quote:
Op woensdag 21 januari 2004 22:51 schreef Great_Expectations het volgende:[..]
Kun je geen zelfportret maken, dan herkennen we je tenminste straks als je op Utrecht CS voor de Bruna zenuwachtig aan het heen en weer wiebelen bent.
.
Oohneej, ik ging helemaal niet mee, met die meet.
quote:
Op zondag 6 juli 2003 19:48 schreef Great_Expectations het volgende:
Als ik ooit nog eens naar een [HOMO]-meeting ga, dan neem ik dit mee op een kaartje, wat ik dan kan voorlezen bij een eventueel kruisverhoor..
quote:Ik had eerst geprobeerd om mijn handje zo te bewegen dat die jongen zich omdraait, maar helaas zonder resultaat.
Op woensdag 21 januari 2004 22:52 schreef Waxxer het volgende:[..]
![]()
![]()
je ziet ook precies waar jouw handje met het pijltje naartoe ging!!
![]()
quote:Dat durf ik niehiet.
ah toe, kom nou naar de miehiet!!!!
quote:Je moet hier ook zooooo voorzichtig zijn met wat je zegt, want alles kan tegen je worden gebruikt.
Op woensdag 21 januari 2004 23:02 schreef beaverhausen het volgende:[..]
[..]
quote:he bah! Die had ik willen zien!
Op woensdag 21 januari 2004 22:49 schreef Ang3l het volgende:[..]
Ik heb The Opposite os Sex gekeken op Canvas. Was best wel geinig/mooi eigenlijk. Over een kutwijf van een meisje dat naar haar homo-broer gaat en diens vriendje jat en wegloopt (zwanger) en geld jat maar dat die broer blijft houden van die jongen en er achteraan aag etc etc.
Met Lisa Kudrow (Phoebe, Friends)
[afbeelding]
Ivan Sergei, de homo uit de film (die wegloopt met de zus)
quote:
Op woensdag 21 januari 2004 23:04 schreef Great_Expectations het volgende:[..]
Je moet hier ook zooooo voorzichtig zijn met wat je zegt, want alles kan tegen je worden gebruikt.
.
quote:Ben je trouwens alle [HOMO] delen aan het teruglezen?
Op woensdag 21 januari 2004 23:08 schreef beaverhausen het volgende:[..]
![]()
*aai geeft*
quote:nee hoor, je hebt me er zelf op gewezen...
Op woensdag 21 januari 2004 23:09 schreef Great_Expectations het volgende:[..]
Ben je trouwens alle [HOMO] delen aan het teruglezen?
![]()
quote:
Op woensdag 21 januari 2004 19:11 schreef Great_Expectations het volgende:
Zoeken op "pleegdatum" en "zwolle" gaf: [HOMO] 425 - Klotenmuziek!
quote:
Op woensdag 21 januari 2004 23:12 schreef beaverhausen het volgende:[..]
nee hoor, je hebt me er zelf op gewezen...
[..]
Tsjee... Ik was dan wel op dreef toen. .
quote:Jij kunt echt met ALLES tekenen volgens mij!!! Echt cool!!!
Op woensdag 21 januari 2004 23:02 schreef Great_Expectations het volgende:[..]
Ik had eerst geprobeerd om mijn handje zo te bewegen dat die jongen zich omdraait, maar helaas zonder resultaat.
[..]Dat durf ik niehiet.
maar is er echt niemand-niemand-niemand die je durft te zien? Een goudeerlijk HeWaxxertje die gewoon babbelt en kletsedeklets en respectvol is en helemaal niet eng? En dat je dan wel ziet of je verder meegaat ja ofte nee?
zit ik me serieus wel even af te vragen, ik weet niet hoeveel er nog (gedeeltelijk) in de kast zitten, maar moeten er geen duidelijke afspraken worden gemaakt mbt het maken van foto's, dan wel het plaatsen ervan hier op fok? of maak ik jou, G_E, alleen maar banger nu?
[Dit bericht is gewijzigd door Waxxer op 21-01-2004 23:23]
quote:
Op woensdag 21 januari 2004 23:15 schreef Great_Expectations het volgende:[..]
!
Tsjee... Ik was dan wel op dreef toen.
.
quote:oohhhh nou daar heb je dan een flinke kluit aan, als je dat allemaal wil opzoeken
Op woensdag 21 januari 2004 23:18 schreef beaverhausen het volgende:[..]
maar nu ben ik wel nieuwsgierig naar wat G_E nog meer voor pareltjes aan posts heeft achtergelaten op Fok!
![]()
quote:
Op woensdag 21 januari 2004 23:18 schreef Waxxer het volgende:
Jij kunt echt met ALLES tekenen volgens mij!!! Echt cool!!!
quote:Euh... Ach, d'r zijn best een paar mensen die ik eventueel best zou durven te meeten, maar zo'n grote meet - waarbij je nooit helemaal weet wie er komt, misschien wel echt totaal wild vreemden die nog nooit in dit topic hebben gepost - dat hoeft voor mij niet.
maar is er echt niemand-niemand-niemand die je durft te zien? Een goudeerlijk HeWaxxertje die gewoon babbelt en kletsedeklets en respectvol is en helemaal niet eng? En dat je dan wel ziet of je verder meegaat ja ofte nee?
Bovendien denk ik dat er verschillende mensen in dit topic zijn die mij maar een raar saai eikeltje zullen vinden, wat helemaal niet erg is, het is immers wederzijds , maar ik hoef dat dan niet bevestigd te zien op een meeting.
.
quote:Zo raar is het niet, om daar van te voren iets over af te spreken. Op de laatste meet waar ik ben geweest zijn wel degelijk foto's gemaakt, maar die zijn dan uitsluitend te zien geweest voor hen die bij de meeting waren. En je moet elkaar dan wel kunnen vertrouwen, dat die foto's niet op een verkeerde manier worden gebruikt. (Iets waar ik dan ook helemaal niet zeker van zou zijn bij zo'n grote meeting.)
zit ik me serieus wel even af te vragen, ik weet niet hoeveel er nog (gedeeltelijk) in de kast zitten, maar moeten er geen duidelijke afspraken worden gemaakt mbt het maken van foto's, dan wel het plaatsen ervan hier op fok? of maak ik jou, G_E, alleen maar banger nu?![]()
quote:wat dacht je van een [HOMO] teruglees-meeting?
Op woensdag 21 januari 2004 23:24 schreef Waxxer het volgende:[..]
oohhhh nou daar heb je dan een flinke kluit aan, als je dat allemaal wil opzoeken
![]()
leuk klusje voor een saaie zondag!
quote:ik pas 1970 keer
Op woensdag 21 januari 2004 23:26 schreef Waxxer het volgende:
....bijna 7000 keer het knopje 'invoeren' aangeklikt![]()
quote:Have fun, wear yourself out.
Op woensdag 21 januari 2004 23:18 schreef beaverhausen het volgende:[..]
maar nu ben ik wel nieuwsgierig naar wat G_E nog meer voor pareltjes aan posts heeft achtergelaten op Fok!
![]()
quote:
Op woensdag 21 januari 2004 23:29 schreef Great_Expectations het volgende:[..]
Have fun, wear yourself out.
.
quote:yeah yeah yeah, don't get your lemon in a twist
Op woensdag 21 januari 2004 23:29 schreef Waxxer het volgende:
Dit is mijn 8901e post!
quote:
Op zondag 8 december 2002 17:15 schreef Great_Expectations het volgende:
Is het ballerig om twee kraagjes te dragen? Dus een dik overhemd over een normaal overhemd?
quote:
Op woensdag 21 januari 2004 23:32 schreef Great_Expectations het volgende:[..]
quote:
Op woensdag 21 januari 2004 23:36 schreef Ang3l het volgende:
Net sofuja-cd hoes gemaakt
Zo, dat is ook weer gebeurd, ik kan naar bed!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |