abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 11 juli 2001 @ 15:30:30 #1
10188 links234
Bill Cooper dude from hell
pi_1189030
www.nu.nl
quote:
DEN HAAG - Steeds meer verstandelijk gehandicapten blijken zich schuldig te maken aan criminele feiten. Bovendien worden de delicten die zij plegen steeds ernstiger van aard. Een passende behandeling van criminele gehandicapten ontbreekt veelal. Vaak weten politie en justitie niet wat zij met deze mensen aan moeten.

Dat zegt het expertisecentrum De Borg in een onderzoek in opdracht van staatssecretaris Vliegenthart van (Volksgezondheid). De Borg onderzocht hoeveel criminele verstandelijk gehandicapten er zijn en wat er doorgaans met hen gebeurt.

Het centrum stelt voor om ongeveer 120 opvangplaatsen voor deze groep gehandicapten op te zetten. Daarbij zouden nog eens 240 mensen gevolgd moeten worden. De Borg denkt dat er nu minimaal 300 criminele gehandicapten behandeld moeten worden. Maar waarschijnlijk zijn het er meer dan 350.


Altijd al geweten dat de Jostiband een criminele organisatie is. Boek je ze voor een optreden, jatten ze de kassa!
Hell hath no fury like a hippo with a machine gun! | Pim Fortuyn was een kale nicht, en ontken dat maar eens! | Thorazine: More addictive than heroin, more fun than crack. | I'm more punk than you and i'll kick your ass!
pi_1189037
Het land uit! Allemaal!
pi_1189083
*in deuk ligt*

Zo'n topic kan je toch niet serieus nemen?????!!!!

Verbaal genie in love!
pi_1189097
quote:
Op woensdag 11 juli 2001 15:31 schreef dus het volgende:
Het land uit! Allemaal!
Vindt ik ook, terug naar Marokko met die lui
pi_1189102
Waar moeten die arme arme mensen dan heen:y
  woensdag 11 juli 2001 @ 16:42:42 #6
10188 links234
Bill Cooper dude from hell
pi_1189728
quote:
Op woensdag 11 juli 2001 15:35 schreef SkyMaster het volgende:
*in deuk ligt*

Zo'n topic kan je toch niet serieus nemen?????!!!!


Helaas, het is nu eenmaal zo dat ons tot voor kort zo mooie en vrijwel criminaliteitvrije landje overspoelt wordt door honderdduizenden mongolide criminelen.
Hell hath no fury like a hippo with a machine gun! | Pim Fortuyn was een kale nicht, en ontken dat maar eens! | Thorazine: More addictive than heroin, more fun than crack. | I'm more punk than you and i'll kick your ass!
  woensdag 11 juli 2001 @ 17:03:41 #7
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_1189849
Jammer, Link234, het op zich serieuze bericht wordt door jou weer als aanleiding gezien om er een onzinnige troll van te maken.
Heb je al vaker verzocht dat niet meer te doen.
*slotje dus*
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')