abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_17484808
jaja,

ik ga aangeklaagd worden door een paar woest members

http://www.woestforum.nl/(...)t=0&#entry179515

waarom... omdat ik hiemand heb bedreigd hem op zijn bek te slaan nadat hij het niet kon laten om mijn vriendin een paar keer voor hoer uit te maken en opmerkingen moest plaatsen als "ze ziet er wel neukbaar uit" en "wat kost ze" (ook nog na een waarschuwing)

http://www.woestforum.nl/forum/index.php?showtopic=7082&st=0

en dit allemaal door de discussie die ik opende dat het woest forum nogal makelijk met "fok" opmerkingen om gaat als iemand daar iets flikt

ze konden het waarschijnlijk niet zo goed hebben toen ze daar van de discussie hoorden en moesten daar natuurlijk weer op reageren, aangezien ze gewoon gigantisch fout zaten konden ze niet veel zinnigs op mijn opmerkingen zeggen lijkt het wel, en begonnen een paar met het afkraken van mijn vriendin

en daar hou ik net weer niet van.

dusseh, ik wacht vrolijk op mijn rechtzaak hahaha

ps. wie word mijn fok! advocaat (die heeft zijn eigen woest advocaat)
nice fine girls for my gf wanted
pi_17484833
Dom.

Moet je niet hier aankloppen.
Hoi.
pi_17484863
quote:
Ik vind het niet netjes dat mensen elkaar verrot schelden. Dat staat een fatsoenlijke discussie in de weg. Wil je iemand toch duidelijk maken dat je hem/haar een kneus vindt, dan moet je het op een andere manier doen. De meest subtiele is wel de partner erbij betrekken. Dat deed ik dus ook en ik vind het laag bij de grond van je dat *JIJ* het steeds op de persoon probeert te spelen.
Wat een achterlijke randmongool.
pi_17484881
Gaaf zeg

Fok! is trouwens niet het toneel voor wat er dan ook op andere fora gebeurt. Dus deze gaat dicht.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')