Een zweedse band, met "amerikaans" klinkende "highschool-rock"?
Die laatste twee bijvoeglijke naamwoorden kwamen in mij op toen ik de eerste keer hun muziek luisterde. Dit was een cd tje dat ik van mijn gitaarleraar gekregen had.
Ik heb hun muziek nogmaals geluisterd, samen met hem, en we kwamen beide tot de conclusie dat dit snoei-strakke muzikanten zijn. Vooral de gitarist. ( ) Kelwe riffs, kewle chords gewoon best vet eigenlijk.
Na vaker luisteren heb ik toch weer een kwaliteitscd toegevoegd aan mijn collectie, en ik zal deze band eens in de gaten gaan houden.
Meer mensen die willen reageren op, of cd's hebben van Freak Kitchen ???
Hier is het eerste Freak Kitchen topic....
quote:Yep daar speelt hij gitaar mee. Het mooiste van allemaal is hij gebruikt helemaal geen effecten, gewoon zijn gitaar ingeplugd in een Laney amp.
Op vrijdag 30 januari 2004 19:20 schreef Ibanez het volgende:
Speelt die gast met dat soort speeltjes gitaar????? Ik dacht sowieso dat ie een huge effecten bord voor zijn neus heeft liggen en bij sommige solo's moet ie toch de polka dansen om van effecten te switchen...![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |