waar in Utrecht???quote:Op dinsdag 23 maart 2004 19:28 schreef NathaN het volgende:
[..]
Utrecht/De Meern
dat is geen utrechtquote:Op dinsdag 23 maart 2004 19:41 schreef Dark_Killah het volgende:
De meern gok ik
wat had je in gedachten?quote:Op dinsdag 23 maart 2004 19:44 schreef Dark_Killah het volgende:
O![]()
Zeg als we op 1000 zitten. Gebeurt er dan iets speciaals.. ?
*bookmarkt topic*
quote:Op dinsdag 23 maart 2004 19:21 schreef Cybart het volgende:
[..]
ik moet iets met mijn leven he
hoe was het ... al dat witte spul?
quote:Op dinsdag 23 maart 2004 19:52 schreef wizarddragon het volgende:
[..]
zwanger?
quote:Op dinsdag 23 maart 2004 19:50 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Ja idd, elke dag weer bedolven door wit spul, dat vervolgens langzaam van me af droop...
Okay danquote:Op dinsdag 23 maart 2004 19:53 schreef blublub het volgende:
[..]
dat zijn geen grappen jongen
maar nee, kan niet geloof ik![]()
Maar je weet het niet zeker?quote:Op dinsdag 23 maart 2004 19:53 schreef blublub het volgende:
...geloof ik![]()
nou ja, laten we t zo zeggen: dan zou ik al wel voorbij het kotsstadium moeten zijn....quote:Op dinsdag 23 maart 2004 19:54 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Maar je weet het niet zeker?
okeej danquote:Op dinsdag 23 maart 2004 19:55 schreef blublub het volgende:
[..]
nou ja, laten we t zo zeggen: dan zou ik al wel voorbij het kotsstadium moeten zijn....(das vaak alleen de eerste weken)
integendeel... onder homo's is dit wel een grap, hoor.quote:Op dinsdag 23 maart 2004 19:53 schreef blublub het volgende:
dat zijn geen grappen jongen
Uhm, dat weet ik nog niet. Maar het moet wel iets leuks zijn. Misschien een O starten, voor de nieuwe Homo'squote:Op dinsdag 23 maart 2004 19:47 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
wat had je in gedachten?
jah ik heb gemerkt dat dat eengangbare opmerking is. ik had tijdje terug last van mn maag, en nog een aantal zaakjes, en toen dacht ik dus serieus dat ik wel eens zwanger kon zijn (ondanks pil), en als iemand dat dan zegt (terwijl je relatie met de 'vader' net over is) dan zijn dat geen grappige dingen....quote:Op dinsdag 23 maart 2004 19:57 schreef tech het volgende:
[..]
integendeel... onder homo's is dit wel een grap, hoor.
Niet persoonlijk bedoeld, natuurlijk.
Dat je een meisje bent en dus ook daadwerkelijk zwanger zou kunnen zijn is bij deze opmerking niet eens een gedachte geweest, denk ik. Althans, 'zwanger?' zou er bij mij ook uitfloepen, na de opmerking 'ik ben misselijk'...
een O?quote:Op dinsdag 23 maart 2004 19:59 schreef Dark_Killah het volgende:
[..]
Uhm, dat weet ik nog niet. Maar het moet wel iets leuks zijn. Misschien een O starten, voor de nieuwe Homo's![]()
Eerst moeten de bovenste stokjes van de H nog worden gevuld... Nu is 'ie ongelijk...quote:Op dinsdag 23 maart 2004 19:59 schreef Dark_Killah het volgende:
Uhm, dat weet ik nog niet. Maar het moet wel iets leuks zijn. Misschien een O starten, voor de nieuwe Homo's![]()
oh zo een O....quote:Op dinsdag 23 maart 2004 20:02 schreef tech het volgende:
[..]
Eerst moeten de bovenste stokjes van de H nog worden gevuld... Nu is 'ie ongelijk...
Niet zo technisch doenquote:Op dinsdag 23 maart 2004 20:02 schreef tech het volgende:
[..]
Eerst moeten de bovenste stokjes van de H nog worden gevuld... Nu is 'ie ongelijk...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |