Babietjes:
4 februari 2003: Babet, dochter van Rosie
23 februari 2003: Demi Aidan, dochter van dice (papa)
1 maart 2003: Wesley, zoon van Dwork (papa)
5 maart 2003: Bram, zoon van Karin
18 maart 2003: Jennifer Leonie, dochter van Dinus
01 april 2003 : Duncan, zoon van Angel22
01 april 2003: Lara, dochter van CarOnline
12 april 2003: Jasper, zoon van NT-T.Bartman (papa)
20 april 2003: Yelena Sophia, dochter van Artemis665 en leviathanfd (papa)
27 april 2003: Chiara Rosan, dochter van melonovy & Ocmerda
28 april 2003: Wilyan Ayrton Quinn, zoon van Jonnetje
17 mei 2003: Dagmar, dochter van dolle_hond (papa)
20 mei 2003: Lars, zoon van Pluizzje
22 mei 2003: Sven, zoon van easy-going
* 15 juni 2003: Isa Donna, dochter van Phileine en Voyeur
16 juni 2003: Carmen, dochter van Dylan Dog (papa)
24 juni 2003: Tom, zoon van coolbabe
30 juni 2003: Noa, dochter van basset
8 juli 2003: Norah, dochter van Tanne & Sc0rPi0n
15 juli 2003: Lina Jolene, dochter van beware_reageerd (papa)
* 24 juli 2003: Merlyn Mirage Mandrake, zoon van Mirage en Overzichie
31 juli 2003: Jadey Luísa, dochter van Danosa
11 augustus 2003: Jasper, zoon van Logician & gemeenkaboutertje
12 augustus 2003: "Baby-bola", dochter van Parabola (papa)
* 15 augustus 2003: Max, zoon van Eska en BugsBunny
15 augustus 2003: Cas, zoon van Moussy en Black_Crow
* 26 augustus 2003: Piet, zoon van bixister & GHaven
31 augustus 2003: Janneke, dochter van Jessie
3 september 2003: Daniël, zoon van Mister-X (papa)
5 september 2003: Lune, dochter van Genuivere en bastardhost
8 september 2003: Kim, dochter van SixCat (papa)
9 september 2003: Iris Julia, dochter van Lois
17 september 2003: Daan, zoon van Quinny en Chocobo
21 september 2003: Elise, dochter van Bright (papa)
17 oktober 2003: Thomas, zoon van Lies en Zooi
23 oktober 2003: Judith Johanna, dochter van Grijs en K3
6 november 2003: Pascalle Isabel, dochter van Meaghan
6 november 2003: Susanne Chantal, dochter van Luckepuk
12 november 2003: Lars, zoon van Irule25 (papa)
19 november 2003: Job, zoon van Livelink
2 december 2003: Siënna Michelle, dochter van Yfke en SPIRO
20 december 2003: Joshua, zoon van Lewis.de.boxer
20 januari 2004: Aiken, zoon van Kimpiedimpie
24 januari 2004: Liam Francis, zoon van Belana en Kbot2000
25 januari 2004: Elianne, dochter van 70four (papa)
* vermeldingen in het rood zijn officiele fokbaby's
[Dit bericht is gewijzigd door Lois op 03-02-2004 20:16]
quote:Hoe moet je nu precies verder dan? Wachten tot hij weer op geboortegewicht is en dan het bijvoeden weer afbouwen? Lekker ook dat jullie zo goed hebben geslapen, dat is ook weer beter voor je bekken. Vermoeidheid komt het allemaal niet ten goede.
Op vrijdag 30 januari 2004 13:16 schreef Belana het volgende:
Nou, vanacht zijn we doorrgekomen met om de 3 uur kolven, resultaat tussen de 20 en 30 cc steeds en dan aanvullen met bijvoeding. Liam was erg tevreden daarna steeds en we hebben alle 3 heerlijk geslapen.
Vanmorgen is de vk alweer geweest en hij is 40 gram aangekomen!!!!
Bovendien kreeg zijj hem zover dat ie zonder tepelhoedje aan de borst dronk, dat was geweldig!!!
We zijjn alle 2 enorm opgelucht. We moeten dit natuurlijk nog wel even doorzetten, maar het geeft enorm vertrouwen voor de toekomst.
Fijn dat hij zonder tepelhoedje heeft gedronken, dat geeft weer nieuwe moed toch?
Is er een kans dat hij zonder tepelhoedje beter gaat drinken en dus misschien ook meer achtermelk binnen krijgt? (die achtermelk is normaal gesproken het vetst en zorgt voor de kilootjes bij de baby\'s). Ik heb zelf geen ervaring met tepelhoedjes, heb het bij de oudste wel geprobeerd maar dat was geen succes.
quote:Wouw je klinkt heel optimistisch!! Fijn om te horen.
Op vrijdag 30 januari 2004 13:39 schreef Belana het volgende:
Voorlopig moeten we nog even bijvoeden, het word erg in de gaten gehouden door de vk, dus ik hoor het wel als ze het goed vinden. Door na te kolven en dat te geven krijgen we de achtermelk eruit. Drinken aaan de tepel is het beste omdat dan de borst het meest gestimuleerd wordt en er het meeste uit komt, en dus ook de achttermelk. Het geeft enorm moed idd!!!
Het tepelhoedje pakt ie gewoon veel makkelijker, omdat er dan heel duidelijk wat in zijn mondje komt, zonder moeite. Maar hij moet er wel veel harder voor werken dan en is dus sneller vermoeid. De tepel rules! We blijven ons best doen!!!
Het wordt ook steeds leuker he, met die kleintjes. Sven kan sinds zondag zwaaien. We waren op een verjaardag en hij was aan de andere kant van de kamer, ik zat naar hem te zwaaien, en ineens zwaaide hij terug. Nu doet hij het ook als je zegt van zeg maar dag behalve als je dat trots wilt showen natuurlijk, dan duurt het een minuutje .
Ik ben net boodschappen met hem wezen doen en hij maar zwaaien in zijn wagen
Ik ben een tijd niet echt op fok geweest, te druk, ging niet goed met mij (depressie en fibromyalgie e.d.), maar wil toch proberen er weer wat vaker te zijn.
Met onze dochter Siënna gaat alles heel goed, ze is een ontzettend makkelijke en lieve baby. Met mij gaat het nog steeds met ups en downs, maar mijn medicatie begint iets aan te slaan. Verders geniet ik ongelooflijk van het moederschap, vind het geweldig, maar mag ook van geluk spreken dat onze dochter een ideaal kind is, ze huilt heel weinig en lacht veel. Ze groeit goed, woog bij de laatste controle bij het consultatiebureau 4820 gram en was 56 cm lang. De tijd gaat snel, ze is bijna 2 maand en ze krijgt a.s. dinsdag haar 1e prik, wel spannend.
Siënna Michelle
http://groups.msn.com/sienna-michelle
Die FM is best erg vervelend, vooral als je veel last van hebt, ik heb het ook en merk dat ik door slaaptekort wat meer last er van heb. Gelukkig is het bij mij niet zo heel erg, ik kan er goed mee leven, als ik maar rekening houd met mij mijn beperkte energie.
Yfke, wat naar de je nog zo depri bent. Komt dat door de fibro? Of door andere dingen? Weet je huisarts hier wel van?
Een officiële fok!baby is een baby waarvan de ouders elkaar ontmoet hebben op fok!
Belana, je klinkt positief. Ik heb ook altijd gehoord dat rust houden na de bevalling cruciaal is meet BI, dus ik hoop dat je daar de ruimte voor hebt.
quote:
Op vrijdag 30 januari 2004 22:08 schreef Oversight het volgende:wat is de defenitie van officiele FOK baby ?
volgens mij is onze merlyn er ook 1.......
[afbeelding]
Babyfeet, hier maar even verder, Chiara vindt die geluidjes van haar loopwagentje echt super, vooral die 2e, daar zit is echt op te swingen !! Ook met die ballen spelen vindt ze leuk.
Het lopen ermee of er meer dan 2 cm mee rijden doet ze nog niet...
Het komt ook allemaal wel goed, maar heeft zijn tijd nodig...
Yfke
Yfke, gelukkig put je veel positieve energie uit Sienna, en geloof me het wordt nog mooier!
Oh ik ben zo blij he!!!!!!!!!! Jadey heeft vandaag bietjes/aardappeltjes/rundvlees gekregen. Ik denk, gewoon blijven aanbieden, en ze heeft in ene keer een half potje leeg en dat terwijl ze alles er altijd zo weer uitwipt met haar tong. Jadey vindt bietjes lekker
en ik vond dit potje ook lekkerder trouwens dus ik geef haar groot gelijk. En vanochtend heeft ze een half potje peer op, zonder mama eronder te pruttelen!
Danosa, het vers klaarmaken is heel simpel en net iets lekkerder (vind ik dan) Bo gaf ik ook uit potjes in het begin, maar ben overgestapt op vers toen. Dit vond ze veel lekkerder (vooral die potjes waarbij bij ongeveer 6 of 8 maanden stukjes toegevoegd zijn, zijn niet te vreten) en daardoor ben ik met Janneke nu gelijk met vers begonnen. Voor fruit schil ik bv appel of peer (later als je weet dat ze tegen allerlei soorten fruit kunnen kan je het ook mengen) en dan een stuk of 10. Dit doe ik even koken. Dan in de blender en verdelen in kleine bakjes in de vriezer. Zo ook met groente. Degene die een beetje bij het seizoen horen en dus ook vaak voordelig zijn koop ik dan flink in en zo heeft ze voor 2 weken groente. Je kan ook 2 soorten invriezen zodat je kan afwisselen natuurlijk. Maar in het begin is het wel handig om 1 soort wat langer te geven om aan de smaak te wennen en om allergieen uit te sluiten.
(potjes zijn overgens niet minder goed hoor als vers, en zeker ook handig als je geen zin hebt om het te maken, maar vaak vinden de kinderen het net iets minder lekker, en als je het proeft snap je waarom het fruit gaat overgens wel, al smaakt de peer meer naar appel als naar peer hahaha)
En over de helft weer terug spugen. Dat doet Janneke ook en Bo deed dat ook, maar dat was geen teken dat ze het niet lekker vond. Ze moeten nog erg wennen aan het van een lepeltje eten. Ze maken de gekste bewegingen met die tong. Geer heeft dan ook een hekel aanhet geven van zo'n hapje omdat je er wel even voor zit. En voor de gein hebben we wel eens gezegd we gooien het gewoon in de papfles
Ik vind het wel een schitterend gezicht al die prrrt geluidjes en dan zit alles maar dan ook alles onder als ze net een hapje genomen hebben
[Dit bericht is gewijzigd door jessie op 31-01-2004 20:06]
Fijn he Danosa, dat ze lekker eet. Bij Sven is het eten (uit potjes) tot nu toe geen probleem geweest, hij (vr)at alles. Alleen nu hij 8 maanden is heb ik van die 8 maanden groentenpotjes en dat werkt nog niet echt. Vorige week een potje geprobeerd, maar dat was nog te grof, vanavond hebben we weer een poging gewaagd....een potje gepureerd met de staafmixer en daarna gegeven, maar hij zat zo met zijn gezicht te trekken dat we toch nog maar een 6maanden potje hebben gegeven. Dat ging erin als koek. We proberen het nu volgende week wel weer eens een keertje.
Ik neem me trouwens nog steeds voor om een keertje ook zelf te maken (maar dan moeten we zelf zo gezond gaan eten he )
quote:Moet dat dan? Sjips, staat dat in het boekje van het CB? Dat ding lees ik ook nooit mmer.
Op zaterdag 31 januari 2004 19:39 schreef jessie het volgende:
Vraage,
Was het nou met 5 maanden dat ze ook sochtends pap met rijstebloem mochten?
Ik weet het niet meerEn in Bo dr boekje ven het CB is het amper bijgehouden.
Zo ja dan kan ik daar morgen met Janneke mee beginnen
Mijn vent heeft er ook niet het geduld voor hoor Jessie. (hapje geven) En ik heb een blender besteld, zal volgende week wel binnen zijn en dan ga ik ook aan de slag met vers. Op het kdv krijgt ze al gemixte fruit, vers dus met allergie zal het wel meevallen denk ik. Hoop ik. Anyway, ik ga gestaag door met groentehapjes, er komt een dag dat ze het onder de knie heeft! Met fruithapjes hapt ze wel goed trouwens en vandaag bij het groentehapje ook voor het eerst. Lief gezicht, dat onderkinnetje op en neer en erbij lachen
quote:Ik was pas in de supermarkt (Sven was erbij) met een zooitje potjes in mijn mandje. Ik zo tegen die cassiere...mooi excuus he zo'n kind om van die potjes te kopen, mijn man vind dat ik de laatste tijd zo lekker en gevarieerd kook...die cassiere had het niet meer van de lach
Op zaterdag 31 januari 2004 19:48 schreef jessie het volgende:
Die 8 maanden potjes bedoel ik inderdaad easy going!!
Ik eet niet hetzelfde als Janneke hoor hahaha, dus je hoeft toch niet zelf heeeeeeeeeeeel gezond te eten dan? Hihihi of eten jullie nu ook allemaal een potje olvaritIk zie dit helemaal voor me. Netjes gedekte tafel enzo en dan iedereen een potje olvarit op zijn bord
edit: die pap met rijstebloem mag toch vanaf 4 maanden? Sven heeft het alleen in zijn avondfles gehad. Ik wilde op een bepaald moment met een bordje rijstebloempap 's morgens beginnen, maar dat wilde hij niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |