quote:pasifistisch gezwets
Op vrijdag 23 januari 2004 04:58 schreef Megumi het volgende:
Hence to fight and conquer in all your battles is not supreme excellence; supreme excellence consists in breaking the enemy's resistance without fighting.
quote:Is dat een zelfde soort tent als de blue oyster?
Op vrijdag 23 januari 2004 07:49 schreef Jarno het volgende:
De blauwe engel.*snik*
quote:
Op vrijdag 23 januari 2004 08:04 schreef _Flash_ het volgende:[..]
Is dat een zelfde soort tent als de blue oyster?
quote:
Op vrijdag 23 januari 2004 07:49 schreef Jarno het volgende:
De blauwe engel.*snik*
quote:Waar waren jouw ''vrienden'' dan toen er 4 man op je in stond te meppen.. In zo'n geval helpen je ''vrienden'' je toch?
Op vrijdag 23 januari 2004 05:12 schreef Ype het volgende:[..]
Het zit er dik in dat je totaal geen leven hebt en allerminst een idee hebt van het concept vrienden
quote:Rare houding ??? lam...slachtbank etc.
Op vrijdag 23 januari 2004 06:41 schreef Yamyam het volgende:
Wat mij betreft is slaan nooit terecht. Gewoon onmacht. Niks terechts aan.
quote:Ik ben 24, maar vond de Police Academy films vroeger geweldige humor
Op vrijdag 23 januari 2004 08:46 schreef LaTiNo het volgende:[..]
is dat een opmerking voor de 30+'ers hier?
quote:Goh tof zeg!
Op vrijdag 23 januari 2004 04:53 schreef Ype het volgende:
Als tweede topic nog even een topic dat ik voor het eerst in mijn leven de hardere klappen heb uitgedeeld. In de blauwe engel begon iemand op iemand anders in te hakken. Toen ik me er ook mee bemoeide kreeg ik een mep. Dat heb ik niet gepikt en heb daarom even flink teruggemept. Het was ik tegen vier anderen en ik ben er uitgestuurd door de uitsmijter. Opzich niet oké, maar ach, je gaat ook geen problemen maken. Even van me afschrijven dat ik mijn eerste flinke mep heb gegeven (het was een goede harde). Hij was terecht, dus ik voel me er verder niet schuldig over.
[Dit bericht is gewijzigd door sweek op 25-01-2004 16:07]
quote:Goh, nieuw plaatje ontdekt?
Op vrijdag 23 januari 2004 14:19 schreef NeMe het volgende:
[afbeelding]
Nou, dat zal me een vechtpartij geweest zijn, vooral op donderdag.
quote:Goh, nieuw antwoord ontdenkt?
Op vrijdag 23 januari 2004 14:22 schreef BlackOrchid het volgende:[..]
Goh, nieuw plaatje ontdekt?
quote:Whahaha,
Op vrijdag 23 januari 2004 14:16 schreef NeMe het volgende:
De blauwe engel is VOOR bekrompe BOEREN
Maar lekker dan Ype, denk je ook lekker te gaan stappen. Zou hetzelfde gedaan hebben als ze opeens naar je beginnen te meppen. Hoewel ik waarschijnlijk er niet zo goed van af zou zijn gekomen .
En dat zijn uitsmijters hè. Je zou denken dat ze een beetje inzicht zouden hebben als uitsmijter, maar op een manier schatten ze het altijd verkeerd in. Ben ook bij de 3 bijna van de trap afgeduwd door zo'n randdebiel omdat ik met een vriend een jas wilde zoeken en hij blijkbaar tegen hun al had gezegd dat maar eentje van ons naar binnen mocht... Goede reactie, top hoor .
quote:waarschijnlijk valt het jou al niet meer eens op dat je tussen de boeren staat omdat je het zelf misschien ook al bent maar gewoon niet door hebt.
Op vrijdag 23 januari 2004 14:35 schreef RemCow het volgende:[..]
Whahaha,
weet je dat je nu héél hypocriet bent met zo'n bekrompen reactie?
De blauwe engels is de afgelopen tijd een stuk beter geworden.
je bent boer als je op TOET TOET waterscooter springt....nou dat draaien ze daar echt wel hoor.
boer!
(stammmpuuuhhh bierzzzuiiiipppnnn' dat is het enige waar de blauwe kots engel over gaat, laat die shit maar )
quote:*eensch is.
Op vrijdag 23 januari 2004 14:39 schreef NeMe het volgende:
je bent boer als je op TOET TOET waterscooter springt....nou dat draaien ze daar echt wel hoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |