"Zeg, vrouw, wat lees ik nu? Ben je dood? Waarom heb je me dat niet eerder verteld?"quote:Doodgewaande vrouw blijkt springlevend
Uitgegeven: 25 maart 2004 14:09
Laatst gewijzigd: 25 maart 2004 14:09
GRONINGEN - Een verwisseling van twee burgers, de een overleden en de ander springlevend, leidde deze week in Stadskanaal tot een pijnlijk misverstand. In een gemeentelijke brief werd de 82-jarige Johannes Brouwer uit Alteveer gecondoleerd met het overlijden van zijn 79-jarige echtgenote. "Maar mijn vrouw leeft nog, ze is springlevend", vertelde Brouwer donderdag.
Het misverstand ontstond nadat een andere vrouw met vrijwel dezelfde naam overleed. "Er is helaas niet gekeken naar de geboortedatum, verklaart een woordvoerster van Stadskanaal." Het vermeende overlijden had tot gevolg dat een taxipasje werd ingetrokken. De weduwnaar werd wel beloofd dat aangepaste toiletvoorzieningen in de woning mochten blijven. De fouten zijn direct na de melding hersteld.
Brouwers echtgenote is onlangs ernstig ziek geweest. "Het was kantjeboord.Als je dan zoiets leest, dan weet je toch niet wat je overkomt?" Zijn vrouw was thuis toen de gewraakte brief werd bezorgd. "Maar stel je voor dat ze met een vriendin op vakantie was geweest. En dat ik dan een dergelijke brief zie en het voor waar aanneem", huivert Brouwer."
De gemeente heeft bij een bezoek excuses aangeboden. "Het is ook heel vervelend", aldus de gemeente. "Dat is makkelijk te zeggen", briest Brouwer. "Een medewerkster kwam lachend excuses aanbieden, ik word daar zo opstandig van."
bron
Huilie, je weet toch al dat het een vergissing betreft, dat kan gebeuren.. Om daar nou zo'n ophef over te maken.quote:Brouwers echtgenote is onlangs ernstig ziek geweest. "Het was kantjeboord.Als je dan zoiets leest, dan weet je toch niet wat je overkomt?"
Dat heb je van die levensverzekering toch wel stil gehouden he?quote:Op vrijdag 26 maart 2004 00:13 schreef Moonchildje het volgende:
Pfff. 1 keer maar?
Ik ben al 2 keer doodverklaard door de bank die onze hypotheek verstrekt. (en levenverzekering hahaha)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |