FOK!forum / General Chat / Goed kado
The_Incrediblemaandag 19 januari 2004 @ 10:03
Even eerst... ja ik weet dat er 1.000.000 kado topics zijn... maar:

Een vriendin van me is binnenkort jarig en ik zat te broeden op een goed kado. En dan geen waardeloze rommel of geld

Nu kwam ik bij een boek wat dezelfde naam heeft als zij. (van neil gaiman). Ik ken haar niet goed, maar ik maak me er wel druk over omdat ze toch wel erg belangrijk voor me is (nee, alleen vriendschappelijk)

Probleem is

ik weet niet of ze van lezen houd
het boek is engels
is een boek uberhaubt leuk en is zoiets origineel?

En nee, dat had ik niet zelf kunnen bedenken, anders stel ik die vraag niet

Dunadainmaandag 19 januari 2004 @ 10:08
Als ze van boeken houdt..... dat is meer aan jou om te beoordelen
eleutheriamaandag 19 januari 2004 @ 10:10
ik denk dat ze dat wel een leuk cadeau gaat vinden! Ik bedoel; wie heeft er nou een boek met haar naam in de kast staan? Het is iig wel origineel!
vosssmaandag 19 januari 2004 @ 10:12
quote:
Op maandag 19 januari 2004 10:10 schreef eleutheria het volgende:
Ik bedoel; wie heeft er nou een boek met haar naam in de kast staan?
Ik, sterker nog, AC/DC heb een keer een liedje over mij gezongen!
dennetjemaandag 19 januari 2004 @ 10:13
quote:
Probleem is
ik weet niet of ze van lezen houd
En wij wel?
quote:
het boek is engels
Als je met haar praat, of een film kijkt ofzo. Dan merk je meestal wel aan iemand of diegene een vreemde taal kent. Mijn zusje en mijn vriendin zou ik dat goed kunnen geven. De meeste vrienden en mijn ouders niet... Dit kun je zelf redelijk goed bepalen lijkt mij.
quote:
is een boek uberhaubt leuk en is zoiets origineel?
Het is niet zo dat je dit zelf hebt uitgevonden om iemand een boek te geven, maar stukken origineler dan bijvoorbeeld parfum ofzo.

Conclusie, peil haar gewoon een beetje, vraag of ze weleens leest en ofdat ze nog een goed boek voor jou weet. Weet je ook meteen wat ze leuk vind om te lezen. Succes ermee!

(Heb zelf weleens een kinderboek aan een meisje gegeven, stonden allemaal dingen in in de trant van: "Ik vind jou leuk" "Ik vind jou lief" min of meer voor kindjes die net beginnen met lezen, dat werd heel erg op prijs gesteld kan ik je zeggen)

The_Incrediblemaandag 19 januari 2004 @ 10:18
quote:
Op maandag 19 januari 2004 10:13 schreef dennetje het volgende:

Het is niet zo dat je dit zelf hebt uitgevonden om iemand een boek te geven, maar stukken origineler dan bijvoorbeeld parfum ofzo.


Zat net het "waardeloze kado"-topic door te lezen. Een boek is wel origineel kwam ik tot de ontdekking
#ANONIEMmaandag 19 januari 2004 @ 10:19
Waar gaat het boek over?
Het zou wel sneu zijn als 'naam' in het boek een verschrikkelijke klotepersoon is, of dood gaat of zo.
The_Incrediblemaandag 19 januari 2004 @ 10:26
http://www.sfterra.nl/HTM/Recencies/Boekrecensies/Gaiman-Neil.htm

Het is bedoeld als kinderboek, maar is eigenlijk voor iedereen staat er
(ze wordt trouwens 18)