Goeie. Zoeken we op.quote:Op zondag 14 maart 2004 18:07 schreef Oud_student het volgende:
Is het trouwens ook 3 min stil op FOK op maandag ?
Precies, ik ben 't hier eigenlijk helemaal mee eens.quote:Op zondag 14 maart 2004 17:58 schreef ToT het volgende:
Precies ja, als het in het midden-oosten gebeurt, is het ineens de normaalste zaak van de wereld. je vraagt je soms haast af waarom het nog in het nieuws komt. Maar als het dus op een andere plaats gebeurt met andere mensen, is het dus ineens wel een reden om te gaan rouwen.
Natuurlijk, het is belachelijk dat het gebeurd is, en ik vind ook dat je je er echt wel boos om mag maken, maar rouwen.....?
Soms lijtk het wel alsof de ene mensenleven belangrijker is dan de andere. Als Sylvia Millecam of Guusje Nederhorst stert aan kanker, is het ineens vele malen erger dan als een vage familielid van je aan die ziekte sterft. Als Pim Fortuyn wordt doodgeschoten is het hele land in diepe rouw, maar als een fietsenmaker in Amsterdam wordt doodgeschoten, zal hooguit zijn familie er om rouwen en verder er een paar mensen er schande van spreken dat zoiets gebeurt.
Wat maakt de ene mens belangrijker dan de andere? Bekendheid?
Kennelijk. Maar in dit geval is het nog banaler: ook hier zijn de slachtoffers onbekenden. hier zijn mensen volgens mij echt nummers geworden.quote:Op zondag 14 maart 2004 17:58 schreef ToT het volgende:
Als Pim Fortuyn wordt doodgeschoten is het hele land in diepe rouw, maar als een fietsenmaker in Amsterdam wordt doodgeschoten, zal hooguit zijn familie er om rouwen en verder er een paar mensen er schande van spreken dat zoiets gebeurt.
Wat maakt de ene mens belangrijker dan de andere? Bekendheid?
Precies op tijd in dit topic beland danquote:Op zondag 14 maart 2004 18:44 schreef TheDon18 het volgende:
Nooit zo over nagedacht eigenlijk....
??quote:Op zondag 14 maart 2004 19:21 schreef hond_in_de_goot het volgende:
Het komt allemaal door de euro
De euro is toch OVERAL de schuld van?quote:Op zondag 14 maart 2004 19:33 schreef Twisted_TpaU het volgende:
[..]
??
Verdomd, je hebt nog absoluut gelijk ook!!!quote:Op zondag 14 maart 2004 18:35 schreef Dr_Flash het volgende:
En het volgende mechanisme is natuurlijk helemaal de duivel zelf zowat: Als de ETA het gedaan heeft is het erg, maar als AlQaeda het gedaan heeft is het erger. Dat zou natuurlijk helemaal de waanzin voorbij zijn
En zo is het. Geen discussie.quote:Op zondag 14 maart 2004 19:43 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:
Hmm, 1 minuut is wel genoeg, 2 minuten is simpelweg voor de dodenherdenking. Op dat punt vind ik dat er geen uitzonderingen moeten worden gemaakt.
En het woord "proporties" doet geen belletje rinkelen?quote:Op zondag 14 maart 2004 20:03 schreef Tiemie het volgende:
Bij de aanslagen van 11 september 2001 waren het ook 3 minuten.
Claus volgens mij...quote:Op zondag 14 maart 2004 20:16 schreef Bupatih het volgende:
Wanneer was eigenlijk de laatste keer dat we 1,2 of 3 minuten stilte hielden???
Ik ben het vergeten
De scholen met die docent. En vergeet de dodenherdenking niet. (Of laat je die ff uit beschouwing.quote:Op zondag 14 maart 2004 20:20 schreef BrauN het volgende:
[..]
Claus volgens mij...
Oooh ja dat was hetquote:Op zondag 14 maart 2004 20:22 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:
[..]
De scholen met die docent. En vergeet de dodenherdenking niet. (Of laat je die ff uit beschouwing.)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |