abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_17220610
Wie o wie kan mij helpen aan een goede overdrive op mijn bassgitaar? Ik zoek een beetje het geluid wat de bassist van Muse gebruikt, op oa de nummers Hysteria en Time is Running out. Ik heb zelf een digitech BP200, maar qua fuzz komt daar alleen maar poep uit, en heb ook de boss ODB3 uitgeprobeerd, maar ik vond die ook weer...net niet. Volgens mij gebruikt de bassist van Muse een electroharmonix Big Muff USA, iemand hiermee ervaring mee, hoe die met een basgitaar klinkt?
pi_17292133
ik had je topic niet gezien (check mijn post in bassisten topic)
ik heb dus ook een BP200, en we spelen met mijn band ook time is running out bij mij lukt ie aardig met een muf fuzz of digifuzz ofzo en dan een kleeeinne envelope filter eroverheen en een beetje delay. klinkt bijna hetzelfde opzich, maar ik ben ook niet kapot van de BP200, ik ga hem verkopen.
IK ben al een heeele tijd op zoek naar het geluid van plug in baby...en die electro-harmonix gebruikt ie volgens mij gewoon de russische, die ga ik denk ik aanschaffen. verder weet ik het ook niet...misschien dat hij met die distortion ook nog een octaver gebruikt en dat het daarom zo 'dik' klinkt?
intelligence is in the eye of the beholder
  woensdag 18 februari 2004 @ 21:20:18 #3
44602 Svyatagor
A great face for radio
pi_17296154
Op de 'making of' DVD die bij absolution zit, zie je dat hij bij sommige nummers 2 big muffs achter elkaar gebruikt , hij maakt er op een gegeven moment nog grappen over ook. In een flits zag ik ook dat hij een line6 FM 4 gebruikt; een supervette synth/filter modeller waar je zeer coole geluiden uit krijgt.
Dit apparaat:

Ding is oorspronkelijk bedoeld voor gitaar, maar je kunt er vast wel een bas op aansluiten zonder hem te slopen... Hier kun je hem horen.

We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing.
Check mijn band Glorybox
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')