Psies. Was ook mijn eerste ingeving.quote:Op zondag 21 maart 2004 14:39 schreef Berkery het volgende:
Er kan nog gestemd worden voor de FOK! album top100 allertijden 2004![]()
Hier kan ik gewoon weer even melden dat ik Slayer het beste vind. Voor de top 100 moet ik er eerst nog even over nadenken. Een aanzienlijk verschil.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:59 schreef Frollo het volgende:
[..]
Psies. Was ook mijn eerste ingeving.
Beetje nutteloos om het hier wéér allemaal op te gaan sommen.
Ook goed hoor. 't Is vrijdag dus ik doe niet zo moeilijkquote:Op vrijdag 26 maart 2004 15:01 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Hier kan ik gewoon weer even melden dat ik Slayer het beste vind. Voor de top 100 moet ik er eerst nog even over nadenken. Een aanzienlijk verschil.
Zou er nog eens bij moeten komen, dat iemand moeilijk gaat doen. Maar wat is jouw favorieten album dan? Want je bent nu wel vrij off-topic bezig he, en dat hoort niet.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 15:02 schreef Frollo het volgende:
[..]
Ook goed hoor. 't Is vrijdag dus ik doe niet zo moeilijk
Dat zeg ik!quote:Op vrijdag 26 maart 2004 15:31 schreef Bartuc het volgende:
Sjeez best nog wel lastig 1 favoriete uit te kiezen
Kijk, jij hebt smaak!quote:Op vrijdag 26 maart 2004 16:43 schreef ThomasBerge het volgende:
Thomas Berge - Thomas Berge
Frans Bauer - Grenzenlos (Duits album)
Hij is ook wel ok! Helemaal na zijn actie bij de Zwakste Schakel!quote:Op vrijdag 26 maart 2004 17:20 schreef Frollo het volgende:
[..]
Kijk, jij hebt smaak!
En Jan Smit?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |