Nee. Tenminste, niet in je opvattingen, je moet wel neutraal (of zo neutraal mogelijkquote:Op dinsdag 2 maart 2004 10:05 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Moet je daar neutraal voor zijn?
Dirk / Gellyquote:Op dinsdag 2 maart 2004 10:12 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Nee. Tenminste, niet in je opvattingen, je moet wel neutraal (of zo neutraal mogelijk) kunnen modereren.
Eeejj, ik had achter de schermen jou als een mogelijke kandidaat genoemd!quote:Op dinsdag 2 maart 2004 10:16 schreef freud het volgende:
Het is dat er veel tijd in zou gaan zitten, anders zou ik het nog wel leuk vinden. Ik heb er echter niet echt tijd voor om regelmatig aanwezig te zijn. Modje zijn is moeilijker dan ik denk waarschijnlijk.
Same here, maar naast een 55 urige werkweekquote:Op dinsdag 2 maart 2004 10:16 schreef freud het volgende:
Het is dat er veel tijd in zou gaan zitten, anders zou ik het nog wel leuk vinden. Ik heb er echter niet echt tijd voor om regelmatig aanwezig te zijn. Modje zijn is moeilijker dan ik denk waarschijnlijk.
Ik voel me echt vereerd, alleen is het zo dat ik nu in een intensief project zit op mijn werk, waardoor ik soms veel tijd heb, maar meestal gierend gek wordt van de stapels werk. Ik zou het erg leuk vinden, maar ik als ik het zou doen, wil ik het wel goed kunnen doen, en dat kan ik nu nog niet echt garanderen.quote:Op dinsdag 2 maart 2004 10:21 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Eeejj, ik had achter de schermen jou als een mogelijke kandidaat genoemd!
Maar je hebt gelijk dat je als mod veel aanwezig moet zijn. 3 a 4 uur per dag gaat er al gauw inzitten, vooral bij een forum als NWS dat continu in de gaten moet worden gehouden.
Laten we het hopen, zo'n goeie gast moet niet weggaan natuurlijk.quote:Op dinsdag 2 maart 2004 10:13 schreef Tiemie het volgende:
Wordt robh FA?
Ik opper ook maar wat ........... misschien iets voor Ertan? Om maar even extremen op te noemen.quote:Op dinsdag 2 maart 2004 10:53 schreef Dr.Nikita het volgende:
Ik opper maar wat....... Misschien iets voor Robert_Jensen?
Met sp3c kan ik ook prima leven. Lithion is natuurlijk wel een lachertje wat betreft de voordracht van Shaolin.quote:Op dinsdag 2 maart 2004 10:57 schreef Mutant01 het volgende:
lol @ Nikita, relnichten als mod..
Ik dacht eerder aan Sp3c, die ook door ShaoliN is genoemd, dat is een hele goeie gast.
Relnicht? Vind ik niet hoor, een gozer met een behoorlijk stel hersens, tikkeltje rechts van het midden. Een topic waar hij reageert loopt meestal wel...... hij heeft een goed gevoel voor humor, maar helaas valt hij af door de gelovigen onder ons.quote:Op dinsdag 2 maart 2004 10:57 schreef Mutant01 het volgende:
lol @ Nikita, relnichten als mod..
Ik dacht eerder aan Sp3c, die ook door ShaoliN is genoemd, dat is een hele goeie gast.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |