quote:
Kras: 'Ajax kan het nog moeilijk krijgen tegen ons'
Amsterdam, 14 februari 2004
Aanstaande zondag treedt Volendam-verdediger Ruud Kras aan tegen zijn 'eigen club'. Vorig jaar juli werd de Ajacied verhuurd aan FC Volendam. Met die ploeg strijdt hij wekelijks tegen degradatie. De Volendammers maken een bewogen seizoen door. Maar Ruud Kras dicht Volendam wel kansen toe.
,,De afgelopen tijd hebben we het heel moeilijk gehad. Zowel in als buiten het veld. We verloren meerdere keren op rij en de trainer (Henk Wisman, red) werd ontslagen. We zijn nu een nieuwe weg ingeslagen. Zo voelt dat, tenminste", vertelt Kras.
Volendam heeft de afgelopen jaren weinig succes tegen Ajax behaald. De laatste overwinning dateert uit het seizoen 1988-1989. Alleen in 1995 wisten de Volendammers Ajax thuis op een gelijkspel te houden. Kras hoopt dit jaar echter op meer, maar is ook realistisch. ,,We kunnen het Ajax in ieder geval moeilijk maken. We zullen achterin geen een op een gaan spelen, maar spelen wel vanuit een gesloten defensie ons eigen spel. Als we dat goed doen, dan kan Ajax het nog moeilijk krijgen tegen ons."Het huurcontract van Kras loopt aan het einde van dit seizoen af. De wedstrijd is dan ook een mogelijkheid om zich weer eens in de kijker te spelen. ,,Het is nog niet duidelijk wat er volgend jaar gaat gebeuren. Ik geef me elke week voor de volle honderd procent en dus ook tegen Ajax. Meer kan ik niet doen."
Wanneer Kras inderdaad terugkeert dan zal dat, volgens hem, bij de kampioen van Nederland zijn. ,,Het zal heel moeilijk voor PSV zijn om Ajax nog in te halen. Je weet het natuurlijk nooit, maar ik denk dat Ajax het redt."
quote:Feyenoord was geduchte concurrentie, maar het zit er dik in.
Op zaterdag 14 februari 2004 19:29 schreef Chadi het volgende:
Met alle respect voor Volendam ik denk dat ze gewoon degraderen dit jaar.
quote:Fijn he, mijn avond klan niet meer stuk
Op zaterdag 14 februari 2004 21:25 schreef Chadi het volgende:
Wat een tyfus mazzel zeg dat PSV .. laatste seconde pakken ze de winst doordat die gast liep te slapen.
http://www.planet.nl/planet/show/id=69156/contentid=446104/sc=e4c55d
quote:Masselaar
Op zaterdag 14 februari 2004 22:53 schreef Tony_Montana67 het volgende:[..]
Fijn he, mijn avond klan niet meer stuk
verkapte terugvindtpost
maar ach. Ajx wint vandaag gemakkelijk met 0-4 ofzo. hoop dat Anastasiou scoort!
Escude is bij z'n vrouw in het ziekenhuis voor de bevalling. Vervanger is waarschijnlijk Vermaelen.
quote:Open maar vast een topic over hem dan
Op zondag 15 februari 2004 13:26 schreef RednaZ het volgende:
Vervanger is waarschijnlijk Vermaelen.
quote:
Op zondag 15 februari 2004 13:28 schreef SCH het volgende:[..]
Open maar vast een topic over hem dan
quote:
Op zondag 15 februari 2004 13:28 schreef SCH het volgende:[..]
Open maar vast een topic over hem dan
Vooralsnog hebben ze er weinig zin in, de honden.
quote:waarom wordt Jelle van Damme niet gebruikt? of is hij nog geblesseerd?
Op zondag 15 februari 2004 13:26 schreef RednaZ het volgende:
O'Brien doet niet mee ivm hamstring.Escude is bij z'n vrouw in het ziekenhuis voor de bevalling. Vervanger is waarschijnlijk Vermaelen.
Ik wil minstens 0-6 zien, er zijn toch geen doordeweekse duels om je te sparen.
quote:
Op zondag 15 februari 2004 16:26 schreef SCH het volgende:
Hoop dat Sportweek met een rectificatie komt
Leg uit.
quote:Heb nu geen tijd meer, lees de cover www.sportweek.nl en de column van Onkenhout in Volkskrant gisteren
Op zondag 15 februari 2004 16:26 schreef methodmich het volgende:[..]
Leg uit.
quote:Een ongenuanceerd stukje over de superjeugd die iedere wedstrijd de sterren van de hemel spelen, maar Frans van den Nieuwenhof is ook de minste journalist van Sportweek
Op zondag 15 februari 2004 16:26 schreef methodmich het volgende:
Leg uit.
quote:Heel Sportweek hangt aan elkaar van middelmaat natuurlijk...
Op zondag 15 februari 2004 16:31 schreef Tony_Montana67 het volgende:[..]
Een ongenuanceerd stukje over de superjeugd die iedere wedstrijd de sterren van de hemel spelen, maar Frans van den Nieuwenhof is ook de minste journalist van Sportweek
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |