abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 10 maart 2004 @ 20:01:44 #1
4180 Hare
Come fly with me!
pi_17629640
Al sinds ik echt geinteresseerd ben geraakt in films, vind ik het echt een magisch medium. Het raakt me, het brengt me in een andere wereld, het laat me genieten.

Jammer genoeg gebeurt dat niet bij elke film, maar er zitten erg goede tussen.

Anyway, telkens als ik films zie, denk ik erover hoe geweldig het zou zijn mee te werken aan zo'n grote productie, waarmee je miljoenen mensen van kan laten genieten. En wat leuk het me lijkt om gewoon in een hele groep zo'n product tot een goed einde te brengen. Zeker sinds ik de extra's van Lord of the Rings heb gekeken lijkt me meewerken aan een film gewoon echt helemaal .

En al is het maar als kabeldrager, broodjesuitdeler of weet ik veel wat al niet meer, als ik maar gewoon mee kan werken eraan, als dagtaak. En dat allemaal natuurlijk in het mekka van de film, Hollywood.

Alleen nu de grote vraag natuurlijk.....Moet je hiervoor nog iets van een opleiding gedaan hebben? Of zou je gewoon naar L.A. kunnen vertrekken en daar gewoon gaan solliciteren zonder enige ervaring? Hoe gaat Amerika met buitenlanders om die er willen komen werken? Krijg je een normale kans?

En zo zullen er misschien nog wel meer vragen zijn, alleen kom ik er nu even niet op. Maar goed, iemand die ideeen heeft hierover?
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
pi_17630043
Filmschool?
pi_17630088
quote:
Op woensdag 10 maart 2004 20:01 schreef Hare het volgende:
Hoe gaat Amerika met buitenlanders om die er willen komen werken? Krijg je een normale kans?
Vraag maar aan Vampier. Je maakt geen enkele kans.
I intend to live forever, or die trying.
  woensdag 10 maart 2004 @ 20:22:49 #4
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_17630143
quote:
Op woensdag 10 maart 2004 20:20 schreef dwerg het volgende:

[..]

Vraag maar aan Vampier. Je maakt geen enkele kans.
pi_17630178
figurant worden moet wel kunnen, alleen is dar waarschijnlijk geen zak aan, veel wachten en niet betaald worden.
  woensdag 10 maart 2004 @ 20:24:42 #6
4180 Hare
Come fly with me!
pi_17630189
quote:
Op woensdag 10 maart 2004 20:20 schreef dwerg het volgende:

[..]

Vraag maar aan Vampier. Je maakt geen enkele kans.
Wat dan?
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
pi_17630450
quote:
Op woensdag 10 maart 2004 20:24 schreef Hare het volgende:

[..]

Wat dan?
Als buitenlander maak je weinig kans op werk, in de USA.
pi_17630451
Als je écht goed genoeg bent kom je er wel. Anders begin je toch gewoon laag en maak je met een stel kennissen of vrienden een korte film om wat ervaring mee op te doen?
  woensdag 10 maart 2004 @ 20:38:24 #9
63591 Salvor
spastische avatar
pi_17630547
Of goed in de krant kijken bij de 3-in-1-mini's . Ik ga namelijk figureren in Crusade In Jeans (kruistocht in spijkerbroek...) En dat heb ik van een kleine advertentie van een een paar regels in het NRC. Tja... ook puur toeval, naja, mijn mamma vond 'm . En probeer eerst eens in Hilversum een baantje te krijgen ofzo, voor je naar Amerika gaat .
Ik heb een saaie signature,
.
.
Met 3 loze regels.
pi_17643518
Ik denk niet dat ze in Amerika zitten te wachten op iemand uit Nederland die niks kan.
Ekki-Ekki-Ekki-Ekki-PTANG! Zoom-Boing! Z'nourrwringmm
pi_17644051
quote:
Op donderdag 11 maart 2004 14:01 schreef Mister_Slide het volgende:
Ik denk niet dat ze in Amerika zitten te wachten op iemand uit Nederland die niks kan.
dat denk ik ook daarom maak ik ook geen kans
pi_17644052
quote:
Op woensdag 10 maart 2004 20:01 schreef Hare het volgende:
En dat allemaal natuurlijk in het mekka van de film, Hollywood.
Het mekka van de film ligt ergens anders... Bombay volgens mij (bollywood)
Stuur met je telefoon foto's naar het //watnou moblog! Of kijk naar de tieten van Rachel Hunter.
  vrijdag 12 maart 2004 @ 12:06:22 #13
55330 ennuik
Stockholm boppe!
pi_17664542
Zoals anderen ookal zeiden:

Je maakt geen enkele kans.

Niemand in Amerika zit te wachten op iemand uit Nederland die helemaal niets kan. Ookal heb je een bijzonder talent ("heel goed broodjes kunnen uitdelen" valt hier niet onder!), dan zit er tussen die 250 miljoen Amerikanen vast wel iemand die dat net zo goed kan.

Verder, probeer naar de filmschool te gaan (of een andere opleiding waar je camaraman, make up expert, kostuumontwerper, scriptschijver wordt), probeer stages in Hollywood te regelen, ontwikkel een talent / techniek dat / die bijna uniek is en zodra je daar zeker van bent, kan je altijd nog naar Los Angeles gaan. Het is een "meerdere jaren plan".
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')