Een simpel bezoekje aan, ach hoe kan het ook anders - een FokMeet.
Ik zou gewoon de auto instappen en erheen rijden. Maar nee, het kan ook anders.
'We komen te laat, opschieten!'
Waarna ze zelf haar schoenen gaat tellen, uiteraard net die éne schoen doe ze niet aantreft aan wil hebben, en onder veel misbaar het hele huis op zijn kop zet.
Als de schoen dan uiteindelijk gevonden wordt, besluit ze toch maar een andere aan te trekken. Een reden wordt niet bekend.
Ik sta geduldig te wachten. Ben al enige tijd klaar, heb ook geen voorbereiding nodig. Doch dat is ook niet goed. 'Ga iets doen! je werkt me op mijn zenuwen als je stil staat!'.
Ok, ik pak de laptop. 'Jaaaaaaaa nou komen we helemaaaal te laat, ga je ook nog es op je gemak zitten Fokken'. (Dat je op een pc iets anders kunt doen dan Fokken is nog niet tot haar doorgedrongen.)
Als we in de auto zitten, komt ze er meestal na 100 meter rijden achter dat ze geen peuken heeft. Stoppen bij een pompstation? 'Welnee, kost teveel tijd, rij maar terug'.
Na 500 meter is ze haar telefoontje vergeten. Uiteraard weer terug. De paniek stijgt.
Maar ze weet de weg. Links en rechts blijken onderling uitwisselbaar te zijn, evenals oost en west. Als ik extra ga bijgassen mag ik niet zo hard rijden. Als ik me aan de snelheid hou moet ik niet zo slakken. Uiteraard.
Ondertussen zitten we op een andere plek dan zij dacht dat we zouden zitten. Komt uiteraard door mij. 'Je had daar af gemoeten' zegt ze op een snelweg, doelend op een afslag 500 meter achter ons. In de bebouwde kom is het al niet beter. 'Linksaf daar'. Ik wil linksaf slaan, 'neeeee je weet toch dat ik dan rechtsaf bedoel!'
En als ik de volgende keer rechtsaf ga als ze links zegt, is het ook niet goed.
Volslagen verhit en woedend komt ze dan bij de FokMeet aan. Echter, zo gauw de eerste fokker in beeld komt, glijdt dat allemaal ogenblikkelijk van haar af. En is ze de kalme rust en vriendelijkheid zelve. 'Ach let maar niet op hem, hij heeft zich zooo lopen opwinden onderweg hierheen...'
quote:nee, das een ander.
Op zaterdag 17 januari 2004 17:37 schreef mcDavid het volgende:
was "ze" je vriendin?
en nu nogsteeds?
Er wordt wel gezeken, voor een deel ook terecht,
maar ik zou wel blij zal als we eindelijk dat kastje laten lopen, die stekker wegwerken, die kast uitmesten, etc...
mannen gaan nu eenmaal voor het grote werk!
en om de een of andere reden staan kleine dingen, als het dan wegbrengen van die 3 vuilniszakken, dan net wat tegen
quote:
Op zaterdag 17 januari 2004 17:37 schreef mcDavid het volgende:
was "ze" je vriendin?
en nu nogsteeds?
Idiot of the year award.
.
quote:
Op zaterdag 17 januari 2004 17:40 schreef SuperUli het volgende:[..]
.
Idiot of the year award.
.
quote:Ik ram jullie allemaal in elkaar de 31e
Op zaterdag 17 januari 2004 17:41 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Verwacht je trouwens veel medestanders iteejer, nu yvonne met heur bevallige hand boven het banknopje hangt?
quote:
Op zaterdag 17 januari 2004 18:35 schreef yvonne het volgende:[..]
Ik ram jullie allemaal in elkaar de 31e
Maar toch is het jullie schuld.
quote:Iteejer's verhaal is veel geloofwaardiger.
Op zaterdag 17 januari 2004 18:35 schreef yvonne het volgende:[..]
Ik ram jullie allemaal in elkaar de 31e
* Dagonet niet op de ONZ meet komt
quote:Dan bestel ik alvast de lieveheersbeest-tegel. En de stille tocht. En de 6 miljard waxine lichtjes.
Op zaterdag 17 januari 2004 18:35 schreef yvonne het volgende:
Ik ram jullie allemaal in elkaar de 31e
quote:En ik schrijf een fraaie toespraak in mijn karakteristieke schrijfstijl.
Op zondag 18 januari 2004 00:51 schreef JohnnyKnoxville het volgende:[..]
Dan bestel ik alvast de lieveheersbeest-tegel. En de stille tocht. En de 6 miljard waxine lichtjes.
quote:Mijn MSN staat al op "Afwezig". Uit respect.
Op zondag 18 januari 2004 00:53 schreef iddis_eye het volgende:
En ik schrijf een fraaie toespraak in mijn karakteristieke schrijfstijl.
quote:Ik bestel alvast bloemenkransen en een monument. Een standbeeld van een vrouw in de karakterestieke waar-was-jij-vannacht-heb-je-gedronken houding, denk ik.
Op zondag 18 januari 2004 00:51 schreef JohnnyKnoxville het volgende:[..]
Dan bestel ik alvast de lieveheersbeest-tegel. En de stille tocht. En de 6 miljard waxine lichtjes.
quote:Nee, mannen leren er gewoon mee leven en vrouwen proberen de boel altijd te veranderen. Fundamenteel verschilletje.
Op zondag 18 januari 2004 01:00 schreef MutZ het volgende:
Het valt me wel op dat in yvonne's topic veel meer gereageerd wordt dan in dat van jou... Zal het dan toch zo zijn dat veel meer vrouwen zich herkennen in yvonne's verhaal dan mannen in jouw verhaal??
quote:*iets mompelt over mogelijkheid tot bannen en dergelijken*
Op zondag 18 januari 2004 01:00 schreef MutZ het volgende:
Het valt me wel op dat in yvonne's topic veel meer gereageerd wordt dan in dat van jou... Zal het dan toch zo zijn dat veel meer vrouwen zich herkennen in yvonne's verhaal dan mannen in jouw verhaal??
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |