In de Volkskrant van zaterdag 6 maart stond een groot artikel over de salarissen van bestuursleden van goede doelen. Uit onderzoek blijkt dat de salarissen bij de verschillende goede doelen nogal uiteen lopen. De directeur van de hartstichting verdient het meest, namelijk 201302 euro per jaar. Terwijl bij het Leger des Heils de directeur 26300 euro verdiend. Wat vindt u hiervan? Geeft u minder als u dit soort berichten leest?
Kortom Bent u tevreden over de goede doelen en wat zou er volgens u moeten veranderen?
Ik ben Marieke en voor mijn afstuderen ben ik bezig met een onderzoek naar de goede doelen. Ik heb daartoe een enquete gemaakt en deze staat op mijn eigen site, namelijk
http://www.alderlieste.nlU zou mij enorm helpen als u de enquete invult, want hoe meer mensen de enquete invullen hoe beter mijn onderzoek wordt. Alvast bedankt!
groetjes Marieke