Verdwaalde_99 | donderdag 19 februari 2004 @ 19:16 |
Ik dacht van, laat ik eens gezond gaan doen. Dus ik koop peren bij c1000. 4 stuks dus. Leg ik ze op de weegschaal, staat er 1,80 euro. Een pakje sigaretten kost maar 3,30 ( oude prijs) En dan krijg ik ook nog eens 20 stuks. De overheid moet maar eens gaan nadenken wat ze willen Stel je voor je koopt 20 peren. Dan ben je 9 euro kwijt. Je kunt tegenwoordig nog beter verslaafd zijn aan roken dan aan fruit | |
detulp050 | donderdag 19 februari 2004 @ 20:07 |
En bereken het nu eens per kilo ![]() | |
Verdwaalde_99 | donderdag 19 februari 2004 @ 20:15 |
Een kilo .. Hoeveel peren zijn dat? 6? Je kunt ook gaan bereken in tijds-eenheden waarin een product geconsumeerd wordt. Of in productie-kosten. Wat kost het om 4 peren te plukken? Of gewoon, accijns op ongezonde artikelen, en subsidie op gezonde producten | |
I.z.g.st | donderdag 19 februari 2004 @ 20:16 |
WannaB Baukel. | |
XiChico | donderdag 19 februari 2004 @ 20:16 |
KLB. ![]() | |
Verdwaalde_99 | donderdag 19 februari 2004 @ 20:18 |
quote:Wie is Baukel ![]() | |
XiChico | donderdag 19 februari 2004 @ 20:19 |
quote:Jaaaa ;-))))))))) Als we dat gingen vertellen ;-))))) .. Gebruik de search eens ;-)))))) | |
Verdwaalde_99 | donderdag 19 februari 2004 @ 20:22 |
quote:Okey ![]() :-)))))))))))))))))))))))))))))))) |