48 |
Met 2 man ongeveer 125 euro in de week. En dan kopen we niks bijzonders. ![]() | |
Noayla_ | donderdag 1 april 2004 @ 11:51 |
Ik ben ca. 100 euro per week kwijt aan boodschappen. Ik woon alleen (nou ja, met mijn 2 katten dan) eet geen vlees en drink nauwelijks alcohol. Die 100 euro is dus puur voor eten. Tsja, ik hou van koken, eten en maaltijden met veel ingredienten. k snap dan ook absoluut niet hoe mensen rond kunnen komen voor 30-50 euro in de week en dan ook beweren dat ze uitgebreid eten ![]() | |
Klonk | donderdag 1 april 2004 @ 11:56 |
45 euro voor 2 man per week en we komen niets te kort, gewoon de groentes op de markt kopen of bij een boer die het verkoopt en voor de rest op de centjes letten. Nou moet ik toegeven dat we er eerst met gemak 100 per week door heen joegen voor 2 man maar noodgedwongen de buikriem aan hebben moeten halen, eerst denk je echt het is onmogelijk voor 45 euro een hele week lekker te eten maar het gaat prima (en dan doe ik de boodschappen nog niet eens bij de Aldi, maar bij de super de boer) | |
kooba | donderdag 1 april 2004 @ 11:59 |
Ik voor 50 a 60 euro per week, kijk niet naar reclames en/ofzo en koop gewoon wat ik lekker vind. Meestal bij de Edah, soms bij de Super | |
merdeka | donderdag 1 april 2004 @ 12:02 |
Ca. 30 tot 45 euro pp. Als er mensen langskomen haal ik altijd zo veel extra in huis dat dit een stuk duurder uitvalt. Maar voor 30 euro de man kan je best een week uigebreid eten hoor ![]() En ik shop overal. AH is favoriet maar ook de Aldi, C1000 en Super de Boer vereer ik wel met een bezoekje. Ik doe elke zaterdag boodschappen maar haal doordeweeks ook nog wat vers bij (of wat kant-en-klaars). | |
Morwen | donderdag 1 april 2004 @ 12:11 |
Wij zijn met zijn vieren (en drie katten) ongeveer 100 euro kwijt en dan halen we meestal 1 keer in de week pizza of chinees dus das nog eens 20 euro. En dan nog wat losse dingetjes bij de plaatselijke super of bakker dus das nog zo'n 15 à 20 euro. Het klinkt misschien als veel, maar als je bedenkt dat we daar alles van halen (dus ook kattenstenen, wasmiddel, luiers, drank, tabak, snoeperijen en af en toe een kleinigheidje voor de kids) dan valt het nog wel mee. Ik ken ergere gevallen ![]() | |
Coconut | donderdag 1 april 2004 @ 12:39 |
quote:Hoeveel lintwormen heb je, 1 of 2? ![]() Ik ben per week ongeveer 70 euro voor voor 2 personen kwijt. En dan eten we nog luxe ook. | |
Camelio | donderdag 1 april 2004 @ 12:40 |
Gemiddeld ¤ 90 per week voor 2 personen indien we geen eters hebben. Ik moet er wel bij zeggen dat we weinig alcohol drinken en weinig vlees eten. | |
Camelio | donderdag 1 april 2004 @ 12:41 |
Dubbel | |
Isabelle1981 | vrijdag 2 april 2004 @ 21:57 |
Rond de 100 euro in de week, voor 2 personen. | |
Solitarias | zaterdag 3 april 2004 @ 03:17 |
quote:75 EUR per week, elke zaterdag naar de bio-dyno winkel, markt, slager en wijnboer. Dit is inclusief ontbijt+lunch voor de rest vd week Appie vind ik ![]() | |
Hagedis | zaterdag 3 april 2004 @ 09:16 |
Laatste maand 40 euro per week... @voornamelijk C1000 Ik ben student en hier zit dus wel 3 tot 4 keer eten halen (in de maand dus) voor 6-7 man bij in, en waarschijnlijk nog wel een kratje bier. | |
manny | zaterdag 3 april 2004 @ 09:41 |
denk dat ik zo'n 100 euro per week uitgeven. Meeste boodschappen bij Hoogvliet en tussendoor naar de C1000. Ik geef meer uit, wanneer er visite komt. Oh, ja ik ben met zijn 2-en (....??). Wij zijn met zijn 2 - en ??? Kortom boodschappen voor 2 personen. | |
Sorella | zaterdag 3 april 2004 @ 09:41 |
rond de 60 euro per week voor ons drieeen, daar reken ik niet het honden/kattenvoer, kattebak korrels en waspoeders bij dat is weer apart | |
Koningin | zaterdag 3 april 2004 @ 10:09 |
Wijn zijn met zijn 2-en. Meestal rond de ¤ 60,- per week. Doe de boodschappen meestal bij de Jumbo. | |
Dwergje | zaterdag 3 april 2004 @ 21:33 |
Ik probeer het rond de 20 á 25 euro te houden, dat is inclusief bier en wat chips. Vrijdag, zaterdag en zondag eet ik bij m'n ouders, dan kost het me dus niks. Omgerekend zo'n 5 euro per dag dus, is goed te doen. | |
pos | zaterdag 3 april 2004 @ 21:39 |
quote: | |
Tijger03 | zondag 4 april 2004 @ 12:12 |
Ik vind 30 euro per week niet overdreven veel. Sigaretten zijn nu eenmaal niet goedkoop meer. je zou eventueel naar een goedkopere supermarkt kunnen gaan. Als je niet meer zou roken hou je ook een hoop geld over. ![]() | |
pascalheister | zondag 4 april 2004 @ 12:20 |
weinig, woon nog bij pa en ma | |
Karliene | zondag 4 april 2004 @ 14:06 |
Mijn moeder besteedt zo'n 130 euro per week bij de Albert Heijn (3 personen) Daarnaast gaan we 1x per maand naar de Makro om frisdranken (winstpakker ![]() | |
D-Smoove | zondag 4 april 2004 @ 14:24 |
Dit is dus ook echt een probleem van mij! Ik ben 1e jaars student en geef ook zeker 40 of 50 euro per week uit, in m'n eentje, aan boodschappen! Ik koop bij de C1000 en let redelijk op aanbiedingen enzo, maar iets doe ik niet goed! | |
mushi27 | zondag 4 april 2004 @ 16:43 |
Wij zijn met vier personen, waaronder een baby. Wij doen het met 100 euro per week incl luiers en voeding. Wij kopen alles in voor de hele week bij de Aldi. Behalve verse groenten dan. Die haal ik twee keer per week, en maar net wat er in de aanbieding is. Wij waren allebei erge merkfreaks, maar soms moet je concessies maken. | |
Jerommeke.nl | zondag 4 april 2004 @ 20:18 |
Ik ben denk ik zo'n 20 euro kwijt aan uitgaven. Daarbij komt dan nog zo'n 10 euro aan eten voor de groep, waarvan ik er 2 weer terugkrijg. En dan incidenteel de drankrekening. Al met al denk ik dat het op zo'n 40 euro uitkomt, per persoon dus. ![]() |