Beiden staan gewoon op Microsoft.com te downloaden hoor.quote:Op vrijdag 27 februari 2004 14:13 schreef furanku het volgende:
Omdat ik een pc heb die geen netwerkkaart en dergelijke heeft, zoek ik complete service packs.. maar op microsoft kun je geloof ik alleen de bestandjes downloaden waarbij je ze later nog eens moet downloaden van het internet.
Nu zoek ik dus die complete service packs..
het gaat mijn om de internet explorer 6 pack (nl versie)
windows 2000 service pack 4 (nl versie)
Die linkjes die ik net geef zijn 100% nederlands hoorquote:Op vrijdag 27 februari 2004 14:21 schreef furanku het volgende:
Dit is engels, en voor de andere heb ik nederlands nodig![]()
Daarom wou ik al complete packs, maar ik weet dus niet of je die gewoon kunt downloaden..
Nope. Is doodnormale SP. Het enige wat anders is is het feit dat het een op-zichzelf staand bestand is. Je hebt dus geen internet nodig....quote:Op vrijdag 27 februari 2004 14:26 schreef furanku het volgende:
Service Pack 4 Netwerkinstallatie voor IT-deskundigen
Is toch een andere versie van de andere service pack 4 of vergis ik me nou. Maar die internet exploror is wel ok ja
Ja LEES dan!quote:Op vrijdag 27 februari 2004 14:26 schreef furanku het volgende:
Service Pack 4 Netwerkinstallatie voor IT-deskundigen
Is toch een andere versie van de andere service pack 4 of vergis ik me nou. Maar die internet exploror is wel ok ja
--edit-- is de 700 kb versie ..
Ben je nu echt te LUI om te zoeken? Met die 700 Kb versie kun je ook de hele boel doenloaden en vervolgens op CD zetten.quote:Op vrijdag 27 februari 2004 14:26 schreef furanku het volgende:
--edit-- is de 700 kb versie ..
LOL, so truequote:Op dinsdag 17 augustus 2004 10:10 schreef F.U.B.A.R het volgende:
Wat een onkundige (zelfverklaarde) systeembeheerders lopen er toch op FOK! rond.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |