FOK!forum / Muziek / The Ataris
SwithleRmaandag 26 januari 2004 @ 12:51
de laatste maand / 2 maanden betrap ik mezelf erop dat ik toch steeds meer naar de melodieën van The Ataris zit te luisten, vooral de nummers in this diary, Boys of summer. the hero dies in this one en all you can ever learn is what you allready know.

ik vroeg me af of er hier nog meer mensen zijn die ze kennen / luisteren. en of iemand weet of ze niet toevallig eens richting ons kikkerlandje komen:)

Stuiterbal.nlmaandag 26 januari 2004 @ 12:55
The Ataris zijn zeker vet
lekkere muziek, niet echt bekend nee!
superheistmaandag 26 januari 2004 @ 12:58
heb ze op pukkelpop gezien, vond ze verassend goed!
RCHYmaandag 26 januari 2004 @ 13:00
Ik ken ze al een jaar of drie... in ieder geval waren het leuke nummers voor de beginnende gitarist
punksquadmaandag 26 januari 2004 @ 13:06
Ja is erg goede band.. je meot eens naar de 1e cd luisteren.. anywhere but here.. dies zeker erg goed.. nieuwe cd is ok. maar de oude shit is gewoon het beste van hun.. jammer dat daarvan de sound neit zo goed was.. maarjah er is een nieuwe release (remastered) en dies al stuk beterder.. heb ze ook in adam + lowlands + waterfront gezien..
diesel_boymaandag 26 januari 2004 @ 14:57
*meldt

Eén van m'n favoriete bands! Enorm leuke, feel-goodpunkrock. Vond het optreden op Lowlands wel een beetje tam, maar ja, ze waren de eerste, dan heb je dat vaker.

Persoonlijke favoriet: Summer '79

RiddlerMarkmaandag 26 januari 2004 @ 15:06
heb ze op lowlands gezien, en vond het wel oke klinken
Evertjemaandag 26 januari 2004 @ 15:40
In het weekend van 20/21 februari spelen ze in de Astoria in London. Toevallig zit in dan ivm een paar voetbalwedstrijden ook in die buurt.

Dus ik neig erna om er naar toe te gaan.

Toch nog maar eens een cd'tje kopen van ze

Kuukskemaandag 26 januari 2004 @ 16:19
Ja erg leuke band Ligt goed in de oren enzo. So Long, Astoria was zeker geen miskoop
punksquadzondag 28 maart 2004 @ 14:43
vond ze btw wel een beetje een kut additude hebben van alles kapotslaan enz btw, echt zo van wij zijn rocksterren, en ze kwamen beetje naar over.. voor de rest wel lekkere gasten uiteraard
wendydependiemaandag 29 maart 2004 @ 21:21
voor 't eerst gezien in w2 vond ze een beetje te lief/saai maar wel catchy nummers.. op lowlands viel 't optreden tegen.