Vraag aan de spelers die onder hem getraind hebben wie hun beste trainer was. Een overweldigende meerderheid zal Cruyff noemen. Alleen de 3 van Milaan zullen Capello noemen, maar Stoichkov, Laudrup, Koeman, Guardiola, Bergkamp of Vanenburg hebben allemaal Cruyff genoemdquote:Op maandag 8 maart 2004 14:07 schreef Da_Sandman het volgende:
Cruijff is ook geen hors categorie
quote:Op maandag 8 maart 2004 14:14 schreef Sloggi het volgende:
Hij bedoelt aankoopbeleid...
Ja, je weet het.quote:Op maandag 8 maart 2004 13:54 schreef Da_Sandman het volgende:
och jongens toch...
Nog geen jaar geleden zouden we met Koeman de EC 1 gaan winnen, weten we nog? En nu kan die er helemaal niets meer van? pffff
Nou, het is vreselijk!quote:Op maandag 8 maart 2004 14:33 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Ja, je weet het.
We zitten in een [het magische woord].
quote:Op maandag 8 maart 2004 13:54 schreef Da_Sandman het volgende:
och jongens toch...
Nog geen jaar geleden zouden we met Koeman de EC 1 gaan winnen, weten we nog? En nu kan die er helemaal niets meer van? pffff
Dat is helemaal waar helaas. Was altijd erg blij met Koeman maar dit seizoen plaats ik grote vraagtekens bij zijn beleid. Ben daarom nog steeds blij dat van Gaal terug is (vandaar ook mijn sig, Ajax is sterker dan vorig seizoen) en gelukkig kon je ook al snel merken dat hij er was. Er kwamen weer talenten uit de jeugd in het eerste.quote:Op maandag 8 maart 2004 13:49 schreef Dylan Dog het volgende:
Ga maar eens op de diverse Ajax-suppoirterssites kijken. Als jij drie honden en een paardenkop kan vinden die nog blij is met Koeman, ben je spekkoper.
Glijdt Chivu niks uit, is er niks aan het handje.quote:Op maandag 8 maart 2004 15:00 schreef Speed1971 het volgende:
Iedereen weet nog goed hoe dom de wissel van Koeman was vlak voor tijd tegen Milan. Een verdediger erbij, Bergdolmo, gevolg onrust en wat onduidelijkheid in de verdediging, gevolg de fatale goal.
Die wissel vond ik eerder logisch.quote:Op maandag 8 maart 2004 15:06 schreef Speed1971 het volgende:
De wissel was gewoon dom. Dat Chivu uitglijt maakt de wissel niet minder dom.
Joh, dat zijn toch vaak die pubers die iets lezen en het dan over nemen. Als je nu bijvoorbeeld op AN zegt dat Stekelenburg een overschatte keeper is, en dat Lobont in de basis moet, krijg je eerst 10 reacties van :quote:Op maandag 8 maart 2004 14:48 schreef Ajaxno1 het volgende:
[..]
![]()
Idd, en daarom irriteer ik me weer aan de KLOTE houding van mening mede-Ajacied. Koeman is klote, Koeman is dat. bla bla
Deze zelfde mongolen hebben Zlatan kapot gefloten, hem bedreigd enzv enzv... En nu is Zlatan hose!
Als Chivu niet uitgegleden was had nu niemand nog geweten dat er uberhaubt gewisseld was.quote:Op maandag 8 maart 2004 15:06 schreef Speed1971 het volgende:
De wissel was gewoon dom. Dat Chivu uitglijt maakt de wissel niet minder dom.
Het aankoopbeleid, daar kan iedereen het over eens zijn denk ik. Gelukkig is ie daar niet meer alleen verantwoordelijk voor. Verder zie ik Vitesse nu wel heel erg diep in de shit zitten, had ie dan misschien toch wel wat uit dat elftal gehaald?quote:Op maandag 8 maart 2004 15:00 schreef Speed1971 het volgende:
Koeman is echt niet zo`n goede trainer als sommige hier beweren. Hij heeft echt grote fouten gemaakt. Iedereen weet nog goed hoe dom de wissel van Koeman was vlak voor tijd tegen Milan. Een verdediger erbij, Bergdolmo, gevolg onrust en wat onduidelijkheid in de verdediging, gevolg de fatale goal. Ook zijn aankoopbeleid is echt zeer beneden de maat. Bij Ajax zijn er nu ook al voorbeelden te over. Bij Vitesse.........Peters......nee Koeman is echt niet zo goed. Hij is wel eerlijk en houdt niet van voortrekken, behandelt idd alle spelers gelijk maar dat zijn geen (echte) criteria voor wat een goede trainer/coach maakt. Als hij weggaat zal ik er geen traan om laten.
Nou, dat is niet te hopen!quote:Op maandag 8 maart 2004 14:48 schreef Ajaxno1 het volgende:
En nu is Zlatan Hose!
Ha haquote:Op maandag 8 maart 2004 16:33 schreef twi het volgende:
[..]
Nou, dat is niet te hopen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |