quote:Ik dacht dattie onthoofdt was
Op dinsdag 10 februari 2004 00:11 schreef dfr0st het volgende:
Dus ik ga naar de auto en open het portier, zie de vent liggen met zijn hoofd bij de bijrijdersstoel.
quote:pfff die auto's zijn aardig gesloopt zeg... is aardig wat geluk dat er niet echt gewonden zijn!!!
Op woensdag 11 februari 2004 23:42 schreef Oom_Agent het volgende:
Foto's gevonden.
ps. heb zelf ook een ongeluk gehad van de zomer, was zelfs me eigen fout, ik zag een auto van rechts niet op een industrieterrein (vrachtauto's die er stonden bla bla bla) maar had er gelukkig ook nix aan overgehouden
quote:Moet je voorstellen ik stap uit en zie die voorkant van de focus achter mij. En mijn auto had bijna geen schade in vergelijking. Ik stond echt versteld.
Op woensdag 11 februari 2004 23:42 schreef Oom_Agent het volgende:
Foto's gevonden.
quote:Keertje op tv geweest.
Ging toen in een andere auto zitten
quote:Hadden ze hier ook bijna gedaan, tenminste ze kwamen al aanlopen met knipapparatuur.
Op donderdag 12 februari 2004 18:39 schreef veldmuis het volgende:[..]
Keertje op tv geweest.
Die andere auto was niets mee aan de hand, maar werd netjes opengeknipt. Want die vent die erin was komen zitten had last van z'n nek.
quote:Irrelevant en offtopic, maar bedankt voor het mededelen.
Op donderdag 12 februari 2004 18:48 schreef Kylee het volgende:
Het is auto-ongeluk..
Erg veel geluk gehad, gelukkig maar. Wel nogal schrikken denk ik. Stap je nou meteen weer in je auto, of toch liever niet?
quote:Ben de schok nu wel voorbij gelukkig. Auto rijden is een beetje lastig zonder auto, maar anders stap ik er denk ik zo in.
Op donderdag 12 februari 2004 19:12 schreef Pizza_Shooter het volgende:
Erg veel geluk gehad, gelukkig maar.Wel nogal schrikken denk ik. Stap je nou meteen weer in je auto, of toch liever niet?
Het klote is dat onze auto vandaag "technische" totaallos is verklaard. Dat betekend dat de schade groter is dan de dagwaarde van de auto. En dat is KUT, want voor het geld dat je ervoor krijgt krijg je natuurlijk nooit een vergelijkbare auto.
auto-ongelukken zijn kut.
quote:daar ben je lekker klaar mee dan
Op vrijdag 13 februari 2004 00:41 schreef dfr0st het volgende:
Iedereen had gelukkig toch de gordel om, bij de focus en de BMW's waren de airbags eruit gegaan. Bij mij niet omdat ik de polo "scharmde".Het klote is dat onze auto vandaag "technische" totaallos is verklaard. Dat betekend dat de schade groter is dan de dagwaarde van de auto. En dat is KUT, want voor het geld dat je ervoor krijgt krijg je natuurlijk nooit een vergelijkbare auto.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |