quote:
Op dinsdag 29 juni 2004 21:04 schreef Komakie het volgende:[..]
Klopt
![]()
Ik zou zelf wel voor een iets andere playlist kiezen denk ik maar dan nog. Gotta Get Away, Gone Away, Pretty Fly, Self Esteem, Bad Habit, All I Want, Have You Ever, Staring At The Sun.
Allemaal nummers die sinds het uitbrengen van het bijbehorende album volgens mij niet meer uit de playlist verwijderd zijn.
Op zich zijn het natuurlijk allemaal heerlijke nummers, maar we kennen ze nu zo langzamerhand ook wel live...
Hoewel ik van een paar nummers (Self Esteem, Staring at The Sun, Bad Habit, All I Want) echt geen genoeg zou kunnen krijgen. Maar de rest mag van mij wel een keer vervangen worden.
Ixnay, je had trouwens maar 13 nummers geselecteerd. Ik denk dat het er wel wat meer worden. Stuk of 18 moet mogelijk zijn
![]()
Vooral als ze een beetje doorspelen en geen onnodige leukheden doen. (Brandspuit op Pinkpop2001 kan ik me nog goed herinneren)
Mijn playlist:
Neocon
The Noose
All I Want
Million Miles
Staring at The Sun
Kick Him When He's Down
The Meaning of Life
Smash
Special Delivert
Bad Habit
Never Gonna Find Me
LAPD
Beheaded
Genocide
Lighting Rod
Da Hui
Dirty Magic
The Kids Aren't Alright
(Can't Get My) Head Around You
Self Esteem
Zoiets zou die er dan uit moeten zien. Gewoon een paar nummertjes die wat bekender zijn en wat nieuwer en wat nummers die ze normaal niet (meer) spelen.
![]()
Maar goed, de grote hitjes zijn er hier voor het grootste gedeelte uitgelaten.
Ik heb er nog een paar ingelaten maar helaas is er hierdoor geen ruimte meer voor onbekende leuke nummers
![]()
Ik bedoelde helemaal niet dat dat de playlist moest worden. het waren gewoon wat nummers die eventueel zouden kunnen. Gewoon dat ze daar bijvoorbeeld 2 of 3 van zouden kunnen spelen, en daarvoor een paar weglaten uit de gebruikelijke playlist.
All I Want en Staring At The Sun mogen natuurlijk nooit ontbreken.
Reactie op playlist van Komakie:
Million Miles Away ben ik eigenlijk blij om dat ze die niet meer spelen. Het is geen slecht nummer ofzo, maar beneden Offspring niveau.
Kick Him is te langzaam, net als GGA. Session mogen ze wel van Ignition spelen.
Meaning Of Life is wel geniaal, goeie keuze.
Smash, oftewel de trendie asshole song, joa zou wel nice zijn als ze em nog eens spelen.
Special Delivery??? Vind je die goed?
LAPD, een 2 akkoord nummer, wel goed, maar niet iets waar ze trots genoeg op zijn om te spelen lijkt me.
Beheaded, Genocide, Dirty Magic mogen ze van mij alle 3 zeker live spelen, echt zonde dat ze die nummers live niet gebruiken.
Lightning Rod... nou Never Gonna Find Me is beter, maar die had je er al bijgezet.
Da Hui ook goed, hoort erbij voor het contrast.
Maar als ze deze playlist spelen zou ik tevreden zijn.
Teminste anders als standaard.
Waarom geen Long Way Home btw?