bron: Sunday Express/de Standaard.quote:Bin Laden gelokaliseerd in Pakistan (Sunday Express)
LONDEN 22/02 (BELGA/AG) = De speciale Amerikaanse en Britse eenheden zouden de leider van het terreurnetwerk Al-Qaïda, Ossama Bin Laden, gelokaliseerd hebben in een bergachtig gebied in het Noord-Oosten van Pakistan, niet ver van de Afghaanse grens, zo meldt het Britse dagblad Sunday Express. De krant, die zich baseert op een Amerikaanse inlichtingenbron, deelt mee dat Bin Laden zich samen met ongeveer vijftig fanatieke aanhangers schuilhoudt binnen een zone van 16 kilometer ten noorden van de stad Khanozai en Qetta. "Bin Laden is omsingeld en de speciale Amerikaanse eenheden zijn absoluut zeker dat hij niet kan ontsnappen," aldus de niet nader geïdentificeerde bron in de Sunday Express. Nog volgens dezelfde bron zou ook mollah Mohammed Omar zich in het gezelschap van de leider van Al-Qaïda bevinden.(SVR)
(Belga)
Je twijfelt toch niet mag ik hopen?quote:Op maandag 23 februari 2004 03:28 schreef DaMook het volgende:
Laten we hopen dat het ze lukt... EINDELIJK...
Geloof jij het?quote:Op maandag 23 februari 2004 02:51 schreef Cosma-Shiva het volgende:
[..]
bron: Sunday Express/de Standaard.
Dat wordt weer een spannende week.
BIERquote:Op maandag 23 februari 2004 05:06 schreef doemaardrie het volgende:
Ik denk dat bin laden inmiddels twee flinke tieten heeft en blonde haren en ergens is ondergedoken in zweden onder de naam knackbrod ofzo.
maar nu eerst een .........
hey bavaria telt niet hequote:Op maandag 23 februari 2004 05:07 schreef Billengezicht het volgende:
[..]
BIER
quote:Op maandag 23 februari 2004 09:43 schreef SpongeDion het volgende:
Als ze hem hebben, zijn we weer van een Terrorist af. Maar de vraag is, in hoe verre valt de media te vertrouwen. Want de media is zo machtig, dat ze de hele massa kunnen laten denken dat ze Bin Laden hebben gevangen, maar hij kan ook best ergens verstopt zitten om een nieuw plan te bedenken. Daarom vertrouw ik dit bericht voor geen meter.
De vraag is niet in hoeverrre de media te vertrouwen is, want dat zijn ze niet. Maar de vraag is nog meer in hoeveere zijn overheden te vertrouwen met de infromatie die ze naar de media doorsplen. Dat is een nog groter probleem. Zeker met de amerikaanse overheden wat ze in de afgelopen jaren gelogen hebben.quote:Op maandag 23 februari 2004 09:43 schreef SpongeDion het volgende:
Als ze hem hebben, zijn we weer van een Terrorist af. Maar de vraag is, in hoe verre valt de media te vertrouwen. Want de media is zo machtig, dat ze de hele massa kunnen laten denken dat ze Bin Laden hebben gevangen, maar hij kan ook best ergens verstopt zitten om een nieuw plan te bedenken. Daarom vertrouw ik dit bericht voor geen meter.
quote:Sunday newspaper is claiming Osama bin Laden has been found and is surrounded by US special forces in an area of land bordering north-west Pakistan and Afghanistan.
The Sunday Express, known for its sometimes colourful scoops, claims the al-Qaeda leader has been "sighted" for the first time since 2001 and is being monitored by satellite.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |