Volgend jaar wel in de eredivisiequote:Op vrijdag 2 april 2004 09:00 schreef SethGecko het volgende:
En Heracles...kom op zeg!
Er gaat NIETS boven groningenquote:Op zaterdag 14 februari 2004 17:29 schreef HaJee het volgende:
Jij komt helemaal uit Groningen om in Almelo pc-spul te kopen ?
Hoe slecht is het dan wel niet met de winkels in Groningen gesteld ?
Dan moet je of in de Goossemaat zijn geweest of de Kerkelanden. En dat zijn wel de ergste wijken van Almelo. Niet heel Alemlo is zo.quote:Op dinsdag 6 april 2004 16:25 schreef Falco het volgende:
Bij dat geheel naakte kind van 4 waren de ouders ook gewoon aanwezig op straat. Die zaten natuurlijk met hun plastic tuinstoelen voor hun voordeur te niksen/genieten van het mooie weer. Ik verwacht trouwens van ouders dat ze af en toe wel even opletten wat voor ongein hun kroost uitvoert.
Ja groot gelijk. Ik kwam er laatst ook achter. Op zaterdag trouwens ook minibusjes. Ik dacht eerst dat het de verkeerde lijn was die voor mijn neus stond..quote:Op dinsdag 6 april 2004 13:25 schreef Delnooz het volgende:
Ik vertrouw er hier toch op dat het over sarcasme gaat Falco.
Maar kleine kinderden doen echt overal zulke rare dingen. Dat ligt dus echt NIET aan Almelo.
Wat ook wel grappig is. Vrijdagavond is over het algemeen een uitgaans-avond. Echter in Almelo rijden er op vrijdagavond geen stadsbussen meer, maar enkel nog van die minibusjes, omdat het niet rendable is neem ik aan....duzzzzzz
Het hangt idd van de wijk af. Ik bedoel, ikzelf woon op de Schelfhorst en heb al het idee dat ik hier het liefst blijf (goede plek voor kids, Schelfhorst dan he) en omdat het goed vertoeven is. Lekker rustig, scholen in de buurt en vooral lekker netjes. In de wijken die je opnoemt zou ik niet eens dood willen worden aangetroffen (kans is wel groter dat dat wél het geval is wanneer je me daar vindtquote:Op dinsdag 6 april 2004 18:10 schreef Remzz het volgende:
[..]
Dan moet je of in de Goossemaat zijn geweest of de Kerkelanden. En dat zijn wel de ergste wijken van Almelo. Niet heel Alemlo is zo.
Maar ik zal er later ook niet blijven wonen.
quote:Op maandag 29 maart 2004 17:10 schreef Steve.Porter het volgende:
hoe zit het nu met die smartshop daar? Volgens mij is hij gesloten ofzo..
Volgens mij word er hier genoeg geklaagt.quote:Op woensdag 7 april 2004 16:41 schreef mr.marcus het volgende:
Dit begint goddomme steeds meer op een Almelo-Slowchat-topic te lijken!!!
DIT IS KLAAGBAAK!!!! ALLEEN OM TE KLAGEN!!!!!!!
quote:Op woensdag 7 april 2004 16:41 schreef mr.marcus het volgende:
Dit begint goddomme steeds meer op een Almelo-Slowchat-topic te lijken!!!
DIT IS KLAAGBAAK!!!! ALLEEN OM TE KLAGEN!!!!!!!
Ik klaag toch ook?quote:Op woensdag 7 april 2004 15:52 schreef _Denker het volgende:
Hoop dat ze de Weezebeeksingel snel hebben doorgetrokken, want het schiet niet op als ik er met de auto langs moet (en dat gebeurt regelmatig).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |