Je loadt ze down van de server, die moet ook het spel nog hosten dus je kan het beter eerst van een site downloaden en dan die room joinen.quote:Op vrijdag 6 augustus 2004 10:37 schreef Syd het volgende:
Had trouwens nog vraagje over Call of duty .... als ik een room wil joinen die eigen gemaakt maps hebben moet ik dat eerst downloaden....maar die download is supertraag :S gaat maar max. 11kb/ps dus soms ook 4 of 5
wrom is dit zo langzaam ?
nee klopt zijn er maar een paar er zijn er veel meer maar die websites heb ik niet.quote:Op vrijdag 6 augustus 2004 17:48 schreef Syd het volgende:
ah thnx![]()
zal ff doen ....neem aan dat dit niet alles is tog ? ?
Ziet er goed uitquote:Op maandag 9 augustus 2004 09:18 schreef StonedKinG het volgende:
Ik wil wel hosten... heb een eigen server die meestal wel 's avonds aanstaat :
62.194.235.94
Omschrijving :
Voting
Dm/SD
Panzer & FG42 uit
Maps : (globaal, soms worden er andere gespeeld dmv voting)
Neuville, Depot, Carentan, Bocage, Railyard
FF = reflecting
IK VIND NEUVILLE TOCH WEL ZO'N ÜBER MAP!
Er zitten alleen vrij veel wazige plekken in waar je kunt komen... voorbeelden :
(Deze shots zijn alleen door mijzelf gemaakt en gespeelt, op standaard instellingen van de game, zonder cheats aanpassingen of wat dan ook!
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
In de andere maps zitten er trouwens ook zat.. zoals Railyard![]()
Ohwjah, dit laatste 2 vind ik niet kunnen, nadat je op het dak bent geweest kun je naar beneden tussen een schutting inspringen, 2 zijden is schutting, 2 zjiden is muur. Sombody get me out of here.....daar zit je dan zonder grenades![]()
quote:Op maandag 9 augustus 2004 09:18 schreef StonedKinG het volgende:
Ik wil wel hosten... heb een eigen server die meestal wel 's avonds aanstaat :
62.194.235.94
Omschrijving :
(...)
FF = reflecting
(...)
Oke.. ik HAD eerst FF aanstaan, maar ik werd gek van die teamkillers... ik denk trouwens dat ik het nu maar helemaal uitzet, want heb laatste tijd last van malloten die expres op je granaten gaan staanquote:Op maandag 9 augustus 2004 11:21 schreef mschol het volgende:
[..]lekker realistisch...
Caulk heet datquote:Op dinsdag 10 augustus 2004 21:08 schreef StonedKinG het volgende:
Overigens vind ik het wel balen dat in sommige multiplayer maps je gewoon onzichtbare muren tegenkomt...
Die onzichtbare muren dusquote:Op woensdag 11 augustus 2004 18:28 schreef mschol het volgende:
[..]
watte??
ironsights??quote:Op woensdag 11 augustus 2004 20:21 schreef Vassili_Z het volgende:
kvraag me af, wat gebruiken jullie, de COD'ers t meest, de ironsights of de normale crosshair ?
Ironsights is dat je het werkelijkze vizier van het wapen naar je toe haalt, van daar ook iron en sightquote:Op woensdag 11 augustus 2004 23:17 schreef mschol het volgende:
[..]
ironsights??
ik heb hier gewoon de normale crosshair, niet irritant en toch effectief...
Hangt ervan af. Meestal tijdens rondrennen crosshair, en als ik prone of kniel ironsicht. Mosin is dan érg fijn (die kaap ik altijd van de Russen, speel zelf alijd Axis)quote:Op donderdag 12 augustus 2004 12:52 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Ironsights is dat je het werkelijkze vizier van het wapen naar je toe haalt, van daar ook iron en sight![]()
a ha... klinkt heel logischquote:Op donderdag 12 augustus 2004 12:52 schreef Elegy het volgende:
Ironsights is dat je het werkelijkze vizier van het wapen naar je toe haalt, van daar ook iron en sight
me Tooo!!quote:Op donderdag 12 augustus 2004 13:25 schreef Elegy het volgende:
[..]
Meestal tijdens rondrennen crosshair, en als ik prone of kniel ironsicht.
neem een lycos account.. en zet ze in een open dirquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 16:50 schreef Seal_force het volgende:
Ik heb veel levels van cod op me computer staan en wil ze graag delen weet iemand waar ik kan uploaden ze zijn rond de 10 -50 MB
Als je me helpt doe ik het graag want snap dat niet helemaal van Lycos. Moet je dan geld betalen?quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 17:17 schreef mschol het volgende:
[..]
neem een lycos account.. en zet ze in een open dir
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |