Hij is minister geweest onder Franco.quote:Op dinsdag 23 maart 2004 11:37 schreef SlamD het volgende:
Welke dictatuur heeft Che geleid?
Hehe dit komt inderdaad bekend voorquote:Op dinsdag 23 maart 2004 11:37 schreef Monidique het volgende:
Here we go again.
Is dat zo? Van wanneer tot wanneer dan?quote:Op dinsdag 23 maart 2004 11:37 schreef Monidique het volgende:
[..]
Hij is minister geweest onder Franco.
quote:Op dinsdag 23 maart 2004 11:41 schreef Semisane het volgende:
[..]
Is dat zo? Van wanneer tot wanneer dan?
Echt vraagje hoor, want wist niet dat hij in Spanje heeft geleefd![]()
Wist je dat een ikoon met Stalin er in ook niet mag, maar dat er meer ophef is als je een hakenkruis achter Robbie Williams plaatst?quote:Op dinsdag 23 maart 2004 11:40 schreef _The_General_ het volgende:
Ja, en over lenin, stalin en cccp hoor je ook niemand
deja-vu x1000 topic dit!
Ja!quote:Op dinsdag 23 maart 2004 11:41 schreef Anduril_21 het volgende:
Uhm, je wilt n je waffen-SS uniform door de gang marcheren begrijp ik?![]()
Ik dacht al...ik ben echt de weg kwijt....maar gelukkig...It was you.quote:Op dinsdag 23 maart 2004 11:41 schreef Monidique het volgende:
[..].
Castro bedoel ik.
Dan is het goed.quote:Op dinsdag 23 maart 2004 11:43 schreef Baklap het volgende:
"Linus Torvalds is de Che Guevara van de computerwereld"
Weg met de koningsgezinden!quote:Op dinsdag 23 maart 2004 11:46 schreef GHansVI het volgende:
Wat zal er gebeuren als iemand een T-shirt zou dragen met een afbeelding van Jorge Zorregiueta?
Je bent jaloers dat jij Karel de Grote niet op een t-shirt kan vinden?quote:Op dinsdag 23 maart 2004 11:45 schreef nietzman het volgende:
O well boohooohoooooo.
Tja...maar zou het niet zijn omdat Che in Europa meer wordt gezien als een revolutioniar. (Hebben we een zwak voor) en dat de Nazi's toch een geheel andere en grotere impact hebben gehad op Nederland.quote:Op dinsdag 23 maart 2004 11:36 schreef GewoonPim het volgende:
Grr, op scholen is Nazi kleding verboden maar Che Guevara wordt daarintegen veel gedragen en toegestaan...
Beide hebben veel mensen vermoord en een dictatuur geleidt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |