quote:
Op zondag 8 februari 2004 12:41 schreef yootje het volgende:
Als ik "Leve Nederland" hoor, denk ik gelijk aan neo-nazi's, dat hebben ze zelf veroorzaakt. Ik wil best trots op mijn land zijn, maar als dat "Leve Nederland" ten koste gaat van duizenden levens, dan hoeft het van mij niet zo.
Dat jij me gelijk associeert met neo nazis zegt meer over jouw bekrompen gedachtengang dan over de zin 'leve nederland' of het kledingmerk lonsdale.
Om vaderlandsliefde en een kledingmerk te linken met neo nazis en de holocaust getuigt niet echt van een buitengewoon grote schedelvulling.
Alleen in dit land wonen er mensen die zo debiel zijn vaderlandsliefde te veroordelen, zelfs in Duitsland reageren ze minder spastisch.
quote:Ja, de tweede kamer vertegenwoordigt het Nederlandse volk, aan het kabinet kun je een grove aflezing maken van de algemene tendens in een land.
Op zondag 8 februari 2004 01:40 schreef JeroenMeloen het volgende:[..]
Hangt je vaderlandsliefde af van de tweede kamer?
Kben het eigenlijk wel met je eens, hoewel er een aantal goede tussen zitten.
quote:
Op zondag 8 februari 2004 12:48 schreef Piro het volgende:[..]
Wat een bullshit, lul je altijd zo slap of doe je het expres om mijn ochtendhumeur te verergeren?
Je denkt zeker ook bij lonsdale aan neo nazis.
Bekrompen joch, mensen selecteren op uitspraken, ik draag ben sherman en lonsdale omdat ik het mooie kleding vind en ik vind best dat ik trots mag zijn op het land waarin ik leef.Dat jij me gelijk associeert met neo nazis zegt meer over jouw bekrompen gedachtengang dan over de zin 'leve nederland' of het kledingmerk lonsdale.
Om vaderlandsliefde en een kledingmerk te linken met neo nazis en de holocaust getuigt niet echt van een buitengewoon grote schedelvulling.Alleen in dit land wonen er mensen die zo debiel zijn vaderlandsliefde te veroordelen, zelfs in Duitsland reageren ze minder spastisch.
* yootje lach vrolijk terug
Heb ik ook maar iets gezegd over Lonsdale? Man, Sherman ken ik niet eens. En ik weet heus wel dat Lonsdale niet alleen door nazi's gedragen wordt. Over bekrompenheid gesproken.
Ik zeg alleen maar dat door neo-nazi's (en extreem rechtse mensen) ik steeds minder durf te zeggen dat ik tots ben op NL.
quote:Maar dat komt dan ook alleen omdat vaderlandsliefde/patriotisme ala Frankrijk of Amerika gewoon niet bij Nederland hoort.
Op zondag 8 februari 2004 12:48 schreef Piro het volgende:
Alleen in dit land wonen er mensen die zo debiel zijn vaderlandsliefde te veroordelen, zelfs in Duitsland reageren ze minder spastisch.
Sinds wanneer draag jij Lonsdale?
quote:Je weet dat lonsdale niet alleen door extreemrechtsen gedragen wordt, dan zou je ook moeten weten dat vaderlandsliefde niet alleen is voorbehouden aan diezelfde extreemrechtsen.
Op zondag 8 februari 2004 12:51 schreef yootje het volgende:[..]
![]()
* yootje lach vrolijk terug
Heb ik ook maar iets gezegd over Lonsdale? Man, Sherman ken ik niet eens. En ik weet heus wel dat Lonsdale niet alleen door nazi's gedragen wordt. Over bekrompenheid gesproken.
Ik zeg alleen maar dat door neo-nazi's (en extreem rechtse mensen) ik steeds minder durf te zeggen dat ik tots ben op NL.
Precies wat ik bedoel met die slappe mentaliteit hier, oh god, ik mag niet trots zijn op nederland, straks ben ik een nazi, mama!!
Grow a pair.
quote:En waarom niet?
Op zondag 8 februari 2004 12:55 schreef nietzman het volgende:[..]
Maar dat komt dan ook alleen omdat vaderlandsliefde/patriotisme ala Frankrijk of Amerika gewoon niet bij Nederland hoort.
Sinds wanneer draag jij Lonsdale?
![]()
quote:Hoe intepreteer jij het 'leve Nederland !' in deze context dan ?
Op zondag 8 februari 2004 12:56 schreef Piro het volgende:[..]
Je weet dat lonsdale niet alleen door extreemrechtsen gedragen wordt, dan zou je ook moeten weten dat vaderlandsliefde niet alleen is voorbehouden aan diezelfde extreemrechtsen.
Precies wat ik bedoel met die slappe mentaliteit hier, oh god, ik mag niet trots zijn op nederland, straks ben ik een nazi, mama!!
Grow a pair.
quote:
26.000 asielzoekers, 26.000 uitkeringen?
Uitgeprocedeerde asielzoeker? Illegaal? Uitzetten die hap!
Leve Nederland!
quote:Je quote het antwoord al Gelly.
Op zondag 8 februari 2004 12:58 schreef gelly het volgende:[..]
Hoe intepreteer jij het 'leve Nederland !' in deze context dan ?
[..]
[Dit bericht is gewijzigd door Piro op 08-02-2004 13:01]
quote:Het is een vraag aan jou.
Op zondag 8 februari 2004 13:00 schreef Piro het volgende:[..]
Je quote het antwoord al Gelly.
quote:Zie edit, roadrunner.
Op zondag 8 februari 2004 13:01 schreef gelly het volgende:[..]
Het is een vraag aan jou.
quote:Lezen is moeilijk, gelly
Op zondag 8 februari 2004 13:01 schreef gelly het volgende:[..]
Het is een vraag aan jou.
quote:Dat beweert toch ook niemand, jij begint er ineens over te krijsen. In het geval van het mailtje is gewoon duidelijk in welke hoek je de auteur moet zoeken. En dat is niet die van de vaderlandslievende oranjegek, maar van een extreem-rechtse malloot.
Op zondag 8 februari 2004 13:00 schreef Piro het volgende:[..]
ook de klu klux klan misbruikt de liefde voor het land in hun standpunten, maar dat hoeft niet te betekenen dat elke vaderlandsliefhebbende een neo nazi is, of wel?
quote:Zolang het rond een EK of WK gebeurd, is het hier redelijk normaal. Buiten die periode om gebeurd het gewoon niet. "Nuchtere Hollanders", ken je ze nog?
Op zondag 8 februari 2004 12:58 schreef Piro het volgende:
En waarom niet?
Is het tegenwoordig verkeerd om trots te zijn op het land waarin je woont?
quote:Dat ontken ik niet, maar ga jij eens op straat leve nederland schreeuwen, of iets in die hoek.
Op zondag 8 februari 2004 13:04 schreef gelly het volgende:[..]
Dat beweert toch ook niemand, jij begint er ineens over te krijsen. In het geval van het mailtje is gewoon duidelijk in welke hoek je de auteur moet zoeken. En dat is niet die van de vaderlandslievende oranjegek, maar van een extreem-rechtse malloot.
Half nederland staat op zijn achterste poten, je bent meteen een nazi en dan is nederland ineens wel vol.
Vooroordelen anyone?
quote:Ja, die ken ik nog wel ja.
Op zondag 8 februari 2004 13:04 schreef nietzman het volgende:[..]
Zolang het rond een EK of WK gebeurd, is het hier redelijk normaal. Buiten die periode om gebeurd het gewoon niet. "Nuchtere Ruggengraatloze Hollanders", ken je ze nog?
quote:Omdat de meeste mensen met een nederlands vlaggetje op hun bomberjack niet die vaderlandslievende oranjegekken zijn, maar meestal een extreem-nationalistische of extreem-rechtse levensvisie hebben. Dat heeft niks met vooroordelen te maken, maar alles met feiten en de realiteit.
Op zondag 8 februari 2004 13:08 schreef Piro het volgende:[..]
Dat ontken ik niet, maar ga jij eens op straat leve nederland schreeuwen, of iets in die hoek.
Of draag een nederlands vlaggetje op je jas.Half nederland staat op zijn achterste poten, je bent meteen een nazi en dan is nederland ineens wel vol.
Vooroordelen anyone?
Of ken jij mensen met een nederlands vlaggetje op hun bomberjack die geen problemen hebben met allochtonen ? Ik ben ze nog niet tegengekomen.
Als er tijdens een WK/EK of koninginnedag iemand met een nederlandse vlag zwaait en 'oranje boven!' roept krijg je gelijk klappen of kijkt men je raar aan volgens jou Misschien tijd voor een reality check ?
quote:Hoi.
Op zondag 8 februari 2004 13:12 schreef gelly het volgende:[..]
Omdat de meeste mensen met een nederlands vlaggetje op hun bomberjack niet die vaderlandslievende oranjegekken zijn, maar meestal een extreem-nationalistische of extreem-rechtse levensvisie hebben. Dat heeft niks met vooroordelen te maken, maar alles met feiten en de realiteit.
Of ken jij mensen met een nederlands vlaggetje op hun bomberjack die geen problemen hebben met allochtonen ? Ik ben ze nog niet tegengekomen.
quote:Je weet wat ik bedoel.
Als er tijdens een WK/EK of koninginnedag iemand met een nederlandse vlag zwaait en 'oranje boven!' roept krijg je gelijk klappen of kijkt men je raar aan volgens jouMisschien tijd voor een reality check ?
Volledig OT: het sneeuwt!
quote:Ken je de gouden eeuw nog? Waar men in de schilderijen nog wel veel aan vaderlandsliefde naar voren bracht door vlaggengezwaai?
Op zondag 8 februari 2004 13:10 schreef Piro het volgende:
Ja, die ken ik nog wel ja.
Ook in die tijd liep de economie al op buitenlanders, en dan heb ik het niet over de slaven, maar de duizenden huurlingen die voeren op de schepen van het leger.
(Al hadden die huurlingen natuurlijk een contract waarin stond dat ze weer op moesten rotten naar land van herkomst als ze niet meer nodig waren...)
quote:laat me raden, jij hebt het niet zo op buitenlanders
Op zondag 8 februari 2004 13:15 schreef Piro het volgende:[..]
Hoi.
Alleen geen bomberjack, maak je daar een probleem van?
[..]Je weet wat ik bedoel.
Volledig OT: het sneeuwt!
quote:en jij ook niet echt
Op zondag 8 februari 2004 19:50 schreef brotherlouie98 het volgende:
Goede zaak dit!
Oprotten met die asielzoekers. Die gasten leven dan lekker van onze belastingcenten. Schande!
quote:Godverdomme.
Op zondag 8 februari 2004 19:50 schreef brotherlouie98 het volgende:
Goede zaak dit!
Oprotten met die asielzoekers. Die gasten leven dan lekker van onze belastingcenten. Schande!
quote:Niet racistisch, wel discrminerend en neerbuigend.
Op zaterdag 7 februari 2004 19:50 schreef Schepseltje het volgende:
- asielzoekers zijn geen ras
- nergens blijkt uit dat men hen 'minderwaardig' vindhet is een beetje loos provocerend mailtje, meer niet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |