't is om te snotteren, Bosschaart mag blij zin om bij Utrecht te spelen.quote:Op zaterdag 20 maart 2004 03:15 schreef Devano het volgende:
Ik ben blij om te lezen dat Ajax de strijd om Bosschaart nog niet opgeeft.
Dat is in de Zuid-Europese top business as usual hoor. Een speler kopen niet zozeer omdat je hem wilt hebben, maar gewoon omdat je concurrent hem dan niet heeftquote:Op vrijdag 19 maart 2004 16:53 schreef rubbereend het volgende:
Maargoed al;s je m dan toch voor onze neus weghaalt gebruik m dan!!!!!!!!!!!
En over hoeveel geld hebben we het dan? En is die Tudor wat? En wat gaat die dan verdienen?quote:Op zaterdag 20 maart 2004 15:30 schreef methodmich het volgende:
Overigens hoorde ik ergens dat Juventus zowel Trabelsi als Zlatan wil ophalen en dan Ajax behalve geld ook Igor Tudor zou willen schenken.
Mee eens. Koeman moet Sonk in 4-4-2 in de spits opstellen. Anders had-ie 'm net zo goed niet hoeven te kopen ...quote:Op vrijdag 19 maart 2004 16:53 schreef rubbereend het volgende:
Als sonck op de positie speelt waar hij hoort dan schiet hij er met gemak 25 in in een seizoen. Ik had altijd gehoopt dat hj als opvolger van Kezman naar Eindhoven zou komen maar een club was ons voor
Maargoed al;s je m dan toch voor onze neus weghaalt gebruik m dan!!!!!!!!!!!
Ook al zou Juve dat graag willen, ik kan me moeilijk voorstellen dat meneer Tudor dat zelf wil.quote:Op zaterdag 20 maart 2004 17:41 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Tudor heb je een goeie aan, mocht het gerucht waar zijn
Als Van Basten en Koeman met hem gaan praten kan er nog wat gebeurenquote:Op zaterdag 20 maart 2004 17:44 schreef Suijk het volgende:
Ook al zou Juve dat graag willen, ik kan me moeilijk voorstellen dat meneer Tudor dat zelf wil.
*ril.quote:Op zaterdag 20 maart 2004 17:50 schreef methodmich het volgende:
Misschien kunnen ze dan ook Zalayeta krijgen.
Waarom niet?quote:Op zaterdag 20 maart 2004 17:44 schreef Suijk het volgende:
[..]
Ook al zou Juve dat graag willen, ik kan me moeilijk voorstellen dat meneer Tudor dat zelf wil.
Als je van Juve af komt welquote:Op zaterdag 20 maart 2004 17:58 schreef methodmich het volgende:
Voor een Kroaat is Ajax heus geen slechte optie.
Ajax heeft een naam in Europa, dat klopt. Maar de competitie niet. Wel zou idd. de aanwezigheid van Koeman en v. Basten mee kunnen werken. Van mij is ie welkom, hij is een gewaardeerd Kroatisch international.quote:Op zaterdag 20 maart 2004 17:57 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Waarom niet?
Ajax is een grote club in Europa hoor.. Misschien qua prestaties niet zo, maar qua naam wel degelijk.
Ik zou er iig zeer content mee zijn,.
Leuke verschrijving.quote:In het zonnige Italië konden we deze morgen dan weer lezen dat Juventus de intentie heeft om een ruiloperatie op te zetten met Ajax. Zo zouden zij interesse tonen in Ibrahamovic en Trabelski, zijn ze bereid Tudor en ... Carini van de hand te doen. Toch nogmaals een bevestiging dat de ganse constructie rond Carini alles behlave duidelijk is.
Aardige doelman, maar voor de toekomst lijkt me Steek een betere optie. Plus het is een Nederlanden er eigen kweek.quote:Op zaterdag 20 maart 2004 18:08 schreef Suijk het volgende:
Overigens schreef de site van StandardLiege.com het volgende:
[..]
Leuke verschrijving.
En hoe is die Carini? Beter dan Steek?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |